Dua Ordusu – ”Güzel örneksin ÖĞRETMENİM”

0
1704

Dua Ordusu – ”Güzel örneksin ÖĞRETMENİM”

human46-1Hocam merhaba; ben sizin verdiğiniz zikirleri aynen uyguladım. Namazları ve sağ devirlerini de yaptım. Rüyam da gördüm; üniversite sınavına girecekmişim. Çok güzel bir hoca bana daha önce anlatmış ama ben onu tam dinlememişim. Şimdi kendim çalışıyormuşum dersime. Çalışacağım kitabı rüyamda sag elimden aldım. Daha sonra nur görmeye başladım. Pırıltı Şeklinde anlık, çakıyor sanki. Tam bu aşamalarda bir hata yaptım, tövbe ettiğim bir şeyi yaptım, günaha girdim. Çok üzüldüm, çok ağladım. Hiçbir şekilde yaptığım efal esmayı bırakmadım. Şimdi sizden çekmek icin zikir istiyorum hocam. Ben; latifuna ek el kuddusün et tahirun çekerim. 18 ayetsel kürsi ve her gün yasin okurum. Allaha emanet olun. Allah sizden razı olsun.

faviconSelam es selame Nesrin Hanım… Maşaallah barikallah. Çok güzel bir örneksin inşaallah.

human46-1Kaybettim sınavı hocam
Çok üzgünüm ve ağlıyorum sürekli, teskin olmuyorum. Ben sizin verdikleriniz sayesinde Çok ilerlemiştim, rüyalarımda gelişmeleri hep gördüm. Öğretmenim ben özel bir okulda.

faviconYazımızda bizden izin almanız gerekmez demiştik. Kitabını sağ önünden almışsın. Geçmişini bağışlatmışsın maşaallah. Ayeti kerimenin müjdelediği kişi olmuşsun… Nur görmeye de başlamışsın barikallah.  İnşaallah istiğfarı artır. Rabbimiz çok esirgeyendir, bağışlayandır.  Bu yolda tökezlemeyen kişi olmaz. Düştüğün yerden kalkar, rabbimizin izniyle yürürsün. Hatta yaptığından ders çıkarır, azim ve kararlılığını da artırır, düşmenin ne menem bir şey olduğunu görünce daha da hırslanırsın, koşarsın inşaallah.

Rüyanda üniversiteye yazılmış olmak, ilim tahsiline başladığını, inşaallah ilmullah’ı öğreneceğini anlatıyor. Bu günden itibaren yeni zikrin ”Rabbi zidni ilmen ve fehmen ve imanen” olsun inşaallah.

Sana rabbim ilmi ledün nasip etsin.
Seni tebrik ediyor, rabbime emanet ediyorum. Allah yar ve yardımcın olsun. Yazılarımızı takip edersen sürekli bizimle sohbet halinde gibi olursun. Sitemizle ilgilenen çocuklar, abonelik midir nedir, bir sistem koymuşlar. Yeni yazı paylaştığımızda size haber verilirmiş. Biz bunları artık çocuklardan öğreniyoruz. Dünya tersine döndü. İhtiyarlar torunlarının teknoloji sınıflarında öğrenci oldular.
İhtilaçlarına dikkat et. İhtilaç alır almaz ihtilaçname/ seğirme sayfasını aç ne anlama geldiğine bak. Aldığın ihtilaç /seğirmeler savunulmayı gerektiriyorsa, ilk namaz vaktinden başlayarak, o ihtilaç zail oluncaya kadar savunmayı sürdür.

human46-1Hocam ben sizin yayınladığınız her şeyi kaydediyor, defalarca okuyorum. Size, varlığınıza dua ve şükür ediyorum. Allah razı olsun sizden.
İhtilaçlarım genelde alnımda, basımın üstünde oluyor.

faviconYaşadıklarını tanıdığın hiç kimseye anlatma. Nefsine şımarma izni verme. Bu yolu bana Rabbim nasip etti de.

human46-1O konuda geçmişte terbiye oldum cok dikkat ediyorum, Allah razı olsun sizden hocam.
faviconSeğirmelerinizi bana sormayın, lütfen yazılı bilgiden faydalanın. Özel zikirler veriyoruz biliyorsunuz. Ve her kırk günde bir değiştiriyoruz. O nedenle çok kişi ile yoğun ilgileniyoruz. Gereksiz sebeplerle bizi meşgul edenler, birilerinin hakkına giriyor demektir. Sabırlı olun. Yazıları okuyun ve size düşen payları alın. Saklayın. Yazarak akıl defterleri tutun. Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla misali her yazımızdaki cevaplanan soru veya açıklanan gelişme herkesi ilgilendirir.

human46-1Allah razı olsun hocam haklisiniz

faviconÖğretmenim biliyorsun sanırım, ben de öğretmenim. Bilirsin çalışkan öğrenciler çok sevilir. Ve artı ilgiyi hak ederler.

human46-1Biliyorum ve Konyalıyım.

faviconBize yaptığınız her dua size geri döner. Aramızda muhabbet oluşturur. Biz de gece gündüz öğrencilerimiz için duadayız. Size düşen sizin sorumluluğunuz, bize düşen de bizim. Hüküm Allah’ındır. Hiç bir şey takdirin dışında değildir. Allah’ın verdiği fırsatı değerlendirip, bir doğru dua ordusu kuralım, inşaallah. Çevrenizde zikre ilgisi olanları yazılarımıza yönlendirin. Bütün küffar üzerimize geliyor. DUA MÜ’MİNİN SİLAHIDIR. Biz de bir dua ordusu kurup, küfre karşı kale gibi durmalıyız.
Devleti yönetenlere, güvenlik güçlerine, ordumuza ve eğitim neferlerine, özellikle de geleceğimiz olan öğrencilerimize duadan kalmayın.

human46-1Âmin inşallah Allah razı olsun hocam

faviconKuranı kerimi hem aslından hem meal olarak okumaya devam edin. Birkaç tane siyer /efendimizin hayatını okuyun. Riyazussalihin ile Sahihi Buhari‘yi mutlaka bir kere olsun hatmetmelisin. Yılda birkaç kere kuran hatmini gerçekleştirmeye çalışmalısın.
inşaallah bu milletin manevi koruyucularından birisi olursun. Çağdaş Rabia Hatun olursun. Sayısız öğrencin olur. Mahşerde bir sancakla efendimizin ümmetine katılırsın.

human46-1Âmin inşallah layık olurum, Allah razı olsun

faviconKalbim bu kızından çok şey bekleyebilirsin diyor. Umarım yanılmam. Salâvatı şerifeyi artır. Dokuzla yetinme… Selam ile gözlerinden öperek rabbime emanet ediyorum. Rabbimiz yar ve yardımcın olsun.

CEVAP VER