Işıklar içinde

0
1507
Işıklar içinde
5 (100%) 3 vote[s]

Işıklar içinde

human46-1Değerli Hocam iyisinizdir inşaAllah. Yazmaya fırsat bulmuşken yazayım istedim. 4.zikrimdeyim (Allahümme ehated minel envari min külli canibin) 33.gün bugün. Şükür her şey yolunda; ışıklar içinde namazlarımı ikame ediyorum. Tek sorun uyku sorunu. Uyku haline geçemiyorum bir türlü, bir sürü göz var etrafımda. ta ki sabah namazımdan sonra geçiyorum uykuya. Kaçta yatarsam yatayım olmuyor.

Bugün gördüğüm bir rüyamı sizinle paylaşmak istedim.

Rahmetli babaannem hayattaymış; biz epeyce kalabalık bir grupla tatile gidiyoruz akrabalarımızla. Babaannemi de götürüyoruz. Yürüyemiyor hep yatar halde görüyorum. Gittiğimiz yerde camdan büyük bir odaya yatırıyoruz. Kafasına turuncu havlu sarıyoruz. Cam olduğu için oda, herkesi görebiliyoruz. İçeriden bir bakıyorum 3 minik kedi cam odanın etrafında içeri girmek için pusudalar. Babaannemin yanından ayrılıyorum. Bir sürü Kocaman sepetler içinde dondurulmuş buzlu vişneler. Birisi babama bağırıyor abi şunu da al diye. o da mor üzüm salkımı. Bu kadarını hatırlıyorum Hocam, Saygıyla ellerinizden öpüyorum.

Bu arada iki gündür zikirlerimi çekerken sizin yüzünüz geliyor gözümün önüne.

Mutlu oluyorum ben tabii…

faviconSelam es selame minik… Maşaallah işler yolunda. Gördüğün rüya da diğer keşiflerinde gidişatın yerli yerinde olduğuna işaret ediyor. Keşiflerin giderek daha açık,net olacak inşaallah… Her var aslında o gözlerin gözetiminde hayatını sürdürür… Her gözetleyeni bir gözetleyen vardır, ayetinin sırrıdır… Bu kırkı tamamlayıncaya kadar uykusuzluğa rıza göster. İleride çaresine bakarız inşaallah. Geceleri zikir için değerlendirmenin değerini tam idrak etseydin asla şikayet etmezdin… Başarılarının devamını diliyorum… Nurlar içinde kılarken namazlarını o nurları selamlamayı unutma…’’ ya nuru entellezi tehdil kalbe bi nurihi’’ veya ‘’ ya nuru entellezi tehdil ukulü bi nurihi’’ diye selamla… Ki o nurların ne anlama geldiğini,getirdiği haberleri zamanla anlayacak seviyede gelişsin hislerin. Başarılarının devamını dilerim…selam es selam e

–Hocammmm şimdi okudum yazdıklarınızı. Şükürler olsun. Bunları bana yaşatan Rabbime Hamdolsun. Rabbim sizden razı olsun. Sağlık mutluluk huzur her daim sizinle olsun. Sizi tanımış olmak, bunları yaşıyor olmama sebep. Ne Mutlu size Hocam vesileleriniz biz öğrencilerinizin aydınlığa ulaşmasını sağlıyor. Her duamda varsınız ve olacaksınız. Değerlisiniz. Ellerinizden hürmetle öpüyorum iyi geceler diliyorum.

Bu arada asla şikâyetçi değilim, uykusuzluktan. En çok sevdiğim ibadet saatidir o saatler şükür ki edebiliyorum. Huzura yolculuğun Aşka yolculuğun şikâyetçisi olunur mu hiç? diyebilenlerdenim inşaallah. Onca yaşam mücadelesindeki zorlukların mücadelesini yapmış biriyim hala yapıyorum herkes gibi. Uyku da neymiş? Sonunda Sonsuzluk varken… Sevgi’yle kalın Değerli Hocam. Minik

CEVAP VER