Hüküm Allah’ındır Ayşe Hanım

0
1526

Hüküm Allah’ındır Ayşe Hanım

human46-1Selam es selame sevgili hocam.

Cumanız hayır olsun. Hocam derslerime devam ediyorum şükür.

Haftada iki gün de oruç tutmaya çalışıyorum. Her gün kur’an-ı kerim okumaya başladım. Namazlarımda elemneşrahleke suresini mutlaka okuyor, sizin tarif ettiğiniz üzere kılıyorum inşaallah. Rüyalarımı hatırlamaya başladım şükür.

Bu gece rüyamda bebeğim ve kızım hastaymış. Bebeğimi çocuk arabasına koyup hastaneye götürüyorum. Yolda bir arkadaşımla karşılaşıyorum; iki kızıyla gezmeye çıkmış; gezicez artık, böyle karar aldık, kızlarımla diyor. Ben de ona içimden gıpta ediyorum; ne güzel özgür geziyor diyorum.

Hastaneye girdim, önce ilgilenmediler, ben can havliyle bebeğimin durumunu anlatıyorum, hiç bir şey yapmıyorlar. Israrlarımla bir dr serum yaptı bebeğime.  Evdekine de yapın dedim; ona olmaz bu serum dediler. Yarı mutlu çıktım hastaneden. Psikolojik te olabilir rüyam. Bebeğim dün yine çok huysuzdu, 24 saat resmen kucağımda idi. Bundan dolayı psikolojik olabilir diyorum.

Daha önce demiştim size, rüyalarımı hatırlamaz oldum diye. Ondan dolayı dikkat kesiliyorum, hatırladığım her rüyaya. Duanızı esirgemeyin hocam benden ve bebeğimden, çok ihtiyacım var. Sizi rabbime emanet ediyor, ellerinizden muhabbet ve özlemle öpüyorum.

faviconSelam es selame Ayşe Hanım, bu gece namazlarımdan birinde aklıma düştünüz. Dualarıma karıştınız. İnşaallah giderek daha da mesafe alacaksınız. Rüyadaki bebek yeni oluşmaya başlayan geleceğindir. Hastaydı, dualarındaki samimi Israrın faydalı olmuş, serum takılmış maşaallah… Kırk gün içinde iyileşirsin inşaallah. Önce çevrenle olan ilişkilerin düzelecek. Hayata yeniden sımsıkı bağlanacaksın. Sonra da evdeki bebek iyileşecek. Yani iç dünyan düzene girecek. inşaallah başaracaksın, anlaşıldı. Dualarımdasın, dualarında olmayı arzularım. Selam es selame.

human46-1Hocammm nasıl mutlu ettiniz beni ya boğazım düğümlendi. Sizin aklınıza düşmek, duanızı almak büyük bahtiyarlıktır benim için. Sizin dualarınızda olduğumu bilmek bana çok iyi geldi. Teşekkür ederim.

faviconHüküm Allah’ındır Ayşe Hanım. Sen kendini Allah’a sevdirmesen bize dua etmek nasip olmazdı. Her şey senin gayretinle oluyor. ‘’Siz kendinizi düzeltmedikçe allah sizi düzeltecek değildir’’ ayetince, bu işler böyledir. Bizimkisi size yol yöntem öğretmektir. Biiznillah ilmimizin sadakasını vermektir.

human46-1Canımsınız hocam, sizi seviyorum.

faviconBiz de seni seviyoruz… Huzur ve güven içinde ol.

Rabbimiz kabul etmeyeceği duayı yaptırmaz. Selam ve dua ile kal…

CEVAP VER