‘’KALP ZİKRİNE BAŞLADIN’’

0
27

KALP ZİKRİNE BAŞLADIN

*Selam es selam hocam, Salı günü başladığım şevval ayı orucumu bugün tamamladım. Bu aya ait sekiz rekâtlı namaz var. Geçen hafta kılmıştım. Bu akşam tekrar kılacağım inşALLAH. Cuma günü sabah rüyada karşımda bir kağıt var. Alt alta <La ilahe illallah Muhammeden resulullah> yazıyor.

Ben de sürekli tekrarlıyorum. İçimden bir ses bana diyor ki, ‘’kalp zikrine başladın’’. Okumayı sürdürürken dışarıdan bir ses ‘’La ilahe illallah dedikten hemen sonra Muhammeden resulullah denecek. La ilahe İllallah tek başına söylenmeyecek. ‘’dedi.

O ses bana sanki ders veriyor gibiydi hocam. Kim olduğunu görmüyorum. Allah’a emanet olun hocam. Ellerinizden öpüyorum. Dualarınıza beni de alın. Mucizeler yaşamaya çok ihtiyacım var. Selam es selame
18:11

-Selam es selame azizem. Maşaallah barikallah. Ne güzel. O ses inşaallah hep seninle olur. Bu gerçeği biz sürekli dile getiriyoruz. <La ilahe illallah zikri tek başına kuranî değildir. Hemen ardından muhammedürresulullah gelmeli> diyoruz. İşte rabbim bu haberle bizi doğruladı, elhamdülillah. Her daim dualarımdasınız. Selam es selame.

Bir mesaj yaz…

 

CEVAP VER