4 Yaşındaki Rus Çocuk 7 Dil Biliyor

2
980

4 YAŞINDAKİ BELLA TAM 7 DİL BİLİYOR…

Rusya’da yayınlanan bir yarışma programında, 4 yaşındaki Bella; dünyanın konuştuğu çocuk oldu. İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Çince, Arapça ve ana dili olan Rusça bilen Bella’nın bu özelliği herkesi şaşırttı. Diller arasında duraksamadan geçiş yapabilmesi ise insanı hayrete düşürür cinsten. Yaratılmışların en üstünü İNSAN!!!

Dünya, Bella'yı konuşuyor!

4 YAŞINDAKİ BELLA TAM 7 DİL BİLİYOR…Rusya’da yayınlanan bir yarışma programında, 4 yaşındaki Bella; dünyanın konuştuğu çocuk oldu. İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Çince, Arapça ve ana dili olan Rusça bilen Bella’nın bu özelliğinin en şaşırtan yanı, diller arasında hiç duraksamadan geçiş yapabilmesi oldu.

Δημοσιεύτηκε από Dış Türkler στις Τετάρτη, 26 Οκτωβρίου 2016

2 YORUMLAR

  1. Neden hayrete dusursun ki kendimizi soktugunuz kural kaliplarinin arasindan siyrilip gelmis bir cocuk daha bircok neler yapabileceginin farkinda olmadan yasayan bir suru insan neden sasiralim ki Allahin halifesi olarak dunyaya gelen insan bunlar bence isin baslangici ….. Oyle ki dusunme yoluyla konusabilen bir insan toplulugu varken zmaaninda dustugumuz seviyeye hayret edelim bence

  2. Neden hayrete dusursun ki kendimizi soktugunuz kural kaliplarinin arasindan siyrilip gelmis bir cocuk daha bircok neler yapabileceginin farkinda olmadan yasayan bir suru insan neden sasiralim ki Allahin halifesi olarak dunyaya gelen insan bunlar bence isin baslangici ….. Oyle ki dusunme yoluyla konusabilen bir insan toplulugu varken zmaaninda dustugumuz seviyeye hayret edelim bence….

CEVAP VER