Seğirmeler – Kürek kemiği ile bel arası bölüm”(suhulet) kolaylıktır

0
1842

human46-1Öğretmenim hayırlı cumalar

Dün gece ya latifun zikrini çekerken sag tarafım sırt sag kol dirseğe kadar seğiridi.

Ve parmaklarım uyuştu. İhtilaç yazınızda pazu kısmi var, bel var. Bel ağır gelmiş diyor, zikre ara ver veya değiştir diyor anladığım bu. Pazu cemal sıfat açığa çıkmış kuvvet bulmuş diyor.

Danışmak istedim, değerli vaktinizi alıyorum, kusura bakmayın. Dualarıma sizi ismen ekledim.

faviconİhtilaç eden mevkii(bölümü)tam izah edemediniz. Kürek kemiği midir? Kürek kemiği ile bel arasındaki nispeten etli bölüm müdür. Kol mudur? Dirsek midir? Dirsekle bilek arası mıdır? Biraz daha açık bilgi lütfen, yoksa hepsi birlikte mi sarsıldı.

human46-1Kürek kemiği ile bel arası etli bölüm, omuz ve dirsek arası diş bolum,

Ayni anda bir iki dk sürdü, zikre devam ettim. Seğirme bitince sağ parmaklarım uyuştu Çok fazla huzur hissettim.

faviconKürek kemiği ile bel arası etli bolum”suhulettir, kolaylıktır. İyi iş yapıyorsun aferin demektir. ”Omuz ve dirsek arası dış bölüm” cemal kuvvet buluyor. Melekler düğün dernek yapıyor, sevinçlerinden! Şimdi doğru yapıyorsun ey kulum demiş rabbimiz.

human46-1Sonsuz şükürler olsun.

faviconRabbimiz seninle, bütün cemali melekleri sevinç, heyecan sarmış… Fazla uyarı vermişler, sarsmışlar ki kesin haberdar olasın. İşte bu demişler. Böyle yap zikirlerini. Akılsızca şeylerden uzak dur. Cennet cemal varken cehenneme dair tabiye sıfatlarında ne işin var. Biz kuranda ne dedik de siz ne yapıyordunuz… Şimdi buldun doğru yolu. Öyleyse istikamet cennet cemaldir. Sıratı müstakimdir denilmiş.

human46-1Öğretmenim sag devrimi yaptım, tam dediginiz gibi bir defter hazırladım. Niyet, korunma ve zikir. Yürekten, ama yürekten teşekkürler. Allah razı olsun. Kelimelerim yetmedi. Allah razı olsun.

faviconBen de sana teşekkür ederim nasihatimize uyduğun, kendine iyilik ettiğin için. Tecrübeleri gelişmeleri harf kelime tespit et ve yaz. Yayınlayalım, örnek ol. Hemen sevap defterin kabarsın şimdiden inşaallah.

human46-1Yazarım ne demek.

faviconO yeter… Allah razı olsun demen yeter. Yeni yazılarda buluşalım. Selam es selame

human46-1Tamam öğretmenim

CEVAP VER