Evren benimle konuşuyor

0
2053

Evren benimle konuşuyor

human46-1Hocam size çok önemli bir şey yazmam lazım.

Ama buradan kelimelerle nasıl anlatacağım bilmiyorum.

Hocam yıldızlar bana işaret gönderiyor. Ama anlayamıyorum, şimdilik.

Ben balkondan gökyüzünü izliyorum akşamları, çünkü melekler geliyor, nur görüyorum, o yüzden onlara bakmak bana mutluluk veriyor.

Nur görürken odaklanıp baktığım yerde, gökyüzünde bir yıldız beliriyor. Parlakça, büyükçe ben emin olmaya çalışıyorum, bu yıldız mı değil mi diye. Şimdilik yıldız diyelim. Bir süre sonra kendi etrafında dönüyor, Sanki daha belirgin oluyor, ışık yayıyor ve sonra o ışık azalıyor gibi oluyor. Yavaş yavaş hareket ediyor ve yıldız kayması gibi ama çok yavaş bir şekilde hareket ediyor. Gidiyor gidiyor ve kayarak yok oluyor.

Aslında uzun süredir parça parça fark ettim ama az evvel aynı şekilde 2. kez oldu bu olay

Ne yapmalıyım? Ben nur gördüğümde selam veriyorum onlara ama bana ne mesaj verdiklerini hala anlamıyorum. Bir de şimdi gökyüzü… Neler oluyor ne diyorlar bana hocam? Siz önderlik etmezseniz ben yürüyemem bu yolda. Lütfen açık açık yazın. Evren benimle konuşuyor ama ben sağır, kör dilsiz... Ne zamana kadar böyle olacak

faviconSelam es selame,

Bu tecrübeni de paylaşacağım.

Bazıları sıyırmış bunlar diyecek, bazıları ise demek melek varmış, bazı insanlara görünürmüş, sıradan bildiğimiz insanlarla rabbimiz (vahiy yoluyla) haberleşirmiş deyip imanlarını yenileyecekler.” Ey iman edenler yeniden iman edin ” ayetine muhatap olacaklar.

O gördüklerin de nurlar, yani meleklerdir. Meleklerin simgelerle veya insan şekline girerek veya asli bedenleri olan nur bedenleri ile müminlerle haberleştikleri kurani gerçektir. Rüyalarımız melekler tarafından şekil ve biçimlerle yaratılır mesaj (vahiy-işaret dili) verirler. İhtilaçlarla bedenimizden bazı damarların seğirmeleri ile mesaj verirler.

Atıftan sesle iletişim kurarlar. Uyur uyanıklık halinde keşif yaptırırlar.

Televizyon izler gibi görüntülerle mesajlar verirler. Hava ile su ile ağaç ile kuş ile haberler iletirler. Bütün bu ve benzeri haberlerin hemen tamamı şifre çözme yöntemi ile bilinir, idrak edilir. Bunun için kalp gözünün, his dünyamızın tamamen açılması, tecrübe edile edile bilgi haline gelmesi gerekir.

Bu bir miktar zaman alır. Bu makineden her şey yazılamaz. Melekler okuduğu gibi şeytanlar da okur bu yazdıklarımızı. Sabret zamanla her şeyi tıkır tıkır okursun inşaallah. Ve rabbimize giden yolu daha hızlı katedersin.

Yeter ki şeytan seni keramet göstermek veya büyüklenmek, olup biteni nefsinden bilmek gibi hastalıklara bulaştırmasın. Sır saklamaya devam et.

Hiç kimseyi hor görme. Kendini üstün görmeye kalkışma. Her şey rabbimdendir. Vakti gelince nasibimi kavrayacağım, anlamam gerekeni anlayacağım de.

” her nere baksan rabbinin veçhiyle karşılaşırsın” ayetini derinden anlama çalış. O her yerdedir her şeyledir. Zamandan ve mekândan münezzehtir. Yarattıklarından herhangi birisine benzemekten de yarattıklarını terketmekten de münezzehtir; diyecek düzenli rabbine sığınacaksın inşaallah.

O seni eğitecek, biz değil. Biz de senin gibi aciz bir kuluz.”Habibim de ki ben de sizin gibi bir beşerim” bildirildiği kadarını bilirim.’‘Ben size her şeyi biliyorum demiyorum. Yarın benim başıma ne gelir, sizin başınıza ne gelir ben bilmem.” diye buyurulmuş, ayetleri, hadisleri hatırla. Ve daha nicelerini. Efendimizin hayatını yeniden oku. Hadis kitaplarını oku.

Ve her gece rabbimizle kuran yoluyla konuşmadan yatma, kuranı başucu kitabı yap. Komedin üzerinde dursun. İki sayfa meal oku sonra tefekkür ederken uykuya var. Selam es selame

HER ŞEYDE SEN VARSIN

Ağaçta, çiçekte, kuşta sen varsın.
İlkbaharda, yazda, kışta sen varsın.
Yediğim ekmekte, aşta sen varsın.
Senden gayrı âlemde var olan yok;
Senden gayri gönlüme yar olan yok.

Akşamda, sabahta, tanda sen varsın.
Sokakta, otelde, handa sen varsın.
Kemikte, ilikte, kanda sen varsın.
Senden gayrı âlemde var olan yok;
Senden gayri gönlüme yar olan yok.

Varlıkta, yoklukta, zayda sen varsın.
Dünyada, güneşte, ayda sen varsın.
Cilvede, cümbüşte, cayda sen varsın.
Senden gayrı âlemde var olan yok;
Senden gayri gönlüme yar olan yok.

Melekte, şeytanda, cinde sen varsın.
Bitkide, hayvanda, inde sen varsın.
Günahta, sevapta, dinde sen varsın.
Senden gayrı âlemde var olan yok;
Senden gayri gönlüme yar olan yok.

Sevdiğim her şeyde, nurda sen varsın.
Yerdiğim şeylerde, narda sen varsın.
Annede, babada, yarda sen varsın.
Senden gayrı âlemde var olan yok;
Senden gayri gönlüme yar olan yok.

cay;başkalarını kıskandırmaya yönelik,şakayla karışık övünme.
inde:insanda.

CEVAP VER