AMELİYATLARIM SÜRÜYOR ŞÜKÜR 2

0
44

-Eûzû Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedu enla ilahe illallah ve eşhedu enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu. Allâhumme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.

Selam es selame Hocam, hayırlı sabahlar dilerim… İşlemlerim devam ediyor hemen her namazın ardından ancak bir konuda yardımınıza ihtiyacım var… Hocam bu işlemler oluyorken celalin müdahil olup olmadığını nasıl anlarız? Müdahil oluyorsa ne yapmalıyız? Canım Hocam bugüne kadar kardeşlerimin ameliyatlarıyla ilgili yaptığınız paylaşımları okudum. Özellikle de Gonca’ anınkileri, çünkü en detaylı anlatan o…fakat bu işlemler olurken işlemi yapan meleklerle iletişim kuran bir kardeşime ben mi denk gelmedim, yoksa iletişim kuran mı yok?

Çünkü benimle iletişim kuruluyor, ben konuştuklarını duyuyorum. Hatta bazen bana sorular soruyorlar… Soru sorulmadıkça konuşmuyorum. Ama konuşulanları da duyuyorum. Mesela; işlem devam ederken aklımda siz oluyorsunuz. Biri dedi ki <<hep hocasını düşünüyor >> diğeri de : <<çok seviyor hocasını >> diye cevapladı… Sonra bir ara bana korkup korkmadığımı soruldu, cevapladım edepli bir dille…<<Korkma, Rabbinin emriyle buradayız >> dendi. Sonra başım duvara yaslandı, bastırıldı ve sağa sola döndürüldü. Bu bir iki kez oldu. Duvar solumda, aradaki mesafe 30-40 cm. başımı duvara koymak için sola doğru eğilsem elimle yerden destek almam gerek ama ellerim dizimde efalle birlikte zikir çekiyordum. Onlar bunu kendileri yaptılar, sanırım iki kere yaptılar, birşey olmadı ama üçüncüde beni bıraktılar, hocam. Dolayısıyla kafam duvara dank diye vurdu, acıdı mı, evet, resmen kafamı duvara vurdular… Dondum, çok şaşırdım, sağır bir sessizlik, sanki göstereceğim tepki bekleniyor, bozuntuya vermedim, devam edildi. Bu önceki gün olmuştu, dün akşam da yine aynısı oldu, tam kafam duvara gelecekken bıraktılar. Kafam kaydı, dengemi kaybettim. Nerdeyse aşağı düşecektim. ( duvarın bitiminde kapı, dışarı doğru açılan kapının arkasında da 4 tane merdiven basamağı var). Kasıtlı yapıldığına dair bir his oluştu içimde. Yine sağır bir sessizlik, bu kez canım dünkünden biraz fazla yandı. O şokla oturdum, bir sigara içtim. Ara ara konuşmalar duyuyorum. Sanki birileri benimle alay ediyor, dalga geçiyor. Süfliler tarafından kandırılıyormuşum, celalin oyununa gelmişim gibi… Sanki bir yandan da bütün bunlar benim için geçmem gereken bir test!

Zeynepcan Rabbimizle olan iletişiminde bazen araya parazit giriyor, Rabbimin sesi kısılıyor demişti ya hani! Öyle oluyor sürekli… Sesler yükseliyor, sesler kısılıyor, hangi ses kime ait bilmiyorum. Havada bir alay sezinliyorum. Vazgeçip geçmeyeceğim deneniyor gibi sanki… İstemezsem hiç bir işlem yapılmıyor…

Dün akşam özellikle işlemden önce devri ala yapmak istediğimi belirttim. Bu kafamın içindeki ses karmaşasından dolayı… Yedi yöne okudum: ihlas, felâk, nas ve Hasbiyallahu …’yü üçer kere okudum… Düşer gibi olduktan sonra ağlama geldi içimden. Neden ağladığımı sordular, sanırım cevap vermedim. Sonrasında başımı yere koyarak devam edildi… Kısa kesildi dün gece, yat dediler, gittim yattım… İşte böyle Hocam. Dilim döndüğünce detaylı bir şekilde olan biteni anlatmaya çalıştım. Başıma gelenlerin ne olduğu konusunda beni aydınlatacağınızı umuyor, kıymetli yardımlarınızı dört gözle bekliyorum. Hürmet eder ellerinizden öperim.

Nilgün…09:42 itibariyle görüldü
-Selam es selame Nilgüncan, Maşaallah barikallah… Okuduğun yazılardan hatırlayacaksın, her keşif veya ameliyat yaşandığında telaşlanmayın, Ya rabbi ya rabbi ya rabbi zikrini düzenli çekin diye uyardık. Eğer şiddet veya celali bir şüphe olursa ya rabbi ya hafız ya rahiym esmalarını okumalısınız. Yaşanılan her keşfi ve kerameti katıksız saf olarak yayınladığımızı biliyorsunuz. Birbirimize örneklik teşkil etsin diye ayrıntısıyla yayınladığımız gibi, ekseriyetini tecrübeyi yaşayan kişinin kelimelerine bile müdahale etmiyoruz.

İşlemler sırasında görüntü gelirse gördüklerinizi ses duyar anlarsanız sesleri hatırladığınız herşeyi yazmaya çalışın lütfen. Bilinmezler denizinden insanlık adına ne keşfederseniz, bir ilim adamı titizliği ile yazıya geçirmelisiniz. Merak ettiklerini sormalı aldığın cevapları kayda geçirmelisin.Olumsuz düşüncelerden kendini arındırmalı zikirle ya rabbi ya hafız ya rahiym zikrini çekmeye devam ederken bir yandan da yapılanlara ve imkân olduğunda nedenlerine ve sonuçlarına odaklanmalısın.

İlk defa işlem yapılırken boşluklar oluşmuş ve tehdit ve tehlike anında olmuş ki canın yanacak şekilde kaza geçirmişsin. İhtimal ulviler işlem yaparken süfliler de müdahil olmuş ki hem kaza olmuş ve hem donup kalmak, boşluk oluşmak diye tanımladığın anları yaşamışsın. Kapı pencere açık veya başka tehditler varken izin iste ve ortamı düzene sok. Sen istemeden sana melekler müdahil olmazlar. İşlemleri yazarken Euzü besmele çek. Üç kereden az olmamak üzere salavat getir ki hatırlaman gerekenleri tam hatırlamana izin verilsin. Kim ki birşeyleri hatırlamakta zorlandı hemen Euzü besmele ile üç salavat getirsin buyuran efendimiz maneviyatı yazıya geçirirken yanında olsun inşaallah. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Selam es selame.

-Selam es selame Hocam çok teşekkür ederim. Gerçekten çok faydalı oldu…..Can Hocam; ”Subbuhun Kuddusun….” meleklerin zikri diye geçiyor her yerde… Bu zikir tecelli ettirildiğinde ne gibi açılımlar oluyor acaba? Bana sürekli onu okutuyorlar….kalbi de değil açıktan kısık sesle…

-”Subbuhun Kuddusun Rabbına ve rabbil melaiketi ve ruh” zikrini çekerken net olarak kutsi bir ortam var demektir. Süflilerin karıştığını sanmıyorum.Yaşadığın çarpma olaylarına ve tehlikeli hale neden düştüğünü anlayamadım.Bence bunu sormalısın .İnşaallah bir açıklaması vardır. Bir sırdır da inşaallah zahir olur. Benim dediğim üç esmanın ardına bu zikiri ekle.lütfen. Rabbimin selamı seni ameliyat edenlerin üzerine olsun.Selamım onlaradır ki sana rahmet ve merhametle muamele etsinler, biiznillah.

*Ben işlemler ilk başladığında ya rabbi diye zikrediyordum bana subbuhun zikrini çekmemi söylediler. Her defasında en az 500 kere okuyorumdur… Tamam, Hocam dediğinizi uygulayacağım… Şimdi ” hazırlan ” diyorlar… Ben hazırlanmalıyım… Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için ellerinizden öperim. Çok daha dikkatli ve titiz olacağım bu kez biiznillah. Selam es selame

-Rabbim yar ve yardımcın olsun. İki dk. Önce Hatice’lerden birinin ameliyatlarında yaşadıklarını okuyordum. Rabbimizin rahmeti üzerimizde. Bazılarına yetişemiyor, yardım bile edemiyorum. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Selam âlemlerin rabbine ve on sekizbin âleme olsun. Yaşadıklarınız tarih içinde yaşandı mı emin değilim.
 

*Selam es selame canım Hocam, yaz dendi yazıyorum: ‘’Selamını aldık Hacı Ali, bizden de sana selam olsun, incitmeyeceğiz öğrencini, söz.’’..kuşluk namazımı ve 4 el efalimi bitirdim, şimdi zikre oturacağım inşallah…Bu arada size yazmadan evvel 3 eûzû çektim. Her zaman okuduğumuz salavatı okuyordum, onu değil dediler, salavat-ı fatih okutuldu 3 kez….Hürmet eder ellerinizden öperim hocam.💙💙💙

-Aleykümselam erenler. Aleykümselam ya rabbelalemiyn…Ve rahmetullahi ve berakatuhü. Rabbime emanetimsin güzeller güzelim. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Kardeşlerin için yazmayı sürdür. Selam es selame.
Hacı Ali Bayram gönderdi

CEVAP VER