MECBURUZ

0
122
MECBURUZ
5 (100%) 7 vote[s]

MECBURUZ

*Eûzü billâhi mineşşeytanirraciym, Bismillahirrahmânirrahiym eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne muhammeden abdûhu ve rasûluhu.

*Selam es selame hocam. Cumanız mübarek olsun. Hocam dün yatsıdan sonra zikir çekerken gözlerimi kapadım, çadır gördüm. Daha sonra nurdan ve şeffaf bir çekirge gördüm. vücudunun içini görebiliyordum. Daha sonrada altın bir taç gördüm, üstünde zümrüt ve yakut taşlardan süslemeler vardı. Hocam keşifler için rüya tabirlerine bakabilirsin tavsiyeniz üzerine rüya tabirlerine baktım, çekirge ve taç için pekiyi yorum yapılmamış. Bugün de sıkıntılı rüyalar gördüm ne gördüğümü hatırlamıyorum ama uyandığımda mutsuzdum. Bazı rüyaların anlamını kalben hissedebiliyorum. Hocam bu arada yeşil kubbeyi görmeye devam ediyorum. En sık gördüğüm keşif bu ve kâbe’ydi, sık görüyorum hocam keşiflerde. Kusura bakmayın sizi ve yorumları merak ediyorum selam es selame

💞💞💞💞💞💞

09:42
*Eûzü billâhi mineşşeytanirracim, Bismillahirrahmanirrahim eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne muhammeden abdûhu ve rasulûhu.

*Selam es selame can hocam. Rabbim sizden yarattığı zerreler adedince razı olsun.Rehberliğinizle beni rabbime ulaştırdığınız için. 
Hocam teheccüd ü ürpertiler içinde kıldım.O kadar yakın hissettim kendimi rabbime. Ve dua için açtım ellerimi ağlayarak. Yalnızca hamd edebildim. çünkü yalnızca minnet hissediyorum. Şuan büyük bir zulüm altındayım, inliyorum resmen. 
Eşim ve ailesi tarafından hiçbir insanın kaldıramayacağı bir şey ve rabbimden başka kimse yardım edemez, onun çözümü için bile utana sıkıla yardım istedim. Yatsı namazınızda aynı aşk sarhoşluğu içeresinde kıldım. İçim gıdıklanıyor resmen, gözlerim kapanıyordu yorgunluktan, uykudan o bile zevk veriyordu. Hiçbir şey umurumda değildi. Keşif, keramet umurumda değildi. Rabbime yakın olayım o yeterdi. Teheccüd te dua ederken gözlerimi kapadım, görüntüler belirdi, yine onları reddettim… 
Sadece karanlığı hissetmek istedim. 
Zifiri karanlık rabbime en yakın hissettiğim an… 
Sağ devri yaparken odada bir şey vardı, normal bir şey, fakat o konuda takıntım var. Küçükken geçirdiğim bir travmadan dolayı, sağ devrine odaklanamadım. Çünkü o aklıma gelince tiklerim başlıyor. Hemen düzeltmeliydim sağ devrini de bırakamadım o kendiliğinden düzeldi. Ben gözyaşları içerisinde yaptım sağ devrini, kalben şükrederek rabbime. Bugün teşekkür için yazmak istedim size, hocam rabbim ebeden razı olsun sizden❤️sizi seviyorum…
11:43

-Selam es selame Pınarcan… maşaallah barikallah… Keşiflerinle, yoğun duygularınla, kelimeleri acze düşüren ilahi aşkınla doya doya rabbimize yakınlığı yaşa. Boşver dünyanın kendine yakışan aşağılık zulümlerini ve yapmacık hazlarını… Rabbimizin seni kendine bu kadar yaklaştırdığı bu dönemde ruhunu temizlemeye, nuru ilahi ile kutsamaya, arındırmaya devam et.

Dünyanın Türkçe karşılığı aşağıların aşağısı demektir. Nur hem hür olan ruhumuzu, maddenin zulmetine hapseden bir hapishanedir. Hapishanede hangi nimet insanı mutlu edebilir ki. Mükellef sofralar mı, kuş tüyü yastıklar, ortopedik yataklar, yalan sevgiler mi tatmin eder. Hür olmayan insan dünyalıklarla tatmin olur mu? Kalpler ancak Allah’ı zikir ile tatmin olur. Dünyanın en bedbahtları onu en çok sevenlerdir, bilmezler. Seni seviyorum, senin gibi zikir ehli herkesi seviyorum. Bir dua ordusu oluşturup ta zifiri karanlığa birer mum olan, secde gülü herkesi seviyorum. Rabbimizin rızası için, imanın ibadetin zikirin nuru ilahinin hazzını alan herkesle birlikte ,durmak yok, yola devam, ecel gelinceye kadar nur âlemde seyre devam inşaallah. Aydınlatılacak çok gönül, nurlandırılacak çok beyin, sevgiye ısındırılacak çok kalp var. Zülfikarlar olarak rabbimizin izniyle hazzına vardığımız nur aleme bütün insanlığı davet etmeye MECBURUZ… Selam es selame.

 

MECBURUM
Her doğan can gibi yıldızım,
Ayım.
Önceliğim baba suyu,
Anne karnı uzayım.
Doğ yıldızım demiş kaderim doğ…
Doğmaya mecburum, mecburum
Doğarım.

Sevgi şafakları oluşturmak görevim.
Işıdığım ilk günden beri,
Karanlık bucağa, dibe aşığım.
Şifalı ellerinle, fesada uğramış yürekleri
Oğ denildiğinden, oğ…
Oğmaya mecburum, mecburum…
Oğarım.

Karanlık ol çök üstüne nasipsizlerin
Derken birilerine kaderi;
Işıt der bana
Isıt sevgiye soğuk yürekleri
Umuda yelken açtır, daima
İlahi mekân gönüller benim yerim
Gücünün yettiğince kinleri nefretleri
Boğ dediğinden, rehberim, boğ…
Boğmaya mecburum, mecburum…
Boğarım.

Farklı duygularım, başkaları gibi
Farklı mesajlarım
Konuşulmamışı konuşan eğitmenim.
Yazılmamışın yazarıyım.
Çağıma düşeni ilk benim görür gözlerim.
Geleceğin göğüslerine uzanır ellerim

Ayaklarımla yeryüzü meleklerine
Ellerimle gökyüzüne hükmederim.
Yüceden
Yücelerdendir emirlerim.
Ve tek Ekber’edir secdelerim.
Sürekli emirler alırım,
Emret derim, emret.
Sağ, göklerin memesini adıma sağ
Sağmaya mecburum, mecburum
Sağarım

Ve zaman olur, devran döner
Yaşım kemale erer,
Ecelin müntehasına varır da ömür,
Sır veririm halefime, el veririm
Bir ses duyarım muhakkak
Ağ yücelere, ağ…
Ağmaya mecburum, mecburum
Ağarım.

Hacı Ali Bayram / Konya

 

https://www.facebook.com/Sifa.Akademisi.Safi.sultan/videos/18362040064

CEVAP VER