Kasık Seğirmesi ( Sağ ve Sol )

4
7864

Kasık Seğirmesi

Kasık Seğirmesi ( Sağ ve Sol )

Sağda mihir,
Solda oğul.
Sağda mihir güzeldir. Ömür uzamasına dahi delildir.
Solda ise bir evladın olacak demektir. Daha ana rahminde döllenme olur olmaz cenabı hakk sana haber verir. Sağda kız evladın olacak solda oğlun olacaktır. Sağda başka güzellikler de olabilir ancak bu ihtilacı aldığın halde eşin hamile olduğunu anlarsa kız olacağına işarettir. Hamilelik yoksa başka bir mihir’e delalettir. Ömür uzaması vs. gibi
Doğacak evladın kemiği, damarları, derisi ve saçının babaya benzeme ihtimalinin daha ziyade olduğu tecrübe edilmiştir.
Eti, iliği, kanı ve yağının anneye benzediği dahi çoklukla tecrübe edilmiş ve kayıt altına alınmıştır.
İnsanın cesedi ana ve babasından aldığı benzerlikleri ve huylarının yanı sıra ana rahmine kaldığı saatin yıldızının etkisinde olarak anasur-u Erbaa ( Dört ana unsur ) dan oluşur.Toprak, su, hava ve ateş.
Ayrıca kırk hafta evkatta dolaşarak ana rahmine kaldığı saatin dostunda dünyaya gelir ki dünyaya geldiği saatin ve burcun etkisini de taşır. Bütün bu saatlerin ve yıldızlar ile burçların celal ve cemal oluşlarına göre karakteri belirir. Anne ve babasından aldıkları ile birleşip esas kişilik özelliklerini kazanır.

NUR-U KUDRETİNDEN FERMAN OLUNCA
HALIK SIFATINDAN İHSAN OLUNCA
ALLAH KULA EVLAT NASİP EDİNCE
BAHÇEDE DİKİLMİŞ FİDANA BENZER.

Bel soğukluğu veya idrar zorluğu olduğunda yani idrar yolları iltihaplarında, Kamerde enel şafiun esması ile sağ devri yapılır, beş saat sonra Zühre’de aynı şekilde yapılırsa bi iznillah şifa yap olunur.

4 YORUMLAR

  1. ALLAHIN RESULÜNÜN SEVDİKLERİNÜN SLM VE BEREKETİ SİZİN VE HANENİZİN Üzerine olsun hocam,ben bağzı dönemler bedenimiz cesitli bölgelerinde cok sık seğirme yaşıyorum,ve birde cok rüya görüyorum genelde 5 bölümlü ilk bölüm dinim iman ve ilahi rahmani durumlarla ilgili diyer 4 rüyamda ogünkü olaylar hayal ettiklerim arzulasığım şeylerle ilgili oluyor,sizinle nasıl iletişim kurabilirim

  2. Zikrettiğiniz esma ile sağ devri yapılırken her yönde besmelenin arkasına eklenecek mi Sayın Hocam. Veya mesela sol göz kapağı seğirmesinde Ya Dafiun Ya Maniun esmaları ile devir yapılması söyleniyor. Bu esmaları her yönde tekrar etmeli miyiz? Saygılarımı sunarım.

CEVAP VER