Hiç çalışanla çalışmayan bir olur mu

0
609
Selam Es selame
Gözümüzün nuru mübarek hocam. Rabbimize binlerce şükürler olsun, elimizden tutup yolumuzu aydınlatan sizden razı ve memnun olsun, rabbim hepimize dünyada ve ahrette iyilikler versin. Bu güne kadar vermiş olduğunuz zikirler sırası ile
1)İlk zikrim “Ya latıfün ya latiyf. Bi lutfikel hafiyyu bil kudretilletiy isteveytü biha alel arş”
2)zikrim “RABBİ ZİDNİ İLMEN VE FEHMEN VE İMANEN”
3)zikrim “B”ismillâhir Rahmânir Rahıym Ikra’ Bismi Rabbikelleziy halak; Halekal’İnsane min ‘alak; Ikra’ ve Rabbükel’Ekrem; Elleziy ‘alleme BilKalem; Allemel’İnsane ma lem ya’lem
6) Rabbena Atina min ledünke rahmeten ve heyyi lena min emrina raşeda ya raşid
7) Rabbeneftah beynena ve beyne kavmina bil hakkı ve ente hayrul fatihin
8)NİSÂ-58: İnnallâhe ye’murukum en tueddûl emânâti ilâ ehlihâ ve izâ hakemtum beynen nâsi en tahkumû bil adl(adli). İnnallâhe niımmâ yeızukum bihî. İnnallâhe kâne semîan basîrâ(basîran).
9) Rabbenâ atina fid’dünyâ haseneten ve fil’âhireti haseneten ve gınâ azâbennâr.
10) AHKAF Suresi
11) NE BE (AMME) SURESİ
12) ZUMER 36-37 E leysallâhu bi kâfin abdehu ve yuhavvifûneke billezîne min dûnihî ve men yudlilillâhu fe mâ lehu min hâdin.
13) NİSA 58 4/NİSÂ-58: İnnallâhe ye’murukum en tueddûl emânâti ilâ ehlihâ ve izâ hakemtum beyden nâsi en tahkumû bil adl(adli). İnnallâhe niımmâ yeızukum bihî. İnnallâhe kâne semîan basîrâ(basîran).
14) Allah’u veliyyüllezine amenu; yühricühüm mimezzulumati ilennur.>. Zikrinde 39. gündeyim. Bu zikrim boyunca yeryüzünde medeniyetlerin varlıklarını devam ettirmek amacıyla işleyen kanunların ikisi hariç diğerlerinin, Cemal esması talipleri ve tarafları Leh’ine değiştirilip yeniden yazıldığını gösterdiler. Değişmeyen ilk Kanun 24/NÛR-42: Göklerin ve yerin mülkü ve hâkimiyeti Allah’ındır. 2.kanun. NECM Suresi 39. ayet meali, Doğrusu insana çalışmasından başka bir şey yoktur.
Diğer kanunlar yeniden yazılmış. Bize gösterilirken aynı zamanda değişimin tamamlanmış olduğunu gördüm. Hepsini okumuştum. Okuduklarımdan çıkan sonuç özetle; Cemal esması talip ve tarafları yani biz müminlerin Leh’imize olumlu, iyilik doluydu. Yapılan bu değişikliğin karşısında mahcubiyet ve şaşkınlık içindeydim. Sanki ‘’siz dileyin’’ diyordu rabbimiz. ‘’Bundan sonra her dileğiniz kabul edilmiştir.’’ Maddeler halinde yazılmış kanunlar bir levha üzerindeydi. Bu değişimi gösteren kişiler bu gelişmelerden yeni haberdar olmamıza şaşırdılar sanki.
Diğer bir rüyada ise İsa (As.) ilk havarisinden birini tanıttılar, bahsettiler. Adını da söylemişlerdi. Yüzünü görmem ve onunla konuşmam hakkında net şeyler hatırlamıyorum. Ancak uzun uzun onu anlattılar. ‘’Mümindi, dini gerçek haliyle insanlara mükemmel şekilde anlattı’’ dediler. Halimiz bundan ibarettir selam es selame.14 AĞUSTOS 18:29
 
-Selam es selame aziz Ercancan. Maşallah barikallah müjdelerle geldin. Zülfikarlara yeni bir ruh aşılar, gayret, azimlerini artırır inşaallah. Artık cemal kapılarının ardına kadar açıldığını, celalın saltanatının sona erdiğini bilerek umutlanırlar. Ancak çalıştığımızın karşılığını alacağımızı bilerek çalışırlar inşaallah. Yaratılıştan kıyamete kadar hatta ilelebet devam edecek olan yasa <ilk Kanun 24/NÛR-42: Göklerin ve yerin mülkü ve hâkimiyeti Allah’ındır.> hükmüdür… Ne bu çağda ne de gelecek çağlarda bu iki hükmü Allah teâlâ hiç bir Mürsel’ine veya nebisine, velisine, müminlerine bu kanunu unutturmamış, unutturmayacaktır. Her hüküm yetkisi verilen bilir ki hayatın kaynağı Allah’u teladır.
<2.kanun. NECM Suresi 39. ayet meali, Doğrusu insana çalışmasından başka bir şey yoktur.> Her nefis çalışmasının sonucu ile karşılaşacak ki iyi kötüden güzel çirkinden iman küfürden ayrılsın…
 
Ne güzel, ne güzel, ne güzeldir ki bu verdiğin haber ile el Vedud olan rabbimiz ümmeti Muhammed’i bir kere daha yeryüzünde mirasçı ilan etmiş, yasalarını bu minval üzere değiştirdiğini müjdelemiştir. Elhamdülillah. Elhamdülillahi rabbil âlemin errahmanirrahiym maliki yevmiddin.
 
İnşaallah bundan böyle savunmadan daha çok günün ihtiyaçlarını tecelli ettirmek üzere zikirlerimizi tertip edeceğiz. Hep beraber geleceği dualarımızla inşa edeceğiz inşaallah. Ümmetin ve milletimizin dua işçileri olacağız. Biz dualarımızla gökleri değiştireceğiz, meleki âlem de insan zihinlerine değişimi dikte edecek… İlham yoluyla gelişmeleri en yüksek seviyelere çıkaracağız biiznillah. Maşaallah artık doğru zikir yapanlar çoğalmıştır, âmin diyenlerimiz yeterli seviyeye ulaşmıştır. Yalnız değiliz artık. Gökler bizden yanadır.
İnşaallah yeni zikriniz Rum suresi 31 ve 32 ayetler olsun. İslam birliği ile milletin birlik ve beraberliği inşa edilsin senin amellerinle ve benzer dostların zikirleri ile. Rabbim yar ve yardımcın olsun… Selam ve dua ile gözlerinden öpüyorum yetişip gelen Zülfikarları her birini sahsında kutluyorum. Selam es selame
 
*Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve resuluhu.
Mübarek hocam temiz ellerinizden öpüyorum. Dün gece rüyamda sizi ve Zülfikar kardeşlerimi gördüm. Büyük bir sınıf veya okuma solunu gibi bir yerdeyiz. Ben ve tanımadığım bir arkadaşım aynı sırada iki yanınızdayız. Diğer adaşlardan ikisi bir ön sırada. Yüzleri bize dönük üç arkadaş ise arka sırada bize dönük, bizi dinliyorlar. Geriye kalan arkadaşlar solon içinde dağınık ve kendi hallerinde bir şeylerle meşguller. Ancak Gönülleri sizinle beraberdi.
Daha önce gördüğüm rüyada ise beni koruyan bir kaplan vardı. Sessiz, kelimesiz beni korumakla görevli olduğunu söyledi. Ben bana saldıranları nasıl bertaraf ettiğini göstermesini istediğimde bir hamlede boğazımı ağzına aldı, şefkatle ‘’ iş bu kadar kolaydır benim için’’ dedi ve beni bıraktı. İki yanında da birer kaplan vardı,’’ korumamız altındasın’’ dedi. Selam es selame. Ercan tarafından 11:04 itibariyle görüldü.
 
-Selam es selame, Ercancan. Maşallah barikallah. Yaşadığın keşifler bize hepimize çok âmâm çok büyük bilgiler ve güven veriyor. Az tefekkür eden kardeşlerimiz ve sıradan okurlar kolaylıkla bu sır müjdelere erişir, Allah’ın izniyle. Maşaallah bir kere daha barikallah. Gelecek güzel gelecek. Rabbimizin koruması altında bir ilahi okuldayız ki bin yılların şansıdır. Sıradan bir zaman diliminde değiliz. İnsanlık emeklemekten yürümeye hazırlanıyor. Sosyolojik ve teknolojik öyle sıçramalar bekliyoruz ki yıldızlara önümüzdeki kısa dönemde açılacak, kuranı kerimin hedeflediği medeniyeti yakalayacak inşaallah. Bunun gökler bazında açılımlarını elbette Allah dostları olarak müminler, veliler ibadet ve zikirleri ile dualarıyla sağlayacaktır. Çünkü gökler değişmeden yerler, yerler değişmeden de gökler değişmez.
Yeniçağ bin beş yüz yıl önce vaat edilen;
NURUN TAMAMLANACAĞI ÇAĞDIR.
Hidayetin ve adaletin ulaşmadığı yeryüzü parçası kalmadığı gibi yıldızlara da ‘’nuru Muhammedi’’ insan eliyle ulaşacaktır. Bunu Muhammediler olarak bizim milletimiz yapacaktır. Allah kâfirlere, zalimlere bu şerefi vermeyeceğini kuranı kerimle vaat ediyor. Önünüz açık. Her birinizi kaplanlar koruduğu gibi okulumuza dâhil olanları da tümden aslanlar korumaktadır. Göklerdeki sevinci mutluluğu bilseydiniz daha çok meselemize, emellerimize, ülkümüze, ilmimize sarılırdınız.
Gördüklerinden de anlaşılacağı gibi bazı kardeşlerimiz sınıfın gerilerinde öğretmenin gözünden görüşünden uzak duruyorlar, haylaz öğrencileri oynuyorlar. Hayatta örnekleri vardır. Haylazlık ileride pişmanlık getirir. İstedikleri mevkilere gelememenin acısını bütün hücrelerinde, DNA lafında yaşarlar. Allah her birinizin hakkını adalet ile verir. Hiç çalışanla çalışmayan bir olur mu?
İmkânlar aynı, öğretmen aynı, müfredat aynı, mezuniyet diplomalarında dereceler hep farklıdır. Hayat herkesi diploması ile ağırlar, makam, mertebe verir. Rabbime emanetimsiniz. Selam es selame…

CEVAP VER