Cemal sudur hayattır, celal ateştir

0
176
Cemal sudur hayattır, celal ateştir
5 (100%) 5 vote[s]

Cemal sudur hayattır, celal ateştir

Celalın işi mahviyettir.

*Tamam, babacığım. 
Bugün uykumda yarı uyanık gibi bana eğitim veriyorlardı. Sol ile alakalıydı, ama sol devrimiydi ya da başka bir sol ile alakalı konumuydu tam hatırlayamıyorum. Birde imtihanı geçtin dediler. Hatta Allah seni imtihan etti, geçtin dediler. Ama içimde hissediyorum bunları kulaktan değil, sanırım yarı uykulu yarı uyanık olduğum için. Selma es selame size sevgilerimi ve saygılarımı gönderiyorum 😊😊😊

Bir de babacığım, ne zaman size ve Zülfikar kardeşlerime dua etsem, direk sol ayak başparmağımın ucu seğirmeye başlıyor. Dünden beri sadece sizi niyete alıyordum, biraz kesilmişti, öğle namazında Zülfikar kardeşlerimi de aldım niyetime, direk başladı. Rabbim sizin ve grubumuzun yar ve yardımcısı olsun. Her an her dakika inşallah. 🙏🙏🙏 selam es selame babacım ellerinizden öpüyorum.

♥️Birbirimize dua etmemiz, şeytanların, kâfilerin işini, tuzağını bozuyor. Onlar da bize düşmanlık etmek, öç almak için harekete geçiyorlar. Biz de bu ihtilacı alır almaz dört el efalini yapıyor, onların tuzaklarını bozması için rabbimizden talepte bulunuyoruz.
İlmi ledün Marifetullah sırlarıdır, bunlar. Zamanımıza kadar celalullah bunu gizletmiş. İlk defa biz rabbimizin izniyle nasiplilerin hizmetine sunduk. 
Böylece celal ile mücadele eden mümin sayısını artırmış olduk.

Celalın sürekli tahrik edildiği İsrail’de bir milyona yakın dinci seçkin öğrenci, asırlardır hahamlar tarafından eğitilir, sürekli büyü yaparak insanlığı uyuşturma, dalalete sevk etme zikirleri yaparlar. Bunlar dünyevi geçimleri için zaman ayırmazlar. Askere gitmezler. Hayatlarını vakıfların ve devletin fonlarından aldıkları maaşlarla sağlarlar. İşleri büyücülüktür. İslama da tarikatları ihdas etmişler ve muhammed ve rahman rahim esmalarından soyutladıkları Allah esmasını çektirmişlerdir. Allah esması celalidir. 
Celle Celâluhu deriz değil mi. La ilahe illallah derler de muhammedürresulullah dedirtmezler. Neden çünkü muhammedî nur karanlıkları şimşek gibi aydınlatır kalpleri ve akılları aydın eder… Böylece büyülerden, sihirlerden, cehaletten insanlığı aydınlığa çıkarır. Şimdi doğru zikir zamandır. Durmak yok, ne kadar baskılanırsak o kadar gayrete gelme zamanıdır. Cemal celale baskındır. Ancak cemali zikir yapılmazsa celal hüküm sürer. Cemal okununca celal geri çekilir. Cemal sudur, celal ateştir…Su Ateşi söndürür. Selam es selame…Zeynep……. tarafından 15:38 itibariyle görüldü.

CEVAP VER