Bütün kâinat salavat çekiyordu

7
516
Bütün kâinat salavat çekiyordu
5 (100%) 6 votes

Bütün kâinat salavat çekiyordu

Euzü billahi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu selam es selame babacığım, Rabbim sizi, sevenlerinizi ve sevdiklerinizi iki cihanda aziz eylesin. Size bazı haberlerim var.
*İlk olarak büyünün etkisinden kurtuldum. İkincisi süfli de gitti. Şu şekilde oldu; Namaz kıldığım sırada eşim yanıma geldi. O anda vücudum hareket etmeye, öne doğru sıçramaya başladı. Eşim panikledi, beni yatağa yatırdılar. Eşim hoca aramaya başladı, okuması için. Bursa’da birini önermişler, dün oraya gittik. İçimdeki şeyin çamur ve su karışımından yaratılmış bir mahlûk olduğunu, yapışkan ve kendini yenileme gücüne sahip mahiyetini bilemedikleri bir yaratık olduğunu söylediler. O adamın hadimleri beni taradı, içimdeki şeyi yakmaya çalıştılar. Sonunda o şey gitti, yapılan seansla gitti. (Melek bana aslında içimdekinin cin olduğunu, onu yenileyenin Rabbim olduğunu bildirdi)

*Adam bana ‘’sen parmaklarınla bir şeyler yapıyorsun, onu yapma, havas ilmiyle uğraşma’’ dedi. Bedenine hâkim ol dediler. Sanırım ben süflilerin hedefi haline geliyorum, bunları yapınca.

*Melekle konuştum. O ise seğirmeleri savunmamı istiyor. Bir de artık elim zikir sırasında havada bir şeyler yazmaya başladı. Bir de zikir sırasında zikrimi nameli, makamlı, şarkı gibi söylemeye başladım. Elim de orkestra şefi gibi hareket ediyor. Her şeyi teslim ettim Rabbime, zikir sırasında aklım başka yere gidince Melek karnıma vuruyor. Nefsim henüz çok azgın olduğundan, melekle evet- hayır şeklinde konuşmaya başladım. Nefsim araya karışıp durduğundan, açıklama gerektiren sorular yerine çoğunlukla evet- hayır soruları soruyorum. O da bir kere vurursa evet, iki kere vurursa hayır olacak şekilde karnıma vuruyor. “Ben” kelimesini kullanmamı istemedi Rabbim. Ona gayret ediyorum. Bu havaya yazı yazmanın tehlikesi var mı diye sordum, Melek evet dedi. Ben tehlikeli bir şey mi yaptım dedim, Melek hayır dedi. Sen hayırlı dua ediyorsun, anlamına gelen bir şey söyledi. Yani çok şükür artık temizim.

*Fakat şimdi de eşim beni psikiyatri doktoruna götürüyor. Süfli çıkmadan önce evde beni sürekli okudular. Süfli onlarla konuştu. Onlara saldırdı, okuyorlar diye. Eşime bayağı saldırdı. Bu yüzden de şimdi dört Ayrı antidepresan ve üç ayrı vitamin alıyorum. Melek ilaca tepki verdi. Rabbim kullanmamı istemiyor ancak eşim çok ısrarlı. Hayırlısı bakalım.
Bir de Rıza’nın nasıl olması gerektiği öğretiliyor. Rıza nasıl gösterilir? Onu anlatıyor, Rabbim. Bir sevgi yumağına döndüm ki sormayın. Büyü yaptıran kayınvalideme bir sarılışım var, annemi bir kucaklayışım var. Meğer hayat ne farklıymış. Dualarınız için çok teşekkür ederim. Bu zavallı köpek kılıklı kulunu sizinle tanıştırıp, kalbini temizlemesi için yardım ettiren şanı yüce Rabbime Hamd-u senalar olsun. Allah’a emanet olun. Selam es selame. PZT 20:15

-Selam es selame Elifcan. Maşaallah barikallah, yeni hayatın hayırlı uğurlu olsun. İnşallah rabbimizin izniyle bütün bu mücadelenin sonunda sağlıklı bir birey, mümine bir kişi olarak ülkemize ve ümmeti Muhammed’e çok çok büyük hizmetlerin olacak diye umut içindeyim. İlk bize geldiğin gün ile şimdiki halini kıyaslayarak beşeri aklını ikna et ve rabbimizin sana açtığı bu kurtuluş yoluna sabret. Rabbimize tevekkül ederek zikir ve namazlarına devam et. Büyük dağların kışı çok olur derler. Sendeki yeteneklere saldırılıyor. Ümmete fayda vermen geciktiriliyor, engellenmeye mümkünse imkânsız hale getirmeye çalışılıyor. Ancak cemali güçler de boş durmuyor muhakkak devamlı yardım alacaksın inşaallah. Ve inşaallah yakın zamanda huzura kavuşacaksın. Seni nefsinden alt edemeyen süfliler eşini, aileni etkilemeye, üzerine sürmeye, kışkırtmaya çalışırlar. Sabırla karşıla. İyi niyetin o çabaları da boşa çıkaracaktır inşaallah. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Selam es selame

(On gün kadar sonra)

*Euzü billahi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu.

*Selam es selame babacığım, Âmin, inşallah, hayırlı uğurlu olsun yeni hayatım. Siz yerler değişmeden gökler, gökler değişmeden de yerler değişmez diyorsunuz ya, bununla ilgili bir şey anlatmak istiyorum. Keşfimde bildiğim her şeyi anlatmam istenmişti. Sonra bir bir aklıma getirildi isimler, yerler, olaylar… Biraz acıyla, biraz kıvranarak da olsa hepsini yazdım. Kiminde ağladım, sevdiğim arkadaşlarımdı, dostlarımdı ismini yazdıklarım. Rabbim en çok eşimle imtihan etti… Yazdıklarımdan sonra artık benimle evli kalmak istemeyeceğini düşündürdü Rabbim, yine de yazdım. Her şeyi yazdım. Hiç bir şeyi atlamadım, aklıma getirilen. İçlerinde ne olaylar, ne olaylar var. Eşimin beni sevmediğini, büyünün etkisinden dolayı çocuğumun olmadığını, annesinin bu vesileyle bizi ayırmaya çalıştığını, ancak bu isteğin ters teptiğini ve çocuğum olmadığı için eşimin merhametinden dolayı beni bırakamadığını bildirdi Rabbim. O sırada hep imtihandaydım.
‘’Seni sevmeyen bir aileyle berabersin’’ dedi. Ben yine de, sağlıkları ve hidayetleri için dua etmeye devam ettim. ‘’Eşin seni sevmedi ki hiç’’ dedi. Olsun dedim, “beni sevmesin, seni sevsin. “dedim…
Bu söz üzerine beraber ağladık, oldukça fazla isim var ifademde. Ellerimi kaldırdım, ama kalkan eller “bene” ait değildi, dua ettim ama kıpırdayan dilim de “bene” ait değildi. O ifadede ismi geçen herkesin tövbesi için dua ettirdi Rabbim. Hidayetleri için, ona Cemal’den yaklaşmaları için ve daha neler… Rabbim dedim, aklıma gelen diğer isimleri de eklersem onları da bu duanın içine dâhil et. Sonra eşim için bir dua ettik beraber, Zülfikar olsun, işin iç yüzünü fark etsin, Süfyan kim, mü’min kim iyice anlasın, zikir ehli olsun diye…
O sırada yağmur yağmaya başladı. Gökte beyaz şimşekler çaktı. Dua bitene kadar yağdı yağmur, sonrasında da çiselemeye devam etti. Dua sırasında elim havalarda habire bir şeyler yazdı durdu, resim çizdi. Orkestra şefi gibiydi, salavat sırasında, kâinattaki bütün zerreler salavat çekiyordu bizimle. Öyle hissettim. İfademe birkaç isim daha ekleyip birkaç kişinin daha kurtuluşuna vesile olmak isteği ile daha da çok düşünmeye başladım. Gören beni eski dostlarına düşman kesilmiş sanır, ama ben kurtuluşları için çırpınıyordum. Avukata gönder dendi, gönderdim hemen. Eşim de gördü, biraz kızdı niye haber vermedin diye, ama onu duyacak durumda değildim, huzur her yerdeydi.

*Şimdi ilaçları kestik ilaç almıyorum. İnşaallah herşey daha da düzelerek güzel devam eder. Sizin duanız desteğiniz ve emeklerinizle inşaallah yüzlerce, binlerce, milyonlarca kişinin imanı kurtulabilir, Rabbim bunu nasip eylesin. Rabbin eşime de İmanın en güzelini nasip etsin, Rabbim. Allah’a emanet olun, canım babam selam es selame.

-Selam es selame Elifcan. Maşaallah barikallah. Bir yükten daha kurtuldun, sağlığına kavuştun inşaallah. Bu günleri nasip eden rabbimize hamdolsun. Efendimize salat ve selam olsun… Senin salavatına katılan kainata ve içindeki yıldızlara, gezegenlere ve yaşayan yaşamayan her ruha selam olsun… Rabbimin hidayeti onsekizbin âleme ulaşsın, adaleti insanlığı ihata ederek rabbimizin kudretini idrak ederek hamd ve şükürlerle yerler gökler inlesin, biiznillah.
Rabbim!
Duamızı kabul buyur, vaat ettiğin gibi kıyametten önce nurun mutlaka tamamlansın izninle,kâfirler istemese de. Âmin.

Görüşmek dileğiyle alnından ve gözlerinden öperek seni rabbime emanet ederim cümle Zülfikarlarla birlikte.
İnşaallah yakın zaman da eşin de dâhil olur aramıza da dost duman far keder rabbimiz herşey kadir olduğunu. Âmin. Selam es selame
Konuşma Sonu

7 YORUMLAR

 1. Muhterem hocam Rabbimin feyzi bereketi afiyeti zenginliği selameti affı daim üzerinizde olsun…Kalan ömrünüzü uzun, saglıklı ve daim sıratı müstakim üzere eylesin.
  1 Agustostan beri biraz bosluk araya girsede yaklasık üc aydır ya Latifun zikrini cekiyorum. Su an acil talip oldugum meslegi elde edip calışmam lazım. Ailem var işsizim.
  Ya latifun tertıbıne Ya Mugni (zengınlık) ve Safi (afiyette olma ) esmalarını ekleyerek okuyabilir miyim. Ya da bol rızık ve kazancla ilgili baska bir dua tavsıyeniz var mı. Rabbime emanet eder dualarınızı bekler ellerinizden hürmetle öperim.

  • selam es selame..inşaallah zikri değiştirelim.
   dualarınıza amin diyelim ve bundan bÖyle >selamünkavlemmirrabbirrahiym< yasin de ki bu selamı okuyalım.selamet bulalım .selametin içeriğinde her güzellik vardır .,hele ki bu müjde allahtan geliyorsa kuranda zikrediliyorsa..40 gün sonra da dilerseniz isteğinize uygun zikir yaparız..hele biraz önünü, ardını, yanlarını ve içini temizleyelim,kutsasın rabbimiz. ne dersin.rabbim yar ve yardımcımız olsun.selam es selame

 2. Tamam Muhterem efendim inşallah. Selamunkavlemmirabbirrahim zikrini aldım. Bu zikiri yaparkende Öncesinde istiğfar(9 kere) ve salavat(9 kere) sonrasında tekrar salavat(9 kere) okunuyor degil mi?
  Rabbim ebden razı olsun hocam.

  • evet..sadece zikirler değişecek..dieğerleri sabit.rabbim yar ve yardımcın olsun.gelişmeleri kimseye anlatma sakın akın.dilersen bana MSN den yaz.selam es selame

 3. Tamam inşallah efendim msn adresinizi bilmiyorum. İnternette aradım bulamadım. Buradan yazabilir misiniz msn adresinizi.
  Rabbimin selamı ve bereketi daim üzerinize olsun.

CEVAP VER