9. zikrimi bekliyorum hocam

0
698
9. zikrimi bekliyorum hocam
5 (100%) 3 votes

Selam, es selame hocam. Afiyettesiniz inşallah. Önceki zikirlerim.

1.<ya kuddusün ya tahirun ya latifun ya latif bi lutfikel hafiyyü bil kudretilleti isteveytü biha alel arş.>

2.<rabbi zidni ilmen ve fehmen ve imanen.>

3.<Allahümme ehated minel envari min külli canibin.>

4.<Kale rabbi edhilni müdhale sıdkın ve ahricni muhrace sıdkın min ledünke sultanen nasira.>

5.<Rabbena atina min ledünke rahmeten ve heyyi lena min emrina raşeda ya raşid.>

6.<Ya vasiu el mülkü lima halaga min ataya fazlih:(fazlihi.)>

7.<Allahu veliyyüllezine emenu yuhricuhum mimezzulumati ilennur.>

8.<Rum suresi 31 ve 32. Ayetler>

9.zikrimi bekliyorum hocam. Rüyamda çuvallarla kekik otu bitkisini gördüm. Başka bir rüyada ayakkabılarım kayboldu. Ben sol ayağıma eski sağ ayağıma yeni terlik giydim. Hocam ayakkabıdan terliğe mi düştüm yani.9. zikrime geldim de 9 adım ilerledim mi bilmiyorum. Keşiflerim bir anlık oluyor, ama net hatırlıyorum. Gün içinde yaşadığım olaylarla ilgili, uyumadan önce bazı sorular soruyorum, cevaplar keşifle geliyor. Yaz tatili ve sıcaklar bitti.9.zikrimle kendimi kampa alıp ibadet ve zikrime tamamen yoğunlaşmak istiyorum. Hocam beni heyecanlandıran şevkimi ve isteğimi arttıran bir zikir istiyorum. Beni gönlünüzden ve dualarınızdan eksik etmeyin. Hakkınızı helal edin. Neden bilmiyorum, ağlıyorum şu anda. Selam ve sevgiyle kalın. 9.zikrimi bekliyorum hocam.

Emel… Tarafından 08:48 itibariyle görüldü 14:20

Selam es selame Emelcan. Günün, gözün aydın olsun. Rabbimizin selamı bereketi üzerimize olsun. Maşaallah, barikallah. Heyecanla, istek duyarak, yeni zikir isterken ağlayarak, inziva kararı alarak dokuzuncu kırka girmek isteyecek kadar Rabbimize yakınlaşan birisi olarak, bu kadar süre seni divanında düzenli kabul eden rabbimize şükür namazları kılarak teşekkür etmelisin, etmeliyiz. Bu demek oluyor ki rabbimizde seni bu derede huzurunda istiyor, Elhamdülillah. Bir kırktan çıkmadan ikincisinin heyecanını yaşayacak kadar rabbimize yakınlaşanlara müjdeler olsun, müjdeler olsun. Onlar en sağlam ipe tutunmuş, en doğru yoldadırlar. Onlar gelecekleri cennet cemal ile müjdelenmek olan sâlih ve sâliha kimselerden başkası değildir.

<selamüm kavlem mirrabbirrahiym.>…Yasin’i şerifte olan bu ayet yeni zikrinizdir, inşaallah. Günlük 818 den az olmasın inşaallah. Ne kadar çok okursan o kadar güzeldir. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Dualarımdasınız, dualarınızda olmak dilerim. Rabbim hizmetlerinin karşılığını cennet cemaliyle karşılasın inşaallah. Artık ümmetin, milletin dua erlerinden olduğunuzu biliyor olmalısınız. Müminler birbirlerinin velisidirler” sırrınca velayet makamındasınız. Hem kendinize hem çevrenize, milletimize, ümmeti Muhammed’e velilik yapıyor, zikirlerinizle dualarınızla yardım ediyorsunuz demektir. Bunun ne anlama geldiğini her müslüman idrak eder inşaallah. Milletin duaları zikirleri ile devletimiz ve askerimiz bütün cephelerde zaferden zafere koşuyor. Feraset sahipleri bunu en güzel bir şekilde görür, bilirler. ‘’Dualarınız olmasaydı ne işe yarardınız’’ Bu evrende bir tek olumsuz kelam eden hem kendisine hem yakınlarına, milletine zarar verip ihanet ederken, her güzel sözü eden de hayırla, hasenat ile hem kendisinin hem yakınlarının geleceğine cennet tohumları eker. Seni kutluyor selam ve dua ile rabbimize emanet ediyorum. Rüyalarını yorumlayacak kadar zamanım yok, hayır diyelim hayır olsun. Yorumlarla kısıtlamayalım hayırları bol ve kâmilen murat edildiği gibi olsun. Selam es selame

CEVAP VER