Müminler ölmez.

2
687
Müminler ölmez.
5 (100%) 3 vote[s]

Müminler ölmez.

Selam es selame üstadım.
İsmim Ruşen yaşım 53 evli 2 Kız babasıyım. Kendimizi arayış yolculuğumuza devam ediyorum. Okumakla olmuyormuş bunu anladım.

Arif olmak. Uyanmak, agah olmak bu fakire de nasip olacak mı bilemiyorum. Tarikatlara girdim baktım olmadı, Risale-i Nurlar bana uymadı, ardından 2-3 yıl üveysi zikri yaptım sanırım oradan da nasibim kesildi.

Şimdi bu kapıda dilimizde Ya Latifun Ya Latif….zikrini çekiyoruz. Bu kapıdan talebimiz irfan sahibi olmak, miracımızı yapmaktır. Nasip ise eğer. Tek tek her talebeniz ile ilgileniyor olmanız, hepsine kendilerine özel zikir vermeniz, kimsenin kimseye bir bardak su vermediği bu devirde ne kadar önemli bunu her talibin farkına varıp müteşekkir olması gerekir. Hakkınızı helal edin.

Üstadım zikrin 4. Günündeyim hayırlısıyla her zikir 21 gün mü 41 gün müdür. Selam es selame

*”Bilkudretilleti-isteveytü” ikisini birleştirerek okusak yani isteveytü’ yü ayrı okumasak olur mu, öyle dilime kolay geliyor. selam es selame

Hacı Ali Bayram (Sevgi Yolu)
-allah yar ve yardımcınız olsun..kırkbir gün aralıksız ve namazları kazaya bırakmadan devam etmelisiniz. iş sizinle rabbimizin arasındadır..Bizimki sadece rehberliktir.Bir de sevginiz kadar sevgili olmaktır.dua ederseniz bu fakire rabbim kabul etsin kalpler arasında köprü oluşur.öğretmenini sevmeyen öğrenci derse çalışmaz..çünkü sevgidir gönülleri açan çorak toprakları vahaya çeviren..Nefsini kurtaran her mümin diğerlerinin dostu ve velisidir ki her iki rekatta bir inananlara dua eder..bizi gece gündüz uykusuz bırakan allah Muhammed aşkıdır.Millet ümmet derdidir..Kafirin şeytanın milletimize ümmete yaptığı zulme karşı gayrete gelmemizdir.

Olur ki siz de kendi nefsinizi selamete çıkarır çıkarmaz çevrenizden başlayarak mazlumları, şeytanın elinde biçare yok yoksulları rablerine yönlendirirsiniz.
bakarsınız bir zaman sonra şeytanın saltanatı bitivermiş,hidayet dalaleti geçivermiş,
adalet zulme dur demiş,
küfrün elinde per perişan islam toprakları yeniden gün gibi güneş gibi ortaya çıkıvermiş olur.
Biz yaşarken görürsek ne ala, gittikten sonra gerçekleşirse ötelerden sever, seviniriz..
müminler ölmez. ölen hayvandır demiş atalarımız..
bitişik okusanız da olur.kelime teleffuz edilsin yeter.
selam esselame
Hacı Ali Bayram

2 YORUMLAR

CEVAP VER