Çevrenizi tartışmalar değil, dualarınız değiştirecek.

1
97

Çevrenizi tartışmalar değil, dualarınız değiştirecek.

Euzubillahimineşşeytanirracim, Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve Rasulûhu. Gelecekle ilgili umudumuzu ışıtan, aydınlığımız ,canımız rehberimiz, hocam. Selam es selame. 
Hocam, geçen gecelerden birinde, rüyamda cumhurbaşkanımıza ‘’islam doğru öğretilmiyor’’ diye uzaktan anlatmaya çalışırken, vakit kısıtlı olduğundan ‘’bana e-mail adresinizi verebilir misiniz’’ diyorum. Daha detaylı anlatabilmem açısından diye de ekliyorum. ‘’Tamam gel’’ diyor, yanına çağırıyor. Önce biraz buruşmuş beyaz bir küçük kağıt çıkarmaya çalışırken, bu verilir mi hiç deyip çok düzgün beyaz bir not defteri uzatıyorum kendilerine. O da mail adresini yazıyor deftere; Beyaz bir yastığın üzerine koyarak. O anda, hemen önümde, başkanımızın yanında bir küçük erkek çocuğu beliriyor. Ve elime pırılpırıl, ışılışıl, beyaz altın bir alyans geliyor. Başkanımız adresini yazarken benim sağ ön tarafımda bulunuyor, erkek çocuğu ise hemen önümde beliriyor.

♥️Selam es selame Güzidecan, Maşaallah barikallah. Bu bir haberci ve müjdeci rüyadır inşaallah çok şükür. İçinde bulunduğumuz gündem milletin kafasını bulandırıyor. Mesele iyi ve doğru anlatılamıyor. 
Seçimlere FETÖ vb. örgütlerle fesat karıştırılmış, hukuksuz işlemler yapılmış, halkın reyleri maniple edilmiş, ülkemiz bir kaosa sürüklenmek istenmiştir. Ve şu ana kadar zihinleri ve vicdanları temizleyecek, sekinete kavuşturacak açıklamalar yapılamamıştır. Senin talebin bunun düzgün anlatılması, fitne ateşinin söndürülmesidir. 
Bu istek sende ileri derecede olmakla beraber bütün müminlerin talebidir. En yüksek mevkiden dileğin kabul edilmiş, bir erkek çocuk belirmiş, beyaz altın yüzük gelmiştir. Yani şu andan itibaren Zülfikarların gönülleri rahat olsun ki işler hayırla sonuçlanacak, celalın bir hilesi, desisesi daha ortaya çıkacaktır. 
Tıpkı FETÖ nün açık edilmesi gibi üzerimize oynanan bazı gizli oyunlar ve planlar bu vesile ile deşifre edilecek, sorumluları gereken cezayı alacaklardır… Bu tuzağı bozan, şeytanın sakladıklarını açık eden bütün zülfikârlar olarak yapmakta olduğunuz dört el efalidir.
Okunan esmaları dikkatle tetkik ederseniz bunu hemen anlayacaksınız. Müminler gafletten uyanacak, yanlışlarından dönecek, farkında olmadan Allah ve resulüne ve kendi Nefislerine ihanetten vazgeçecekler. 
Patates soğan pahalandı veya bunlara bir ders verme zamanı geldi algılarının nelere mal olacağını bu yolla öğrenecekler.

İzmir’de FETÖ ile veya terörle iltisaklı olarak memuriyetten atılanları zabıta olarak alacağım diye ilk açıklaması geldi. Bu işin arkası çok derin ve ağır. İleride anlarsınız. 
Bu kadar ipucu vermem yeter. 
Bütün bu gelişmelerin hayrımız olacağını, gönül rahatlığı ile dört el efallerimizin tecellisi olan gelişmeleri dikkatle izlemenizi işaret eden bir keşiftir.
Durmak yok, yola biraz daha azimle ve kararlılıkla devam ediyoruz. 
Dört el Efallerini üç kere yapan dörde çıkarsın. Dört kere yapan beşe çıkarsın. Ledün hizmeti böyle olur. 
Şeytanın kaleleri böyle çökertilir. 
Şeytan planlarını gizlilik, yalan ve büyü sihir ile yanıltan algılar üzerine kurar. 
Bunu açığa çıkarmanın yolu ise ledünni sırlarla yapılan dualardır. 
Unutmayın; yerler değişmeden gökler değişmez. 
Gökler değişmeyince de yerler değişmez. 
Emir yerler ile gökler arasında iner de iner,çıkar da çıkar. 
Dua erleri ellerini açar meleki âlem harekete geçer. 
Melekler insanların zihinlerini,yanlış algılarını temizleyerek karanlıklardan aydınlığa çıkarır. Hidayet dediğiniz nurun tecellisidir ki kararan kalpleri ancak ilahi nurlar yani melekler aydınlatır. 
Huzur ve güven içinde biz rabbimize yakarmaya devam edeceğiz. 
Siyasete hiç biriniz karışmayın. 
Çevrenizi tartışmalar değil, dualarınız değiştirecek. Selam es selame.

*Hocam uykularımıza ağırlık verilmesi hususunda ise bu sabaha karşı rüyamda kalkmaya çalışırken bakıyorum karnımın üzerine siyah- koyu kahverenginde bir köpek başını koymuş kaldırmaya çalışıyorum korkudan bir şey yaparsa diye kaldıramıyorum bana yardım etmeye çalışıyorlar köpeğin başını kaldırabilmek için köpek sağ tarafımda yatıyordu, başı karnımın üzerinde olacak şekilde. Teheccüd vakti böyle bir rüya görüp uyandım gene de kalkamadım ağırlıktan.

– ♥️Bizler şeytana rest çektiysek ve gereğini yapıyorsak şeytan da gereğini zikir ehline yorgunluk ve telaşe problem çıkarmak suretiyle engel çıkarır ki bir vaktini çalabilenleri ödüllendirilir.Seni nefsinle kandırıyor..beyninden maniplasyon yaparak ,yorgunsun, yat uyu,boşver,dünyayı sen mi kurtarcaksın vb..fısıltılar yüklüyor,aslkerlerinen üzerine çökmelerini istiyor.yatarken kalkarken ya allah bismillah.
rabbi yesir vela tuassir rabbi temmim bil hayır,diyerek beynini tembihleyerek yat.duasız uyuma.selam es selame

1 YORUM

  1. Görülen bu rüyayla ilgili cevaplarınız gerçekten gönlümü ferahlattı. Olan şeyde bir hayır vardır demişti başkanımız. Allah yar ve yardımcımız olsun.

CEVAP VER