Biri gider biri gelir, üzülmeyin.

0
1044

Biri gider biri gelir, üzülmeyin.

-Selamünaleyküm, Hacı Ali abi.2 üç ay web sayfanızdaki yazıları okudum. Aklıma yattı. Size yazdım. Geçmişte bilinçsizse yaptığım çalışmalardan sıkıldım. Tarikat zikri Nakşi, Süleymancı, belli bir süre yaptım. 2008 gibi. Biri büyü yapmış bana, bıraktım ama ehlullahı hep sevdim. 2009 gibi kurtuldum o büyünün etkisinden ancak artık ibadet ve taat sürekli değildi, düzensizdi.

*Yakın zamanda dualı yüzük, kolye yapan birinden, mührü Süleyman yüzüğü yaptırdım. Rahmani çalışma yapıyor, şeytan ve türevleriyle alakamız yok dedi. Esma zikri verdi bana uygun olan. Farzlara dikkat et dedi. 5 esmaydı 40 gün sayısız çek dedi. Ya erhamerrahimin içim ısındı. Sonra istihare etti, ya rahman ya rahiym ya allah zikrine 6 ay devam et diyerek, farzlardan sonra okunacak bir dua verdi, bunu da oku dedi. Önce efendimiz sonra Hz. Süleyman ve Hz. Hızır aleyhisselâm tefekkür et dedi. Bu arada Konya’da sadarettin Konevi Hz.lerinin oraya arada uğrar dua ederdim. Celale maruz kaldık, iptilaya uğradık. Ben tren misali makas değiştirdim.

*Çünkü sizin yazdıklarınız bizim olmamız gereken yer, cemal tarafı olmalı diye inandım. Eğer yol gösterirseniz. Bana yardımcı olur musunuz?

-Selam es selame azizim, .size ZİKİR ADABI ADLI YAZIM gelmedi mi?
https://www.hacialibayram.com/zikre-ilk-adim-zikir-ve-adabi/
Zikre ilk adım (ZİKİR ve ADABI)
ZİKİR ADABI Önsöz ‘’Tez erişti seherler, canların meclisine,
hacialibayram.com

-Siteden okumuştum, yazı da şimdi geldi.

Gönderdiğim bu yazıyı ders kitabı titizliği ile öğrenmek,aslına ermek niyetiyle okuyun..Belirtilen şartları tam olarak yerine getirin.Zikir sayılarını biz en az olarak belirledik,vaktiniz ve imkanlarınız kadar çoğaltın.Günlük en az yedi vakit namaz kılın.Duanın kabul şartlarında olan vakit şartı en az yedi vakitle sağlanabiliyor..Kuşluk ve gece namazlarını beş vakte eklerseniz yedi vakit olur..Eğer yatı ile vitr namazını ayırır,yatsıyı vaktinde vitr i yatarken kılarsanız sekiz vakit olur..He namazın ardından mutlaka zikir çekin..vaktiniz yetersiz olduğunda sünnetleri terkederek zikire mutlak yer verin..Zikir farzdır,sünnete galebe çalar.günlük iki kere tarif edildiği şekilde sağ devri yapın…yaşayacağınız gelişmeleri birileri ile paylaşmayın..keramet derdine nefsi okşayacak gösteriş üstünlük imajina izin vermeyin.bize yazın..seyri sülukunuzu biz takip edelim.Nefsiniz bu yüke itiraz ederse hemen iki veya üç günlük oruç cezaları ile terbiye edin.Akla itaat etmeyen nefis ancak yemi  azaltılarak terbiye edilir. Başka bir yol yöntem yoktur.O köpek nefis ancak aç kalırsa dize gelir.O Süleyman yüzüğü şeytan işi değilse ne şeytan işi olur. Süleyman as. şeytanları cinleri kullanan Yahudiler tarafından büyücü kral olarak bilinen Peygamberdir, işi ve uyguladığı şeriat celalidir.Yüzüğü de karabüyülü yani şeytanidir.Bir de şeytanlarla işimiz olamaz demiş.tam şeytan taktiği..Süleyman as. rabıta yap demiş.sonunda ne olmuş celala maruz kalıp iptilaya uğramışsınız.

Zikir ehli olduğunuzdan çabuk, tez gelişeceğinize inanıyorum. Celalin örümcek ağına yakalanmış gibi düşünün kendinizi. Bu zikir size hürriyetinizi iade edecek, geçmişin kusurlarından, özellikle celal esmalarının etkisinden arındıracaktır. Şu ana kadar iblise hizmet ettin say. Şimdi inşaallah rahman, rahime yol alacaksın. Gelişmeleri kimseyle paylaşma. Eski dostları kendinden biraz uzak tut. İnzivaya çekil. Asla kazaya namaz bırakma. Namazın kazası yoktur.

-İnşallah abi.

O namaza ait vakit geçince, eciri de geçer gider. Geçtiğin istasyondan faydalanamadın demektir, giden gider. Sonra beş yüz rekât namaz kılsan onun yerini tutmaz. Rabbin seni o saatte karşısında olmanı bekler. Tam namaza durduğun yerdedir. Karşındadır, samimiyetine göre bazen secdede başlarınız bir birine değecek kadar yakın olur. Seninle beraber namaz kılar. Onu yalnız bıraktıysan, üzdüysen, neyi kazanacaksın? Randövisine gitmediğim maşukun, gücenir. Bir iki derken, artık o da Randövisine gelmez olur. Ve şeytan gelir, girer koluna, helak olursun. Allah korusun.

-Hayırlısıyla başlayacağım abi.

-Rabbim yar ve yardımcın olsun. Selam es selame

-Eyvallah abi.

Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

CEVAP VER