Gecem gündüze döndü

0
1244

Gecem gündüze döndü

human46-1Hocammmm iyisinizdir inşaAllah
Uzun oldu yazmayalı. Ama sürekli takipteyim sizi. Zaten arkadaşlarımla olan yazışma ve gelişmelerden haberlerinizi alıyorum. Bu geçen süre içinde birçok gelişme oldu fakat biraz evvel gece namazımı ikame ederken yaşadığım apayrıydı, paylaşmak istedim hemen.
Namazım bittikten sonra zikrime geçtim 4. zikrim olan ‘’Allahümme ehated minel envari min külli canibin’’ dir, belirteyim bu arada. Zikrimi tamamladım, duamı ettim ve Âmin derken sağ şahadet parmağım sağ gözüme biraz fazla baskı yaptı. Gecem gündüze döndü Hocam. İnanılmaz müthiş bir görüntü vardı. Tuttum bende fazlasıyla ellerimi yüzümde gözümde daha çok tuttum. Bildiğiniz ciddi bir aydınlık, mavi bir sürü nokta şeklinde ışıklar, açık yeşil bir zemin, ışığı göz kamaştırıcı cinsten.
Her yer aydınlık. Gece gündüz oldu birden. Hemen sizin söylediklerinizi okudum “Nur’un ala Nur” ve ya Nur, kalbime yeni yeni Nur’lar ver… Ve ya Rabbi ya Rabbi ya Rabbi dedim.

Ellerimi gözümden çektim ve yavaş yavaş açtım. Gördüğüm en büyük göz aydınlığımdı.
Her zamankinden daha büyüktü ışığım.
Tabii bu arada ihtilaçlarım da oldu, sağ kürek kemiğim Hamd olsun Rabbime. Bana bunları yaşatan Yaradanıma şükürler olsun. Öncülüğünüz için Rabbim sizden razı olsun. Gönül muradınıza Nail olun.
Ellerinizden öpüyorum Hocam. Selam ve dua ile…

faviconSelam es selame ;”Kalpler ancak Allah’ı zikir ile mutmain olur”
Zikret ve mutlu ol. Hamd et, şükret ve yeniden zikir et. Durmak yok Selam es selame

CEVAP VER