de ki MAŞAALLAH

4
44

<ÖYLE BİR YOL TUTMUŞUZ Kİ SORMA>

DE Kİ MAŞAALLAH

 
*Eûzû Billahimineşşeytanirraciym Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu.
Selam es selame babacım
*Rabbenâğfirlî ve li-vâlideyye ve lil-mü’minîne yevmeyekumü’l hisâb.’’ Yeni zikriniz olsun’’ dedi, yüce mevlam kalbimden gelen bir ses ile.
Rabbin seni çağırıyor diye sağ kulağımdan söylenerek kalktım 😍😍😍😍 Teheccüd kılarken ilk secdede kalbimden rabbimin her zaman seslendiği yerden seslendi babacım. Birde birkaç gündür bu benim dilime geliyordu, namaz esnasında, demek ki sebebi buymuş. Unutmamam için üçten fazla tekrar edildi. Siz yine de doğruluğunu teyit edebilirsiniz, daha iyi bir kaynaktan🤗🤗🤗🤗 Selam es selame babacığım, ellerinizden öpüyorum 😍😍😍🤗🤗🤗��🤗🤗💖💖💖💖💖💖İçimden erkin Koray ın âşık oldum galiba yavaştan, şarkısı tekrarlanıp duruyor. 😍😍😍
Sevince, sevince
Sevince durma, durma koş ardından
Zaman yoktur git aşkı iste ondan
Sevince tüm insanlar bir başka
Durma dostum sen de yer ver aşka
Sevmek bil ki doğmaktır yeni baştan
Âşık oldum galiba yavaştan
Ooo sevince
Ooo sevince
Öyle bir yol tutmuşum ki sorma
İnandım ki sevince vardır dünya
Sevincedir günlerin bir başka
Durma dostum sen de yer ver aşka
Sevmek bil ki doğmaktır yeni baştan
Âşık oldum galiba yavaştan
Ooo sevince
Ooo sevince
Ooo
Olacak mıydım ben bu halde
Olacak mıydım ben bu halde
Sevince tüm insanlar bir başka
Durma dostum sen de yer ver aşka
Sevmek bil ki doğmaktır, yeni baştan
Eriyorum galiba yavaştan
Ooo sevince
Ooo sevince
Ooo sevince.
Zeynep Er tarafından 04:34 itibariyle görüldü
-Selam es selame Maşaallah barikallah… Rabbimize hamdolsun Zeynepcan. Kalbim onayladı yeni zikrimizi, hiç tereddütsüz zülfikârlar bu zikre geçebilirler. Ana zikrimiz bu olmakla birlikte kalpleri nurlu Zülfikarlarım kalbinize gelen geçmiş zikirlerinizi tek sayılarla okuyun. 3 5 7 9 11 19 gibi. Vardır bir hikmeti deyin. Şu andan itibaren ana zikrimiz yeni bir emre kadar. <Rabbenâğfirlî ve li-vâlideyye ve lil-mü’minîne yevmeyekumü’l hisâb>.olsun biiznillah. Selam es selame.
 
Euzubillahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasulûhu.
*Rahman ve Rahim olan Allah ın adıyla. Elif lam mim ra. Bunlar kuranın hikmetleridir. Hak yolunun yolcularına selam olsun.
*Seher Er
*Ayşe yıldız Korkulu
*Hale ak
*Bilge Melek
*Pınar Kaya
*Huzeyfe Sweden
*Sıdıka duran
*Zeynep asude
*Gonca Atabay
*Erhan Şahin
*Rabia Derya
*Hakan Hazal Eylül kurt
*Hatice kıymet
*Hacer yılmaz
*Neslihan Vural
*Nilgün Türkmen Roelsma
*Güzide Zeynep
*Sebahattin samur
*Aydın Yıldırım
*Muharrem Uztetik
*Hatice Ak
*Kezban Karaca
*Hatice Demirdamar
*Fatma Şahin
*Mustafa bulut
*Murat Tomar
*Ali şahbaz
*Mine küçük Akgül
*Uluhan aydın
*Banu ışık Özyurt
*Minik mucizeler
*Muhammed Korkut
*Eslinde Yoxuq
 
*Hak yolunun yolcusu olanlar her daim zikirdedir. Kalben Allah’ı anmaları zikirleridir . Allah’ın zikri her kalbin taşıyabileceği bir yük değildir, bu yüzden hayattaki amacınız sadece Allah’ın yolu olmalıdır.
*Allah zikredenlerin kalbi her daim diridir, uykularında dahi Allah’ı zikrederler. Sizlerin içinde bulunduğu hayatın gerekliliklerini azaltmanız sizin lehinizedir. Bu sayede Allah’ın ipinden asla kopmazsınız.
*Sizlere verilen görevi en iyi şekilde yerine getireceğiniz mutlaktır. Bunun için seçildiniz. Sizlerin sevgisi büyük bir aşamayı atlamanıza sebep oldu. Bu sevginiz daim olacaktır.
*Sizlerin kendinde bulduğu aşk her yerdedir. İnsanların kalbine o aşkı zerkedeceksiniz, aşılayacaksınız. Sizlerin görevi budur, sevgiyi aşılamak. Bu sayede toplum sizlerin istediği şekilde evrilecektir.
*Dünyanın geldiği noktada gerekli olan davranışlar sizin kelamlarınızla hidayete ulaşacak ve kabul görecektir. Bu yüzden ne istediğinize de dikkat edin. Sizlerin isteği ilahi kavramların düzelmesi olmalıdır. Toplum düzeninde gerekli olan işleyiş kuralları dini olarak sağlanmalıdır. Bu sayede toplum düzelecektir.
*Sizlerin katkısı “dua ve zikir” ile her kesimde değişimler olacaktır. Bununla ilgili bir şüpheniz olmasın. Sizlerin görevleri bunlardır.
*Sizlerden umutla yarınlara dualar etmeniz rica olunur.. Şimdilik bu kadar selam ve dua ile selam. Selam. Selam..
*Bu yazdırıldı babacım. İsimleri uykumdan uyandığımda tekrar ediyordum. tamamını guruba girip tek tek yazmam istendi. Eksiklik veya fazlalık olursa rabbim düzeltir, inşaallah.
-Saydım 33 kişi, ben yokum ama dedim, sen zaten bizimlesin diyorlar 😁😁😁😁😁😁Gerginlik olmasın hep azıcık ta güleyim 😁😁😁💖💖💖💖💖🤗🤗🤗🤗🤗
*Selam es selame babacım. Ellerinizden öpüyorum 🤗🤗🤗🤗��💖💖💖💖💖Zeynep Er tarafından 05:27 itibariyle görüldü.
♥️😍😀🥰😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🥰😍İlk 33 e girenler ayrı ayrı gözlerinizden öptüm,kucakladım,kalbimde sakladım cümlenizi.darısı diğer 33 lerin üzerine olsun inşaallah..Maşaallah barikallah..elhemdülillah..selam yerlerin ve göklerin görevlileri üzerine olsun.amin.

 

4 YORUMLAR

 1. Selâmün aleyküm canım hocam bu ismi geçen kardeşlere ne mutlu bizlerin bu seviyelere yükselmesi için gün içindeki davranışlarını nasıl düzenlemenin gerekir mesela televizyon izlemeyip müzik dinlememiz mi gerekiyor günlük hayatımızı nasıl terkip edelim biraz anlatirmısınız ellerinizden öperim

  • aşk ile yaşamaya zikirle iştiğal etmeye boş işlerden boş sözlerden başkalarını eleştirmekten çok yemekten çok konuşmaktan çok uymaktan korunmak lazım.eline diline beline sahip olmak lazım.haramdan sakınmak kuran ve hadis okumakla iştigal lazım
   kısacası allahla olmak lazım kullarıyle zorunlu ilişkden öte çok meşgul olmamak lazım
   nefisne muhalefet etmek lazım.
   selam es selame

CEVAP VER