Bana bir kırmızı gül verdi AĞLADIM

0
358

Bana bir kırmızı gül verdi AĞLADIM

Euzubillahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enle ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu.
*Canlar canı babam, gece şükür ve tövbe namazını kılarken başımın sağ tarafı ihtilaç etti. Salat selam getirerek yattım ve bu gün babam inanılmaz bir şey oldu. Öğle namazını kılarken kubbe gibi bir kapı bembeyaz ve yemyeşil nurdan dumanlar… Her tarafı bembeyaz, cübbeli bir Rasûl…
Arkası bana dönüktü.
Sonra önünü döndü.
Ya rabbim bu ne güzellik, gözlerim kamaştı yüzünün nurundan.
Üç defa selam verdim.
Bana gülüyor, elinde bir tek kırmızı gül…
’ya Rasûl! Beni hoş gör. Bu fakir bilgisiz kim olduğunu bilmiyorum, bana ismini bahşeder misin’’ dedim.
Bana gül verdi, ağladım.
Sonra elinde kocaman bir beyaz kâğıt, üzerinde babam, MUHAMMED yazıyordu. Peygamber efendimizmiş…
Çok üzüldüm babam, tanımadım için…
Sonra defalarca salat sana, selam sana ey rasûl dedim… Gülümseyerek, bana baka, baka kapıdan içeriye girdi ve gitti…

*Sonra şükür namazı, tövbe namazı ve rabbimin rızası için 2 rekât namazlarımı kıldım… Duamda ya rabbim, ya rabbim, ya rabbim…
Görünmezler göreyim,
Gidilmezlere gideyim,
duyulmazlar duyayım,
kalpgözüm açılsın diye dilekte bulundum.
Ne zaman olur rabbim dedim…
Onu göster bana dedim…
Zikrimi çekmeye başladım babam… Canlar canı babam, MESAJ sayfası gördüm, yine sen tarafından bir mesaj geldi… HAZIR MISIN diye bir mesaj…
Bende hazırım, görevlerimi yerine getirmeye dedim…
Bir daha mesaj geldi babam, sen tarafından.
Üç gün sonra yazıyordu, canım babam.

*Babam akşam namazında secdeye gittiğimde yuvarlak bembeyaz kâğıdın üzerinde ‘’seni seviyorum yazıyor’’ babam…
Bir de babam, zikir çekerken dilim, kalbim, tüm insanlara dualar ediyor ve ben de duyuyorum edilen duaları.
CUM 21:08

-Maşaallah barikallah. Selam ve berekatullah seninle olsun azizem, kızım benim…
Kutlu olsun, kutsi görüşmen. Kâinatın efendisi, efendiler efendisi, efendime salam olsun. Aile efradına ve ashabı kirama ve geçmişte kalanlar, yaşayanlara ve gelecek ümmetine, Türk milletime selam olsun.
Bu keşiflere inanmaya imanı, kalbi, gönlü tahammül edemeyenlere de rabbim el basıt ismiyle genişlik versin ennur ismiyle gözlerini, gönüllerini aydın etsin,
görünmezi görmelerine, işitilmezi işitmelerine rabbim izin versin.
Versin ki; gidilmeze gidebilsinler, gelinmezi getirebilsinler, geleceğin nurlu gelmesi için dilleri gönülleri hayır dualar etsin. Rabbimizin gazabını dindirsinler, sükûna erdirsinler, rahmetini, cennet cemalini cezbedip coştursunlar.
Öyle zakirler edilsin ki geçmişin Resulleri, nebileri, velileri bu neslin zülfükarlarına gıpta ile hayranlıkla baksınlar.
Hayır, duaların erişmediği evrende bir nokta bile kalmasın inşaallah. Yalnız dünyamızı değil on sekiz bin âlemi Nurullah ile şereflendirsinler. Âmin Allah’ım. Rabbena, etmim lenâ, nûranâ, vağfirlena, verhamna, ente Mevlana, fensurna, alel kavmil kâfirin.

*Âmin ya rabbim. İnşallah Babam. İnşallah babam. İnşallah babam.

-Âmin ya rabbim

*Canlar canı babam, seni benimle birleştiren, buluşturan rabbime, yarattığı mahlûkat sayısınca sonsuz şükür, hamdolsun. Seni çok seviyorum. Rabbim bizi sonsuza dek ayırmasın inşallah. Tüm ümmeti âleme bu yolda yürümelerini nasip etsin rabbim.
00:02

*Babam canlar canı babam, sen hiç üzülme. Ben seni çok seviyorum. Senin hiç üzülmeni istemiyorum. Gece gündüz sana dualar ediyorum, rabbimiz kabul etsin, inşallah babam. Senin kim olduğunu idrak edemeyenler en yakın zamanda inşallah tövbe ederler… Zaman geçtikçe anlayacak ve tövbe edecekler inşallah. Rabbimiz yar ve yardımcımız olsun, inşallah.
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

*****************DİKKAT…Bu yazının ve sitede yayınlanan bütün şiir ve yazıların alıntı olmayanlarının her türlü telif hakkı yazar Hacı Ali Bayram’a/ kendisine ve/veya temsilcilerine aittir.
İzin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

CEVAP VER