Evlilik zikiri…

2
1262

Evlilik zikiri…

Selam es selam hocam 2 zikriminde bugün 39. Günündeyim.Gece rüyamda biri kocaman diğeri yavru bir fil gördüm. Bu iki fil arasında da köpekler var bana saldırmaya uğraşıyorlar ama başaramadılar. Yavru fil olan benim arkamdan geliyordu diğer filin bana biraz daha mesafesi vardı ama o da bana doğru gelecekmiş. 40. Günden sonrada Allahü veliyyüllezine amenü. Yühricühüm minezzulümati ilennur. Zikrime devam edeyim mi. Bir devlet dairesinde işe girmek istiyorum bu niyetle bu çikre başlamıştım.
selam es selame Gülçincan…bu zikre biraz daha devam et ve lütfen gelişmeleri yaz..selam es selame

Hacı Ali Bayram gönderdi

Selam es selam hocam. Evlilik zikride çekiyorum biliyorsunuz. Yarın kısmetse 41. Günüm ve tamamlanmış olacak. Geçtiğimiz hafta bir rüya görmüştüm tanıdığım bir erkek hatta onunla evlilik olsa memnun olacağım biri bana demirden bordo taşları olan uzun bir gerdanlık verdi . Bende boynuma iki kez dolayarak taktım çok uzun olduğu için. Sende kalsın dedi bana bende çıkarıp çantama koydum. Geçen gece teyze kızım beni rüyasında görmüş zikir çektiğimden haberi yok. Bir bebeğim olmuş ve teyze kızıma benim nikahım olacak demişim. Kabul oldu inşallah zikrim diye yordum hepsini. Bu arada sağ ayağımın tabanın çukur kısmı neredeyse bir haftadır seğiriyor. Anlamı matluba muafık olarak yazılmış. İnşallah kabul oldu zikirlerim. Size de anlatmak istedim. Hayırlı geceler.
Sayenizde nasıl dua edeceğimi öğrenmiş oldum. Namazlarımı vaktinde kılmaya gayret ediyorum. 40 gündür hiç eksizsiz teheccüd ve kuşluk mutlaka yapıyorum. Sağ devrini sizden öğrendim. Bir ihtilaç aldığımda ne yapmam gerektiğin biliyorum çok şükür. Diğer yazan nur gören bambaşka boyutlardaki arkadaşlar gibi olmak tabiki ne haddime. Ama sayenizde sizden çok şey öğrendim. Allah bir değil bin kez razı olsun.
Hacı Ali Bayram (Sevgi Yolu)
selam es selame..sevindim sevinmelerinize..zamanla sen de o nur gören allah dostlarından olursun inşaallah..seccadesine davet eden rabbim seni, senin onu sevdiğinden daha çok sever merak etme. Bak dualarını nasıl da kabul etmiş maşallah..selam es selame

Hacı Ali Bayram gönderdi

2 YORUMLAR

CEVAP VER