Doğru zikirle celalden kurtulabilirsiniz.

0
814
Doğru zikirle celalden kurtulabilirsiniz.
5 (100%) 6 votes

Hocam selam es selame. Ellerinizden öperim. Birkaç gün ayrı kaldık, sizi çok özledim. Rabbim başımızdan eksik etmesin inşallah. Dün gece rüyama geldiniz.

*”Artık bir şey kalmadı, dipte de bir şey kalmadı inşallah” dediniz sonra ”değil mi?” diye bana sordunuz. Ben de epeyce rahatladım hocam ama tamamen bitti mi, dibine kadar temizlendim mi bilemem dedim.

*Sabah sağ devri yaparken yine geldiniz. ”Temizlensin artık ” dediniz, ”temizlendin”… Size iletmek istedim selam es selame hocam.

-Aleykümselam azizim… Maşallah barikallah. İnşaallah temizlenmişsindir.
Bundan sonraki keşiflerinden bunu teyit ederiz, inşaallah.
Çok sevindim. Elhamdülillah… Elhamdülillah… Şükür namazı kılmalısın. Üzerinde Davut yıldızından eser kalmadığından emin olmalısın.

La ilahe illallah muhammedürresulullah zikrine başla inşaallah. <eşhedü en la ilahe illalah ve eşhedü enne muhammeden abduhu ve resuluhu>.şeklinde de okuyabilirsin.

*Rabbi zidni ilmen zikrini tamamlamamıştım hocam. Bırakıp mı devam edeyim, ardından ekleyerek mi devam edeyim.

-Ekleme ile devam et. Başına şehadeti al. Ardından ”Rabbi zidni ilmen ve fehmen ve imanen”... İle devam et. Ne kadar sevindiğimi tahmin edemezsin. Şükürler olsun.

*Allah razı olsun hocam, sayenizde çok şükür kurtuldum inşaallah. Şimdi mescide inip duha namazı ve şükür namazı kılacağım.

*Dün akşam düşündüm, şeytanın oynadığı oyunlarını net, berrak bir şekilde idrak ettim…dedim ben neler yapmışım, pişmanlıkla… Sizin bir kaç ay önceki uyarılarınızı dikkate alıp uygulayınca zihnim açıldı. En son yeşil nur görüp, rabbi zidni ilmen zikri ile berrak bir şekilde yaşadıklarımı gördüm. Ardından da dün gece rüya ve sağ devrinde anlattıklarım oldu. Selam es selame. Rabbime emanet olun.

-Maşallah barikallah… Rabbim yar ve yardımcın olsun. Selam es selame

*Hocam duha ve şükür namazımı şimdi mescidde kıldım. 99 kere şehadet, 99 kere rabbi zidni ilmen… çektim.

*Keşifleri yazıyorum; Şehadet çekerken tüm vücudum karıncalandı, uyuştu çektikçe. Sonra altın yaldızlı Arapça siyah kadife üzerine bir yazı açıldı önümde, Kâbe örtüsü gibi. Sonra bu örtü sırtımda dolaştı, pelerin gibi. Sonra sancak oldu. Yine siyah sancak sanırım. Sonra bir atlı geldi. Ben zikre devam ettim sancağı aldı, gitti, uzaklaştı, yine geldi… Elinde sancak, yüzü kapalı. Çölde Arapların kapadığı gibi. Durdu, bekledi. Ben istemedim. Sonra gitti.

*Ardından melekler beyaz ihram getirdi. Ben 99 şehadeti bitirdim.                          Rabbi zidni ilmen zikirime geçtim. Karıncalanma,uyuşma geçti.
Sonra yeşil beyaz ve bir sarık geldi.
Başıma taktılar. Ben rabbi zidni ilmen… bitirdim.

*Şimdi mescitten çıkıyorum hocam. Keşfimi size yazmaya çekindim, siyah sancağı görünce. Yine siz geldiniz, ‘’yaz bana evlat’’ dediniz ‘’yaz.’’
Selam es selame hocam.

-Maşallah barikallah..Çok şükür elhamdülillah.Kutlu olsun kurtuluşun..selam es selame

CEVAP VER