ARTIK GÖKYÜZÜ BEMBEYAZ

0
49
Babacığım, Euzü bikelatillahit tammeti min şerri ma halak.
Es selam babacığım, ben bir keşifte hani görmüştüm ya gökyüzünün sağı bembeyaz nur, solu karanlık nurdu. Şimdi de sağ taraftaki bembeyaz nurların sol taraftaki siyah nurları yediğini görüyorum, resmen. Artık gökyüzünü bembeyaz nur kapladı.

AYRİYETEN, BU BÜYÜCÜ KADINLARIN BAŞINDA aşkım AYET EL KÜRSÜ OKUYORDU… yaptıkları BÜYÜLER ARTIK TESİR ETMİYORDU, SEN DE GÜLEREK olanları İZLİYORDUN. MEMNUN, MUTLUYDUNUZ, PİRİM.

Sizi de bizi izlerken gördüm. Zafer kazanmış bir komutan edasıyla, mağrur, kral gibi maşallah. Babacığım daha çok işler yapacağız; duanızla. Kadınların başında, tüm kadınların ruhlarına sağ devri yaptırırken gördüm, Goncam’ı😍 Büyüler tesir etmeyecek artık, inşallahurrahman.

YENİ YAPILAN BÜYÜLER BUNDAN BÖYLE ASLA TESİR ETMEYECEK, İNŞAALLAH…

♥️😍♥️Maşaallah. Barikallah. Şu ana kadar yapılanlar da bozulacak, düğümlenen bütün düğümler çözülecek, kilitlenen bütün kilitler açılacak ve geçmişte işlenmiş büyük küçük bütün günahlar affedilecek inşaallah. Rabbimden gece gündüz dileğimdir.

O EN GÜZEL RABBİMİZDİR. EN ÇOK DA AFFETMEYİ SEVER…

O, ana rahmetini ve baba şefkatini yaratandır. Kullarına enne babaların rahmet ve şefkatinin hesapsız katları ile şefkat ve rahmet sahibidir.

O KULLARINA ZULMETMEZ.

Kullar cehaletleri nedeniyle kendi nefislerine zulmederler.

Bilmedikleri süzün ardına düşer, tehlikeli sularda yüzerler.

Aşkın helalini dilemek dururken, helal haram ayrımı yapmadan aşk dilenirler. Rızkın helalini dilemek dururken narın da hak nurun da hak derler.

Narına düşende feryadı basarlar da ben diledim demez, başaklarını suçlarlar. Allah’a yakarmak dururken, cinlerden arkadaş edinirler.Büyüde, sihirde huzur, başarı ararlar.

Allah’a Zulmettiklerinin farkına varmazlar. Kendilerine diledikleri şeyleri başkasına dilemez, birbirlerine günahsız dillerle dua etmezler. Ah bu âdemoğulları ve kızları, pek nankör ve cahildirler. Selam es selame

Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

 

CEVAP VER