Bu nuru muhafaza etmem lazım

3
906
Bu nuru muhafaza etmem lazım
5 (100%) 3 votes

Bu nuru muhafaza etmem lazım

Hocam selamünaleyküm. Bugün yine tesbih namazı kıldım. Başka kılınacak bir namaz daha var onu da kılıyorum. Bir ara tiksinmeye başlıyordum bazı şeylerden, onlar namazda gitti. Sonra yine bir zat bir şeyleri su akar gibi aldı aldı aldı. Kalbim yumuşadı. Anladım ki kalbime nifak dolmuş. Sonra o ben miydim bilmiyorum ama birisi birini yukarı doğru çekmeye çalıştı.

*Sonra bir at geldi yine. İleri gidecek yönde. Üzerinde biri vardı. At beyazdı. Ama sanki at delirmiş gibiydi. Başta çok dik bir şekilde şaha kalktı. Sonra o da insan gibi ayaklarıyla bir şeyler yaptı, görevli gibi. Ama sonradan başını öyle sağa sola çevirdi ki. Delirmiş gibiydi. Zapt olunmayacak kadar diyebilirim.

*Sonra bir boğa görüntüsü geldi. O da aynı delirmiş gibiydi. Sonra şunlar da oldu: sırtıma aynı hacamattaki gibi uzun birey koydular. Tam sırtımın orta kısmı omuriliğe. O anda namazda bir iki kez cezbe hali gibi titredim. Daha da rahatladım.
*Sonra kuyruk sokumum hocam. Ordaki bir damar ağrıdı. Bir inek gördüm. Ama ondan aşağıdaydım. Kafasını bana doğru dönmüş bakıyordu. Yüz rekâta tamamlayacağım inşallah. Bin ihlas olacak Rabbimin izniyle namaz içinde okunan. Dua edin. Yine çok kirlenmişim. Kollarımdaki sırtımdaki ağırlık gitti.

*Bu nuru muhafaza etmem lazım. Nasıl olacak onu da bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
01:17
-Rabbimin yardımı, keremi seninle ki divanındasın. Maşallah barikallah,Azizem,selam ve bereket seninle olsun

Rabbim milletimin bütün kadınlarını senin kadar nurlu kılsın da fatihler, Alpaslanlar, Atatürkler, Yavuzlar, Kanuniler, Ulubatlı Hasanlar, Ak Şemseddinler, Hacı bayramı Veliler, Mevlanalar Yunuslar ve daha nice yiğitler doğurun, emzirin, elinden tutun yürütün, büyütün ki millet dirilsin, bayrak inmesin, namaz dinmesin, camilerden kuran sesleri yükselerek gökyüzünü görevlendirsin, kuranın hükmi tazeliğini bütün alemler için aralıksız sağlasınlar.

Âlimler doğurun, arifler büyütün, uzayda gemiler yürütün, nasılsa erkekleri de siz eğitip adam edersiniz,
korkaklar değil artık yetmişikibin perdeyi tek Allah nidasıyla yırtacak ihlaslı erkekler eğitin.
Helal süt verin bu milletin geleceğine.
Rabbim!
kadınımızı erkeğimizi kutsa, kendi zatına kul, muhammed sa. Resulüne ümmet ve ana babalarına evlat et.
Çekilen çileler bitsin artık.
Dursun bu zulüm bu kan, bundan böyle eceliyle gitsin Allah’tan gelen Allah’a giden her mümin Müslim can. Âmin. Selam es selame

*Amin hocam Rabbim razı olsunnn.
Bir görüntü daha aklıma geldi. Birisi bir yere bayrak diker ya öyle bir görüntü geldi. Bayrak dikti yani bildiğiniz. Sonra o bayrak testi gibi bir şey oldu. Ve o esnada kollarım acıdı. Sonra o testiden nur akıttı o zat. Ama asker gibi görüntüsü vardı.

*Bir de hocam başımın sol alt kısmında sürekli bir karıncalanma var. Bir temas olduğunda hissederim bu şekilde ama şu an neden oluyor bilmiyorum. Akşamdan beri sürekli var. Avuç içi kadar yer.

*Şimdi de bir temizlik yapıldı. Başım biraz hafifler gibi oldu. Saçları karanlık bir varlığı başını saçlarını boğar gibi bir zat yere doğru batırdı suya basar gibi. Sonra her yer nur oldu. Sonra ferman gibi bir sarmal açtı bir zat. İçinden biri çıktı. Kalbim ağrıyor. Haller oldukça namaz bitene kadar yazayım hocam. Unutmam. Siz de topluca yazın. Yormayın bugün yoğunsunuzdur.
*

3 YORUMLAR

  1. Selam aleyküm hocam bu yazıda fatihler ve yavuzların içine atatürküde eklemişsin o zındık tam bir islam düşmanı acaba gruba gelen müslüman ama atatürkü tam tanımadıgı için ısınsınlar diyemi yazdınız bana özeldende yazabilirsiniz yorumu paylaşmadan iyi bayramlar

    • selam es selame ….türk milletinin başına geçmeyi liderlik etmeyi hak eden bir insana saygılı olmak islamın insanlığın kaderin icabıdır..Her lider zamanın şartları içinden bir başarı hikayesi çıkarır.kaderine hizmet eder..allahın dediği olur her zaman..bunu asla unutma..allahın dediği olur..kullar allahın hükmünü icra eden figüranlardır.hüküm ALLAHINDIR. diğer yazılarımızı okumayı sürdürürsen bu sonucu sindire sindire sezersin..ölmüşlerimiz hakkında hayırla konuşmak islami terbiyenin bir mecburiyetidir.iyi kötü yönetim yapmak kişileri zemmetmeyi değil yönetimlerinden hata ve sevaplarından ders çıkarmayı emreder bizlere..selam es selame

CEVAP VER