16.09.19 ‘da Çukur’da

0
565
16.09.19 ‘da Çukur’da
5 (100%) 5 vote[s]

16.09.19 ‘da Çukur’da

Es selamünaleyküm Hocam,
*Rabbime sonsuz şükürler olsun, bu zikre başladığım için. Ya latifun Ya Latif Zikrinin 2.haftasındayım.
Son bir haftadır yaşadığım bazı garip olaylar meydana geliyor. Birkaç gün önce rüyamda veya tam hatırlamıyorum yarı uyanık bir halde iken, görünmeyen biri tarafından, sadece göğsüme bir abdest ibriği iteleniyor ve bana onu vermeye çalışıyor. Ne bir el, ne de bir vücut var ortada. Devamında yatakta iken ayağımı çorabımdan tutarak, görünmeyen bir varlık asıldı. O Korkuyla kalktım ki gece namazını kılmayı unutuyormuşum az daha. Daha sonra anladım ki o görünmeyen kişi veya varlık beni gece namazına kaldırmaya çalışıyormuş aslında elhamdülillah. Ve kalktım namazımı kıldım.
Bugün ise yine gece namazına her zaman kalktığım zamanı biraz geçirmişim ve uyuyup kalmışım. Bulunduğum odanın camına birisi vurdu ve hemen kalkıp gece namazımı kıldım. 200-300 adet kadar zikirden sonra da sabah namazımı kıldım. Eğer o cama vurma olmasaydı gece namazı ve sabah namazının vaktini geçirecektim. Sonsuz şükürler olsun rabbime.
Bu yaşadığım hallerde bir gariplik var mı sizce? Veya cama vuran ve o ibriği ve ayağımdaki çorabı asılıp beni namaza kaldırmaya çalışan ne olabilir?
Ellerinizden öperim. Allah’a emanet olun…
Bu arada size yazarken, heyecanımdan dolayı kelimelerde ve cümlelerde hatalarım oluyor. Kusuruma bakmayın…7 EYLÜL 15:47.2018
-Selam es selame Emircan… Maşaallah. Allah meleğini gönderiyor ve seni uyandırıyor… Hepsi bu. Durmak yok yola devam. Zamanla daha ileri derecede keşiflerin olur inşaallah… Selam es selame.3 EKİM 10:24

*Selamünaleyküm Hocam, İyisinizdir, inşaallah.
Rabbime sonsuz şükürler olsun. Ya latifun ya latif zikrinin 40.günündeyim bugün. Sıradaki zikrimi sizden beklemekteyim. Ellerinizden öperim. Selam ve dua ile…
-Selam es selame Emircan. Maşaallah barikallah. Beratını alıncaya kadar devam etmelisin. Sağ önünden ya bir kitap ya bir temiz sayfa almalısın. Selam es selame
*Tamam hocam. “Ya latifun ya latif” zikrini çekmeye devam ediyorum…
-Evet. Beratını alıncaya kadar devam. Selam es selam.

CTS 19:14
*Selamünaleyküm hocam
Geçen gün rüyamda bir topluluk insan bilmediğim bir yerde sıra olmuşlar, bekliyorlar. Beni o topluluğun içine tanımadığım bir adam boynuna oturtarak getiriyor ve sıranın arka kısımlarına bırakıyor. Tabi sıradakilerin boyları benim boyumun yaklaşık 2 veya katı. Sağ tarafımdan sıranın önüne doğru, tanımadığım bir adam bir şeyler söylenerek yürüyor ve sadece o anda Özden dediğini anlıyorum ve sırtındaki ceketinden veya hırkasından asılarak; “Özden, ne dedi” diye soruyorum.
Ve o adam bana; “Özden, bana etrafı taşlı bir saatin içinden bakarak; 16.09.19 ‘da Çukur ‘da hepiniz izleyeceksiniz dedi” diyor.
(Bu arada bilgi amaçlı söyleyeyim. Show tv de pazartesi günleri yayınlanan çukur isminde bir dizi var. 16.09.19 tarihi de pazartesi gününe denk geliyor hocam)

*Diğer bir rüyamda ise bir üniversite amfisi veya bir sahnedeyim. Sıralarda bütün öğrenciler var. Hoca sahnede, o na karşı gelen bir öğrenciyi dövüyor ve zincire vuruyor. Çarşaf gibi beyaz bir bezle üzerini sarıyor kafası dışarıda öğrencinin. Ve ;”Alın bunu götürün” diye bir öğrenciye emir veriyor. O öğrenci yüksek bir sehpaya çıkartılmış. Elleri zincir ile prangalar ile bağlanmış ve onu bağlayan; “Korkma seni kurtaracam” diyor. Ve bağlı olduğu sehpayı bir denizin üstüne doğru çeviriyor. Ve oğlan denizin üstünde asılı kalıyor, elleri zincir ve pranga ile bağlı olarak. O seni kurtaracam diyen oğlan, jilet benzeri bir şeyi oğlana doğru fırlatarak, asılı olan o oğlanın elini tam sol bileğinden kopartıyor. Kan akması gerekirken kan falan da akmıyor. Asılı olan oğlan sol eli bileğinden kopunca, sol eli serbest kalıyor ve sağ elinde pranga ve zinciri bir hamlede açarak denize düşüyor. (Düştüğü denizin suyu son derece berrak ve temiz.) Ve sol eli bileğinden kopmuş vaziyette, denize düşer düşmez, denizde yüzerek ilerliyor. Ve ilerlerdeki büyük bir kayalığın dibinden(o kaya bu oğlanın solunda kalıyor) yüzerek ilerliyor. Ve içimden şaşırıyorum, sol eli bileğinden kopmuş olmasına rağmen nasıl da yüzüp ilerliyor diye. Ellerinizden öperim hocam. Allah’a emanet olun…
05:49
-Selam es selame Emircan. Rabbim hayırlara getirsin… Geleceğe atıfta bulunan haberci bir sadık rüyadır, Allahualem. Maşaallah, barikallah. Not al.16.9.2019 günü herkesin izleyeceği olay inşaallah hayırlı büyük bir olaydır. Sen de o olayın gerçekliğine bu keşfinle şahitlik edenlerden olacaksın.
Çok masum insan da prangalarından kurtularak hakk denizinde yüzmeye, nefisini kurtarmaya çalışacaktır, inşaAllah. Allah bilir en doğrusunu, bu iki rüya bir şekilde birbiri ile bağlantılıdır.
Görelim Mevla neyler, neylerse güzel eyler. Zikirlerinin tecelliye geçtiğini de bu rüyalardan anlamak mümkün. Durmak yok yola devam. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Selam es selame
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

**************Bu yazının ve sitede yayınlanan bütün şiir ve yazıların alıntı olmayanlarının her türlü telif hakkı yazar Hacı Ali Bayram’a / kendisine ve/veya temsilcilerine aittir.
İzin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

CEVAP VER