İŞLEMLER SÜRÜYOR, ***ELLERİMİN KOKUSUNU ANLATAMAM***

0
23
*Eûzû Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasuluhu. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.

*Selam es selame babacım, hayırlı seherleriniz olsun inşallah. ☺️☺️☺️ Babacığım hala başım döndürülmeye devam ediyor. Boynumda kireçlenme var, sıkıntılı, sağlık olarak. Onlar döndürdükçe katur kutur ediyor hep. Baya ağrıyor hala. Çok iyi geliyor. Boynuma sağ el işaret parmağımı koydum niyet ettim, ‘’elif lam mim rab, bunlar Allah’ın kuran ayetleri’’ dedim. ‘’Allah’ım boynuma ya hayyün ya muhyün en Şafi-un ya huuuu, isimlerinle şifa ver’’ dedim ve okumaya başladım. Onayladılar doğruluğunu. Kısa kesmek zorunda kaldım. Çünkü baya ağrı var boynumda.

*Zikrimizi çekiyor iken baya uykum vardı. Secdeye gitmiştim. Niye gittiğimi de hatırlamıyorum yâda secdeye götürüldüm. Zikrimizi orada okumaya başladım. Burnum tıkalı idi, zor nefes alıyordum. Sonra başımın üstü secdeye getirildi. Baya öyle kaldım. Bir yandan da kalbim zikre devam ediyordu. Sonra normal secdeye döndürüldüm. Burnumun tıkanıklığı gitmişti. Ve secdede kollarım bacak arasına getirildi. Secde ettiğim yer öptürüldü. Dudaklarım tamamen yere bastırıldı, sonra kalktım yerden. Salavatı fetih okuyordum, 19 dan fazla okudum. Uyuklamaya başladım. Birden kendi kendime Kunut dualarını okumaya başladım. Bunu mu okuyayım diye sordum, evet dediler.

*Sonra okumaya devam ettim. Arada başım gene döndürüyor. Zikrimizi okurken ellerimin arası açıldı. Kubbe olacak şekilde yani parmaklarım bombeli duruyordu, hafif kırık şekilde. Başparmaklarım iki kaş arasına konup elim alnıma yerleştirildi. Biraz öyle devam ettim. Önce sağa döndürüldüm sonra sola. O şekilde de okumaya devam ettim. Bedenim de bir sağa bir sola döndürülüyor, oturduğum yerde, dönebildiği kadar baya geriliyor, bedenim. Aklımda kalanlar bunlar babacım.

*Birde zikir de parmaklar birleşik serçe parmaklar ile başparmaklar ayrı durarak mideye yaslı olarak efal yapıyoruz ya biraz öyle zikiri çekiyorum. Sonra ellerim birbirine birleşik olarak başparmaklarım yan yana, üst kısımları alnıma değecek şekilde, tam alnımın ortasına koyuluyor, öyle okuyorum. Sonra gene aynı hale getiriliyor. Geçen gün gene ellerim birleşik olarak bunlar yaptırıldı. Ellerim kendime doğru döndürüldü ve kollarım havaya kaldırıldı. Büyük kalp şeklini almış oldu. İki kere de bu şekilde yaptırıldı, babacım. Aklımda kalanları yazıyorum ☺️☺️☺️Zeynep Er
Kunut dualarını okumaya devam etmem gerekiyor sanırım, anladığım bu şekilde oldu, babacım. Namazlar dan sonra biraz okuyacağım, inşallah. Selam es selame babacım ellerinizden öpüyorum Allah a emanet olun ☺️☺️☺️💖💖💖💖💖💖💖06:06Zeynep Seher Er
 

*Eûzû Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu. Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.

Selam es selame babacım, sabah namazından sonra zikrimizi okumaya başladım. Aynı efal ile biraz okuduktan sonra ayrı duran serçe parmaklar birleştirildi. Sonra başparmaklar birleştirildi. Yani parmaklar birleşik, iki elim birleşik olarak tam çene altına parmak uçları değecek şekilde koyuldu. Öyle okudum biraz. Sonra alnıma koyuldu. Gene başparmaklarım alnımın tam ortasında sırtları yaslı şekilde okudum. Sonra elim gene aşağıya indirildi. Ve parmak uçlarım kendime döndürüldü, kollarım kaldırıldı, kalp şeklini aldı. Tam bu sırada (teheccüd namazından sonra ellerim kokuyordu. Krem kokusu mu acaba diye gittim yıkadım, bulaşık deterjanı ile fakat değilmiş, ellerim hala kokuyor) Ellerimin kokusunu iyice almaya başladım. İzin istedim bir kere koklayayım diye, kokladım. Misss gibi kokuyordu ellerim. Hemen gene büyük kalp şekline geri döndürüldü. Öyle okumaya devam ettim. Sonra gene tam göğüs hizasına getirilip parmaklar birleşik olarak okudum. Sonra ellerim yavaşça kendinden ayrıldı. (zikrimin tamam olduğunu anladım. Salavata geçtim burada) biraz salavat okuduktan sonra ‘’selamünkavlemmirrabbirrahiym’’ ayetini okumaya başladım. Öyle ilham oldu. Ellerimin üstü (buraları çok hatırlamıyorum, inşallah doğrudur. Dulların geçiş yerleri) çevrildi. Önce okumaya devam ettim ve ellerime baktırıldım.

*Sonra ellerimin iç tarafı çevrildi öyle de devam ettim okumaya. Biraz okuyup ellerimi kokluyordum ve yüzüme sürüyordum. Sonra ellerim parmak uçlarından birleşti. Çatı olacak şekilde mide hizasına getirildi. ‘’Hadi dile’’ dendi. Ben de diledim. Aklıma geldiği kadarıyla zatımın ve sıfatımın istediklerini onlar için de istiyorum dediğimde başım sola yatırıldı. Bu olmadı der gibi. Sonra duamı bitirdim. Ellerimi yüzüme sayısız sıvazladım, aşk hali geldi. Gene secdeye kapandım, gene boynumdan bastırıldım. Ellerim kendime doğru çekildi ve secde öptürüldü. Bu anlar çoook çooooookkk güzel ki tam anlamıyla anlatamıyorum.

Sonra yanaklarım yaslandı ve kalktım 😍😍😍😍😭😭😭😭😭😭😭Ellerimin kokusunu anlatamam. O kadar güzel kokuyorlar ki türlü türlü çiçeklerin kokusu aynı anda uyum içinde birlikte kokuyor sanki 😍😍😍😍😍 😭😭😭😭😭😭😭Bu kadar babacım. Kaç gündür yaptırılan hareketleri bugün çözdüm. İnşallah doğru aktardım. Rahman ve Rahim olan Allah ın adıyla inşallah inşallah inşallah. Rabbime sığınıyorum yanlış bilgi aktarmaktan. Kalbim doğruluyor inşallah inşallah inşallah 😍😍😍😍selam es selame babacığım, ellerinizden öpüyorum. Sizi çooooookkk seviyorum, çooooookkk seviyorum, çooooookkk seviyorum 😍😍😍😍😍💖💖💖💖💖💖🤗🤗🤗🤗🤗Zeynep Er tarafından 06:06 itibariyle görüldü.
 

♥️Selam es selame sevgili Zeynepcan. MaşaAllah barikallah çok güzel anlattın. İnşaallah ileride bu anlattıklarından, yaşadıklarından insanlık faydalanır. Diğer kardeşlerinin ve senin yaşadığın bu efalleri herhangi bir kaynakta okumadım. Elimdeki eserde dahi bunlar kayıtlı değil. Allah Teâlâ’nın ledünni ilmine de elbette sınır yoktur. Bilinenler denizden bir katredir. Rabbimize hamdolsun bizlere ilim vermeye aralıksız devam ediyor. Bundan sonra yaşayacaklarını da aynen bu netlikle inşaallah yazmana izin verilir de kayda geçirmiş kaybolmasını unutulmasını önlemiş oluruz. Ben de seni be diğer kardeşlerini Allah için çokkk seviyorum. Allah’ın dinine ümmetin ve milletimizin geleceğine hizmet edecek dua erleri olacaksınız. Öğrenciler yetiştireceksiniz. Ardımızdan dua edeceksiniz biiznillah. Rabbime emanetimsin. Selam es selame.

 

CEVAP VER