DR. MELEĞİ GÖRDÜM

2
37
Euzü Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdûhu ve Resulühü. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.
*Selam es selame Mübarek Hocam, alnımın ortasından hafif sağı saç bitiminden başlayarak 5 cm kadar bir çizgi çekildi. Herhalde kesildi ki soğuk bir acı hissettim, sanki ıslaklık da vardı. Bir süre o devam etti, öyle namaz kıldım. Vitirde ise dua ettim ve zikir çekerken tam önümde melek vardı sanırım. Sol elimin altından üste doğru bir el yukarı doğru kaldırmak istedi de içinden geçiverdi. İrkildim birden. Normalde dua ederken avuç içlerimin bir enerjiyle sanki süpürüldüğünü hissediyorum, uzun zamandır hocam. Selam es selame.

♥️😍♥️Selam es selame, Haticecan. MaşaAllah barikallah… Mucize üstüne mucizeler yaşatan rabbimize hamdolsun Haticecan. Kutlu olsun ameliyatların. Kendini tam olarak rahat bırak. Hiç bir şeye itiraz etme direnme. Selam es selame.

SAL 14:51
*Euzü Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve Resulühü. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.
*Selam es selame Mübarek Hocam, her ibadet öncesi sabretmeye niyet ettim. Rabbim Rabbi yessir. Diye başlıyordum niyetten önce. Dünden beri sabretmeye niyet ettim. Hamd ettim, şükrettim Rabbim. Dedirtmeye başladılar… Uyandığımda nur dalgaları yayılıyor şeffaf… Son zamanlarda daha sıklaşmıştı… Bugün çok daha yoğundu. Dün yatsıyı kılacakken evde olmayan oğlumun kuran okuma sesini işittim. Bugün sabah ta nur dalgalarıyla arada meleklerin yoğunlaşmış nurları vardı. 60-70 cm kadar belki sağ taraftaydı…
*saat 11 gibi bebekleri salavat söyleyerek uyutuyordum. Hani mevlitlerde okunan var ya allahümme salli ala seyyidina muhammedin nebiyyina ümmiyi ve ala alihi ve sahbihi ve sellim. Ahenkle… Arada yeşil nur sardı, nur üstüne nurlar… Yanıp sönenler, ahenk içinde, selam verdim. Dilim söylerken içimden Ya Rabbi diyordum. Sonra daha da içten bir ses, ‘’kurtar beni bu hapisten’’ dedi. Bu benim sesimdi, cılız çığlık atar gibi… Gözyaşım aktı bir süre istemsiz, öyle… Vücudum dünyaya hapis, cismaniyetime de ruhum. Arada bazı geçmişten rüyalarım hatırlatılıyor. Bu yaşadığımda da hatırlatıldı; yeşillikler içinde yüksek tepede bir adayı seyrediyordum. O adada güçlü bir aslan vardı, sağa sola gidiyor. Hapishane gibi demir parmaklıklar içinde hapis… Muhammed abinin paylaşımını okurken yine bir rüya hatırlatıldı. Eşim olan, genç, çok güzel, huzur dolu birinin yanındaydım. ‘’Şimdi öleceğiz sakın korkma, tamam mı’’ dedi. Bense onun yanında huzurda, boşlukta, korkmuyorum ki diye gülümsemiştim. Rüya değil sanki gerçekti. Ölüm buysa ne güzelmiş demiştim… Rabbim yar ve yardımcımız olsun hocam ellerinizden hürmet ve saygıyla öperim. Selam es selame…
*Hocam bir de sağ elimin işaret parmağıyla başparmağının birleştiği yerdeki damar tık tık seyriyor, o kadar güçlü ki işaret parmağımı başparmağıma çekiyor. Elimin üzerinde.
SAL 17:47
*O eşim değil Azrail aleyhisselamdı değil mi?
SAL 19:44
*Euzü Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve Resulühû. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.
*Selam es selame Mübarek Hocam, sağ devrinde ileri geri salladılar sadece ve belirttiğim sağ el başparmak ve işaret parmak birleşimi çok seğirdi. Namazda da başımın içi, beynimde birşeyler yapıldı. Yanma, ağrı, tuhaf bir baskı oldu, sanırım… Bir de zikirde sağ elimi göğsümden aşağıya dizlerime götürdükten sonra 9 rabbi ennî messeniye’ş-şeytânu… Ve 9 salavat çekiyorum. Dünden önceki günlerde beyaz nurlan görüyordum. Dünden beri sanki yine yanıyor turuncu gibi, sonra beyaza dönüyor, mübarek hocam, kalbimi korku kaplıyor… Ellerinizden hürmet ve saygıyla öperim. Selam es selame.
ÇRŞ 12:13
*Euzü Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve Resulühû. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.
*Selam es selame Mübarek Hocam, gününüz güzel geçsin, inşaAllah. Unutturulup sonradan hatırlatılanlar var, benim anlatmak isteyip yazıya dökemediklerim, bazen de kelimelerin yetersizliği var…
Dünden önceki gün 4 el efali yaparken sağ yukarda bir ifritin diycem artık, kırmızı cam tüp gibi bir şeyin içinde asılı şekilde işkenceye uğradığını gösterdi, Rabbim… Başından tutulmuşta sarsılıyor, sanki bir elektrik şoku verilirmiş gibi… Yanıyor da alev alev… Ellerim ondan sonra, turuncu görünmeye başladı, zikir esnasında…
Dün gece zordu… İnşaAllah hatırladıklarımı karıştırmadan yazabilirim… Namaz, sağ devri, efal, zikir sıralarında farklılıklar olabilir. Ama ameliyatlar şöyle; zikirde geriye v şeklinde getirilmem hep içimden dua ettiğimde oldu. Sonra anladım ki kısa ama doğru dua etmeliydim. Çünkü o duruş şeklinde vücudum zorlanıyor. Sonra sizin paylaşımınızı gördüm. Abdülkadir Geylani hz demiş ya Allah’ın zatını isteyin diye. Bende yine o şekle getirilince, Rabbim Cemalini istiyorum ve cemalinde kalmak istiyorum dedim. Hemen o duruşa getirip duayı ettirilip geri eski duruşa döndürdüler. Bu birkaç defa oldu ve kolay oldu… Sağ devrinde öne ve geriye esnetildim. Sürekli ve belimden iyice geriye esnetildim. En son Ayetel Kürsi de, sanırım son Hasbiyallahu kısmında başım da geri esnetildi. Çok geriye hem de tam arkamdaki duvarı görecek kadar… Vitirde sırtımda, kalbimin arkası kesildi ve acıdı, kesik aşağı doğruydu. Öne doğru kambur vaziyette eğdirilmiştim. Bu esnada görüntü gösterildi. Kalbimi sanırım çıkarttılar, kısaydı. Sonra namaz devam ederken, kıyamda ön taraftan, sol göğsümün altını, yan bir şekilde kestiler, yine… Zikirde ise sol ön tarafa eğdirildim. Dr. meleği gördüm, yine sarı yoğunlaştı ama gri bir şeyde dönmeye başladı. Sonra oku dediler ve subhanallahi ve bihamdihi. Okudum 3 defa…
Kendimi iyi hissediyordum aslında. Sabaha kadar sürekli namaz, zikir, efal yapayım, kurtulayım biran evvel diyordum. Ama çok zor, birden et yığını gibi oluyor insan… Vücudu ağırlaştıkça ağırlaşıyor. Ve sağ dizimin iç tarafı seğirdi, dinlenmem gerekliydi. Ama Rabbim tövbe namazı da kılayım izin ver dedim… Kıl kulum dedi… Kıldım ve sağ tarafıma yatayım, seccadede biraz dinleneyim, sonra teheccüd kılarım dedim. Hemen uyur mu insan, hemen uyuttular. Arada uyanıp tabiri caizse ayaklarımla debelendim ama yine kendimde değildim. Tekrar uyandım. Sırt üstü yatmışım ve vücudum sol devri hizasında komple sola doğru saat gibi dönmüştü. Başım kalorifere çarptı ve başım vurularak tekrar kıbleye getirildim. Yani bana yukarıdan bakılsa, vücudum yukarı dönük, tüm vücudum put gibi durmuş etrafımda da bir daire çiziyor olsam, birileri bana sol devri yaptırırken engel olunup, başka birileri vura vura sağ devriyle kıbleye getirdi. Bu 2-3 defa tekrarlandı. Bu esnada rüya gördüm. Ağzımdan kirli kan tükürdüm, pis bir lavaboya ve gerçekte de uyandığımda ağzımda tükürük vardı. Biraz balgamlı ve hatta arada uyandığımda farketmiştim. Sonra tamamen uyandırdılar.
*Saat 3 DÜ. Hemen lavaboya ağzındakini tükürdüm. Kan falan değildi ama mide bulandırıcıydı. Teheccüd korkunç bir kulak çınlamasıyla, sinyal sesi ve başımın içinde uğultuyla kıldım. Özellikle de secdeden kalkıp kıyama geçtiğimde oldu… Sabah namazında da sağ kasığımın olduğu yer ve sağ böbrek hizamda işlem yapıldı, sanırım. Sonra da sağ devri yaparım, biraz dinleneyim, dedim. Ama uyukladım. Çıtırtı geldi, gözüm açıldı ama yine uyukladım. Sol taraftan hırıltı sesi geldi, yine uyukladım. Hatta 3 defa duvara vuruldu. En son küçük bebek ağladı, yanına gittim yattım. Uyuyakalmışım hocam… Yatarken sağ devri yapayım dedimse de uyutuldum…
Rabbim uyandırsın kalplerimizi her daim uyanık tutsun inşaAllah. Hatırladıklarımı yazarım inşallah. Rüyada gördüm ama çok uzun oldu, hakkınızı helal edin. Ellerinizden hürmet ve saygıyla öperim mübarek hocam. Selam es selame…
*Birde mübarek hocam, teheccüd öncesi uyurken büyük semiz bir koyun mu koç mu göremedim ama kurban kestiklerini gördüm. Kırmızı bir kurdele bağlıydı sanırım. Vücudu solumda, başı sağ tarafta kıbleye doğruydu. Yünleri kıvırcık büyük bir hayvandı. Bıçakla keseceklerken görsem de bana o esnada vücudunu gösterdiler, kesildiğini biliyorum ama.
ÇRŞ 20:40
*Euzü Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve Resulühü. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.
*Selam es selame Mübarek Hocam tekrardan, öğleden sonra uyudum, uyandığımda saat 6ydı… Kötü rüyalar gördüm ama eşimin oğlunu da gördüm. Ve kanepede yatıyorken o da küçük 2-3 yaşlarında yine ve artık bizimle kal olur mu diyorum. Çok seviniyor ve ona bayramlık güzel kıyafetler giydiriyorum…
*İkindi namazında dudağımın sol üstünü yukarıdan aşağı kestiler. Sağ arka böbrek sanırım arkamdan ameliyat ettiler, 4 el efalinde çok ağrıdı… Vücut olarak zorlanıyorum, sonra rahatlıyorum. Sağ devrinde yine geriye doğru iyice esnetildim… Dün vitirdeydi sanırım seccade de yuvarlak hafif sönmüş bir turuncu ay gibi sağ tarafta sol devri yapar gibi gördüm, pinpon topundan büyüktü… Selam es selame.
*Bir de mübarek hocam, dün de öne doğru eğdiklerinde namaz esnasında mor ama eflatun gibi nurlar gördüm. Belki 6 kadardı, tam dizlerimin dibindeydi. Daha önceki günlerde de sağ devrinde 1 defa görmüştüm. İlk defa gördüğüm için belirteyim dedim.
02:17
*Euzü Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhû ve Resulühü. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.
Selam es selame Mübarek Hocam, yatsıdan sonraki sağ devrimde öne doğru eğdiler, dümdüzdü tüm vücudum ve nas suresini bitirip o şekilde döndürdüler. Sonra parmak uçlarıma bastım sadece. Esnetildi birkaç defa öyle… En son Ayetel kürsi kısmında geriye doğru esnetildim. Ama bu defa hızlı ve çok daha geriyeydi. Bir ara gülecektim, acıdan güldürmediler… Tövbe ettim ama biraz hadsizim ya gülümsedim. İyice geriye, belim, boynum ve çenemden, öyle acıdı ki… Vitri biraz geç kılabildim, sağ böbrek tarafı ağrıyordu biraz. Bu esnemede ağrı geçsin diye bekleyip, tekrar aynı işlemi yapıyorlar. Efalde vücudum bitmiş durumdaydı. İki büklüm oldum, sağ böbreğim birden acıdı. Sonra ensemin sağına birşey yaptılar, yine acıdı…
*Şuanda sağ yüzük parmağım seğiriyor, dünkü bahsettiğim sağ el üstü işaret parmak ve başparmak birleşimi seğirme hiç olmadı bugün…
*Hastalıklarımın çokluğunu saymaktan utandığım için yazmıcam. Ama böbreklerimde taş vardı, ikisinde de. Ameliyat olacaktım da 3 sene önce, hamile olduğumu öğrenmiştim, kalmıştı. Sonra hiç ağrı olmamıştı. Şimdi o ağrılar var. Rabbim biran evvel olsun bitsin dedirtiyor… Rüyalarım uzun yaz derseniz yazayım, meşgul etmeyeyim, mübarek hocam, duanıza muhtacım. Selam es selame.
♥️😍♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

2 YORUMLAR

  1. Bu esnemeler esnasında evde kimse görmüyor mu sizi? Ben evde sağ devri yaparken bile ailem çok tuhaf birşey yapıyormuşum gibi bakıyor bana, ya da kıbleyi şaşırdım sanıyorlar. İş yerinde de başıma geldi, tam sağ devri yaparken biri girdi mescide ve gözlerini benden ayırmadı. Bu yüzden sağ devrini yaparken ister istemez endişe kaplıyor içimi birileri görecek diye.

    • olabildiğince yanız olun.korunun.izah edemzsiniz.evinizde bir namaz osadı olsun
      kapıyı kilitleyin.namazımda rahatsız edilmek istemiyorum dikkatim dağılıyor deyin
      selam es selame

CEVAP VER