GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN

0
26

EVET,SAVAŞ BAŞLADI,GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN

 
*Euzu billahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü Enne Muhammed’en abduhu ve Resulü Allahümme Salli ala seyyidina Muhammed’in ve ala Alihi ve sahbihi ecmain hüzün sizden uzak olsun nur yüzünüz her daim gülsün 💕🤗
 
*Selam es selame hocam, dün akşam saatlerinde ofiste herkes çıktı ben kaldım. Hemen abdest tazeledim. Bu esnada banyonun kapısında iki defa gelip giden ve bana bakan bir karartı gördüm. Çok umursamadan sağ devrimi yaptım. Muhteşem bir devri ala oldu. Aerobik hareketleri bütün hızıyla devam ediyor, inanılmaz keyif alıyorum. Ofisi kapatıp eve geçtim. Akşam namazının ardından yatsı vakti yaklaşmıştı, abdest tazeledim tekrar. Bu esnada dua ediyorum ‘’Rabbim Cemal kemalinle sar sarmala, celalinden uzak tut beni’’ dememle birlikte ofiste gördüğüm karartının aynısı sol omzuma iki kez dokundu ve yok oldu. Ürperdim, sonra geçti. 4 el efali ve devri ala tekrar yaptım. Sol ayak başparmağını hissetmiyorum bacağımda, sonra hafifledi biraz ama fena saldırıdalar. En güzele emanetsiniz NURLU ellerinizden öpüyorum, Canım hocamm 😍😘
-Selam es selame. Meleki âlem böyle bir şey, Allah’la olmak budur. Bunu beni İsraillin peygamberleri gibi olan zülfikârlar yaşar, Allah’u âlem meşhur bildiğimiz velilerin bile birçoğu bu kadar Allah’a yakın olmadı. Gözlerinden öpüyorum. Rabbim hep seninle, ruhum seninle. Resulullah seninle. Her duan kabuldür maşaallah.
 
*Kurban olayım rabbimin yoluna. Güzel müjdeler veren yüreğinizden öpüyorum. Rabbimin en güzel lütfu canım hocamm 💞
 
-Düzenli hayır dua ediyoruz. Verilen duamızı her fırsatta okuyoruz. Gün olacak kucaklaşacağız inşaallah. Birlikte sevinç gözyaşları dökeceğiz, birlikte secde edeceğiz. İnşaallah akıl almaz haller yaşayacağız.
 
*İnşaAllah, İnşaAllah 🤗🤗O günü sabırsızlıkla bekliyorum hocam. Hiç durmuyor gözyaşlarım. İnşaAllah 💕💕💕🤗🤗🤗🤗
 
-Ne zaman üzülürsen koş, hayalen dizime yat. Ben saçlarını okşarken sen derin uykulara yat.
 
*Kurban olurum Rabbime, rabbimin Lütfü can Hocam 🤗
 
-Rabbim cennetteki yerini, makamını göstersin, sevinç ve mutlulukla uyan. Şeytanlar çatlasın. Durmak yok, zafere kadar dur durak yok yok.
 
*İnşaAllah 💕🌷🤗
 
-Selam es selame
 
*Durmak yok yola devam. Selam es selame hocam 💕💕💕🌷🌷🌷🤗🤗🤗
❤️💘❤️
 
*Selam es selame Can hocamm gününüz kutlu nurlu, bereketli olsun inşallah 😘
 
*Hocam yatsı namazını kıldım, sağ devrimi yaparken birçok esnetme hareketleri yaptırıldı. Üçüncü dönüşte yere çöktürüldüm. Ellerim birleşik, beşik gibi sallandım. Ayaklarım şişti ama uzun süre kaldım. Hissetmemeye başlayınca kaldırıldım. Dördüncü dönüş, bu dönüşlerde salavat ve Rabbi yessir vela tuassir rabbi temim bil hayr, sayısız okutturuluyor. Okumaktan yorulduğumu hissediyorum, ama bitmiyor. Sonra selam vermek için çevrildim. Tekrar salavatlar, selamlar ikişer defa salavatlar okutuldu. Ellerim birbirine yapışık çenemde, belimden bükülerek ayaklarıma kadar eğiliyorum. Uzun süre kalıyorum bu şekilde, sonra çıkıyorum.
 
*Gece uyandırıldım, saat 02.30 da. İnanılmaz bir yorgunluk var. Abdest aldım namaz kılacaktım ama sağ devrine yönlendirildim. İlk okumamı çok zor tamamladım. Esnetme hareketleriyle bayılmak üzereyim ve bayıldım. Küt öne, alnım yere yapıştı, kendime gelir gibi oldum. Sadece subhanAllah ya Allah, ya Resulullah, ya Allah, bismillah diyorum. Soluma yattım mı yatırıldım mı net bilemiyorum. Başımda bir ağırlık, sağ kulağımın altında basınç var. Başımın o kısmını hissetmiyorum. Arada bir ağrı zonklama, kulaklarımda uğultu, ortalık sarardı, hareket eden küçük ışıklar var. Başımda iki büyük ışık, dokunduklarını hissediyorum. Sonra gözlerim açıldı, sadece yatağa gidebildim. Saate baktım bir saat geçmiş. Sabah namazını da kılamadım. Şimdi işe gidiyorum. Başımda şiddetli bir ağrı var, hocam işe gitmemeyi bile düşündüm, ama ofisi sadece ben açıyorum. En güzele emanetsiniz sizi çokkkkkk seviyorum canımm, yüreği güzel, Can hocammm💕💕💕🌷😘selam es selame. Bu arada ben yerde yatarken iki defa lale gördüm. Birincisi çok net değildi, ikinciyi net gördüm, hocam.
13:56
 
*Selam es selame hocam çok mutluyum, inanılmaz. Rabbimin kerametleri devamlı oluyor. Öyle ki gece başlayan beyindeki ameliyat, başımda şiddetli ağrı vardı. İş yerinde dayanamadım, hastaneye gittim. Tahlil ve tomoğrafi çekildi, hiç bir şey yok. Çok mutluyum, çünkü beynimde üç sene önce bir kist vardı. Ne duruma geldi bilmiyordum. Gece olan ameliyat ve şimdi görüldü ki beynim tertemiz. Rabbime binlerce kez hamdü senalar olsun. Sizi çoooooookkkkk seviyorum. Rabbimin yoluna kurbanım 💕💕💕🌷🌷🌷🤗🤗🤗
 
-Hatice’m, canım benim, nurum, övüncüm. Maşaallah barikallah. Çok sevindim. Çok çok sevindim. Bu sevincini kardeşlerinle de inşaallah paylaşmak isterim. Rabbimize hamdolsun. Her biriniz böyle sevindirileceksiniz, hem dünyanız hem ahiretiniz cennet olacak, inşaallah.
 
*Binlerce kez hamdolsun, çok mutluyum hocammm çokkk. Sizi veren Rabbime şükürler olsun 💞💞💞 Canımdan can oldunuz, canım kurban Rabbime, size.
 
-Ben sizi verene kurban olayım. Sizlerin yetişip gelmeniz için ne kadar gözyaşı döktüm bir bilseniz. Bana rabbimin hediyesi gözyaşlarımdan oluşan meleklerimsiniz. Etten kemikten bedenlerinizde rabbimin cisimlenmiş meleklerisiniz.
 
*Sizin gözyaşlarınız bizi size ulaştıran rabbimin izniyle, İnşaAllah, İnşaAllah canımm, hocammm 💞
 
-Sizlerin değerinizi kelimelerime sığdıramam, gönlümden gelen sessiz çığlıklarımı duyun lütfen. Her birinizi nasıl kucakladığımı hissedin, hepinizin kalpleri kalbimde, biriz, bütünüz ve birimiz hepimiz içiniz. Hepimiz ise birimiz içiniz. Topluca ümmet millet içiniz. Dualarda birleşelim. İleride bedenlerimizle de buluşacak gözgöze geleceğiz inşaallah.
 
*Ahhh sizin değeriniz asla ödenmez. Rabbim yanlışa hataya düşürmesin, düşmemize izin vermesin. Her daim yâr ve yardımcımız olsun, birlik ve teklik içinde olalım. Dualarımız hep birlikte İnşallah 💕
 
❤️💓❤️
 
*Aklıma gelmişken, unuttum yazmayı, gece yerde yatarken, yani ameliyat esnasında, bir sürü kılıç gördüm havada.
-Savaş başladı demektir.
*Şimdi imam Muhammed kardeşimin yazısını okurken hatırladım. Evet savaş başladı. Hocam gazamız mübarek olsun, İnşaAllah
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

CEVAP VER