NAKŞİ ARKADAŞIM

0
36

NAKŞİ ARKADAŞIM

 
*Euzu bikelatillahi’ttammeti min şerri ma halak, babacığım benim.

<E la inne gonca la havfun aleyhim ve la hum yahzenûn>.<rabbi yessir Vela tuassir Rabbim tamim bil hayr.>

*Babacığım, Nakşibendi tarikatından bir arkadaşım ziyaretime geldi. O geldiğinden beri la celalden düşmanlık seğirmesi alıyorum. İçim daraldı, gitsin diye dua ediyorum, babam. Günde milyonlarca Allah, allah, allah diye zikredilince ne olacak. Arkadaşımın bedenini simsiyah görüyorum. Kendisi resmen siyah bir kurt olmuş. İşte bunlar baba, hem kendisini hem yakın çevresini cehenneme atan zümre. İnşallah bunlara cemil, cemal Allah, hidayet versin.

*Babacığım Goncam’a artık ben <e la inne gonca la havfun aleyhim ve la hum yahzenûn> diyorum. Goncam’a artık hüzün, keder, korku yoktur. Bu ayeti ilham etti rabbim…

-Selam es selame aziz kardeşim İmam Muhammedcan. Rabbimize hamdolsun, Goncacan’dan her türden keder, hüzün, korku ve celali rahatsızlık, (bu müjde ile birlikte yapacağın zikirler ile) son bulsun inşaallah.

Okuduğum kitapların hemen hemen cümlesi tarikatlar içinde en doğrusunun en cemal olanın Nakşiler olduğunu tevatürle anlatır. Mesela allah zikrinde dilin damağa yapıştırılması ile zarlı etkinin kalktığından söz edilir. Ama işte sen şahit oldun ki kapkaradırlar .Baştan aşağı zararlıdırlar. İslam aleminin çektiklerinde Yahudilerin, Hristiyanların beddualarından daha çok içimizdekilerin hatalı zikirleri vardır. Ayrıca mezhep imamları arasındaki incir kabuğunu doldurmaz sebeplerle verilmiş hükümlerin yan etkileri vardır. Siyasilerin her hükmü kendileri lehine yontmalarına sebep olacak hükümler üretmişlerdir.

Siyasiler bir mezhepten bulamadıkları bahaneyi diğerinden devşirerek hakk’tan hukuktan kolayca ayrılmışlardır..

inşaALLAH zaman gelecek bu şeytani işlere bir son verilecektir. Efendimizin müjdeleri vardır. O vakte kadar sabretmekle yükümlüyüz. Selam es selam

Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

CEVAP VER