Ben burdayım, içerideki kim?

0
108

Ben burdayım, içerideki kim?

Hocam yakında mı olacak ameliyatlar rüyada mı keşifte mi gerçekleşiyor. Bugün öğlen namazını kıldım zikrimi çekerken kalbimden bir his ‘’ameliyat olacaksın’’ dedi…
 
*Hocam şimdi ikindi namazını kıldım. Zikrimi çekerken kalbimden bir ses ‘’bu gece melekler yanına gelip, kalbine bir şey yapacaklar, sakın korkma. Rabbimin izniyle inşaallah rabbim seni çok seviyor, hocanı da çok seviyor” dedi. ‘’Yarın inşaallah Rabbinin gören gözü, işiten kulağı olacaksın. Yarın herşey çok güzel olacak” dedi. İnşaallah hocam gerçekmiş bunlar, çok mutluyum hocam.
 
-İnşaallah herşey rabbimizin kontrolünde olacak. Korkma. Şimdiden bir şükür namazı kıl. Yatağa abdestli olarak yat.
 
*Tamam, hocam inşallah
SAL 06:38
 
*Eüzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve rasûluhu.
 
*Selamünaleyküm hocam. Bugün rüyamda bir hastanede ameliyathanenin önündeyim. İçeride, ameliyathanede ben varmışım. Rabbim diyorum ‘’ben buradayım, peki içerdeki kim’’ diyorum.
Kapıda iki tane de kadın var. Bana bakıyorlar. Çok sevinçliydim. Elimde telefon, içerde kalp ameliyatı oluyormuşum. Ama ben görmüyorum, hemen bunu hocama yazmam lazım diyorum. Çok sevinçli, çok heyecanlıyım. Size yazıyorum. Sonra uyandım, baktım saat 6, ezan okunmuş, kalkıp namazımı kılarak geri uykuya dalmışım. Yeniden ezan sesi duydum, ezan okunalı yarım saat oldu, bu ezan neden okunuyor, dedim. Meğer ki Rabbim beni sabah namazına kaldırdı, çok şükür rabbime, hocam.
SAL 10:52
 
*Eüzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve rasûluhu.
 
*Selamünaleyküm hocam şimdi kuşluk namazımı kıldım. Zikrimi çekerken kalbime bir his geldi, kalbim hala yanıyor, hemen anladım ,daha kalp ameliyatı olmadım, sırada bekliyorum… hocam bugün hem hafif ağrı hem de yanma fazlalaştı kalbimde. Hocam açılınca nasıl anlarız.
SAL 12:30
 
-Maşallah barikallah her vak’anın vaktini rabbimiz tayin eder. Söz verdi. Kalbin temizlenecek, nurlanacak. Sabırlı ol. Selam es selame
ÇRŞ 09:28
 
*Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve rasûluhu.
 
*Selamünaleyküm hocam, bugün sabah namazından sonra uyudum. Rüyamda sizden mesaj geldi. Şaşırdım! Ben bir şey yazmadım, hocam bana mesaj attı, çok sevindim. Hocam okudum, mesajınızda 7 gün sonra Rabbimin izniyle inşaallah gönlünün istediği verilecek yazıyordu. Altına da isminiz hacı Ali bayram yazıyordu. Hocam çok net yazıyordu, mesajı.
ÇRŞ 11:00
 
*Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve rasûluhu.
 
Selamünaleyküm hocam. Rüyamda eşim iş yaparken ya latif zikrini sesli çekiyordu, devamlı çekiyordu, şimdi hatırladım hocam.
 
*Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve rasûluhu.
 
*Selamünaleyküm hocam şimdi bir yerde oturuyorum. Birden gözlerim kapandı. Her yerde nurlar, ağaçlar, gökyüzünde Arapça Yasin yazıyor. Gözlerimi açtım, yanılma mı oldu acaba dedim, gözlerimi kapattım, yine aynısını gördüm, hocam.
ÇRŞ 13:35
 
*Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve rasûluhu.
 
*Selamünaleyküm hocam, şimdi öğlen namazını kılarken aklıma geldi. Dün yatsı namazımı kıldım, selati vitiri ayırdım, sonra selatü vitrimi kıldım, şükür namazımı kıldım, zikrimi çekerken sağ gözümün uç tarafında bir nur gördüm. Gözlerim açıktı. Rabbim bunda bir hayır vardır dedim. Sonra hocam sabah Zülfikarlardan Necla Teyze aradı. Bana gözünde rahatsızlık varmış dedi. Bende evet var, dedim. Neden diye sordum. O da bir şey sorma.. sana bir şey diycem dedi. Dualarını yaparken gökyüzüne bakma, başını önüne eğik olarak yap, dedi. Gözlerin ondan rahatsız oluyor, dedi. Tamam dedim. Şimdi de öğlen namazını kıldım, zikrimi çekerken kalbimden bir his gördüğün nur bunun haberidir dedi ve hocana bunu yaz, dedi. Hocam çok şükür, haberler almaya başladım. Rabbime çok çok çok şükür.
06:07
 
-Selam es selame azizem. O müjde rabbimizden sanadır. Biz bahaneyiz. Ne ise gönlünün isteği 7 gün uzun zaman değil. Maşaallah barikallah. Rabbimizin keremiyle herşey yolunda. Ben rahatsızım, kısa yazıyorum. Bana dua eder misin? Çok acı çekiyorum. Belki rabbimiz sana bize yardım edecek sır verir izni keremi ile.
Selam es selame
Bir mesaj yaz…

CEVAP VER