Demek ki neymiş, ALLAH kulları ile aralıksız haberleşirmiş…

0
1310

Demek ki neymiş, ALLAH kulları ile aralıksız haberleşirmiş…

human46-1Hocam Sol Göz kapağım seğiriyor, bir haftadır ara ara. İlk seğirdiğinde hemen denileni yaptım ama iki gün sonra bir arkadaşımın ölüm haberini aldım. Sonra tekrar seyirdi. Yine denileni yaptım bugün başka bir arkadaşımın ölüm haberini aldım.
Benimle bir alakası yoktur değil mi? Ben bir hata yapmamışımdır inşaallah… Çünkü bir kere seğirdiğinde emin olamadığım için ihmal etmiştim de… Ben çok korkuyorum
Hocam dün boynumun solu seğirimişti simdi de sağ ayağımın en Üst noktası seğirdi. Hemen ardından da sol alt göz kapağım. Haberlerin hepsi de ihtilaçnamede tehlike olarak yazıyor. Sol devrini ben yapabiliyor muyum?

faviconSelam es selame… Hayır, sol devrini asla yapma. Demek ki neymiş. Allah tealanın bir adı El Habir’ miş, bütün yarattıkları ile aralıksız haberleşirmiş… Ve ihtilaçnamede verilen bilgiler doğruymuş. Allah kulları ile işareten (vahyen) konuşurmuş. Sol göz üst kapağı ölüme kadar varan acı haberdir demişiz değil mi?
Kimin öleceğini bilemediğimizden hemen savunmaya geçeriz.
Engelleyebilirsek engelleriz. Korkundan selam vermeden söze girdin… Henüz acemisiniz. Başkalarının ölümünden sen sorumlu değilsin… Mümin müminin velisidir. Tam inanarak ve vakitli okusaydın o ölümleri engellemen belki de mümkündü.
İhtilaçnamedeki bilgilere güven, inanarak tarif edildiği şekilde savunmanı yap. Herkesin ihtilaçlarını biz takip edemeyiz, yüzlercesiniz. Nasıl yetişiriz ki. Olacak iş değil. Biz o ihtilaçnameyi neden yayınladık ki. Zikir ehli kendi derdinin çözümünü kendisi bulsun, bilsin diye değil mi. Zikir yapmasaydın bu haberler sana verilmezdi. Verilse de anlamazdın... Her bela ve müjde sana süpriz olarak gelirdi. Haber almak mı kötü almadan çaresiz kalmak mı? Korkma… ‘’Allah var keder yok’’ de ve yoluna, hayatına sükûnet içinde devam et.

CEVAP VER