Nazar ve sıkıntılar için

8
1277

Nazar ve sıkıntılar için

Es selam aleyküm selam es selam Bismillahirrahmanirrahiym
Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve Rasûluh Allahümme Salli Âlâ Seyyidina Muhammedin Ve Âlâ Âli Seyyidina Muhammedin ve sellem.
 
Üstadım hocam, makamınız âlâ olsun İnşaallah.
Elhamdülillah Yâ Rabbî zel cemali vel ikram.
Sizleri hiç rahatsız etmek istemedim. Ta ki size yazmak bize ilham edilene kadar.
Hocam değişik tecelli ve rüya ile birlikte her gün biraz daha yüküm artıyor. Öncelikle çok farklı enerjileri görüyorum, hissediyorum…
İlmi olarak kabul ediyorum…
Celali ve cemali tecelli, celalullah ile cemalullah arasında bir savaş, bunu net gördüm.
Celalullah bizi bırakmak istemiyor…
Şâhı Nakşibendi Hz. kaftanı bize veriliyor. Bulunduğu yerde kaftanı para ile değiştirmek istiyorlar. Ben de ‘’olur mu, para ile değiştirmek ne demek’’ diyorum…
 
Hocam ZİKR im <E ya halıkı ya seyyidi ikzı haceti. kuddusün tahirun ya Latiyfun ya Latiyf bi lutfikel hafiyyü bil kudretilletiy isteveytü biha alel arş >
Hocam aşırı derecede nazar ile uğraşıyorum.
Dua edin inşaAllah. Hocam yeni zikr verin inşaAllah.
Geçmem gereken makam var.
Ellerinizden hürmet ile öperim hocam.
 
-Selam, es selame. Maşaallah barikAllah. Çok güzel gelişmeler inşaAllah. Yeni zikriniz, <rabbi zidni ilmen ve imanen ve fehmen ve hikme(n.) ya mucip.>”
 
Nazar ve diğer sıkıntıların için;
yatmadan önce önüne bir bardak su al. Ellerini suyun kenarına dua usulü ile aç. Euzü besmele ile fatiha oku. Bardağa ve üzerini hahhh la huuuu huuuu hu. Üç kere salavat getir ve niyet et. Rabbim! Üzerimdeki nazar, büyü, sihir, her ne çeşit süfli etki varsa defini, Kuddus tahir isimlerinle temizlenmeyi niyet ve talep ederim de. Sonra fatihayı bir kere daha oku hu hu hu de bardağa ve üzerine. Üç ihlas oku her seferinde huhhhla. Üç kere Felak oku, her defasında huhla. Üç kere nas oku aynı usul ile.
Bir Ayetel kürsiyi oku huhla. Ve altı kere daha Ayetel kürsinin son bölümünü <vesia kürsüyyühüssemavati ver arda…. sonuna oku huhla ve o suyu iç. Ardından sol elini başına koy. Besmele ile sağ elini de solun üzerine başında üst üste koy. Sonra hiç kaldırmadan başını yüzünü mesh ederek ayaklarından çıkar. En başında vaktin yettiği kadar tövbe istiğfar et. Bunu ömrün boyunca yap. selam es selame.
*Ellerinizden hürmet ile öperim hocam… Tamam, inşaAllah hocam
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

8 YORUMLAR

  1. Yeni Başlayanlar Esmaül hüsnayı nasıl zikretmelidir ? zikir ve adabı yazınızı okudum ama esmaül hüsna ile ilgili çok detay vermemişsiniz hocam.

  2. Selamün aleyküm hocam. Başıma gelmesi imkansız diye adlandırdığım şeyleri yaşamakla geçiyor ömrüm özellikle bu sene başıma gelmeyen şeyler kalmadı. Bir buhranın içindeyim çıkmazlara girdim çıkamıyorum. Bugün rast gele karşıma çıktınız ve bunu Allah’ın bir lütfu olarak görüyorum. Bana da birşeyler söyleyin ben ne yapayım neler yapayım iyi değilim.

  3. Selamün aleyküm hocam. Sıkıntılar ve dertler bizler için elbette ki sinaniyoruz her şekilde. Her zaman. Ama inanın artık gücüm kalmadi herşey üzerime geliyor bir buhranın içindeyim çıkmazlara girdim çıkamıyorum. Bu sene başıma gelmeyen kalmadı artık kaldıracak gücüm yok bana da yardım edin birşeyler söyleyin.

  4. Selamun Aleyküm Hocam
    Üzerimde nazar veyahut hased olduğu kanaatindeyim. Kur’an okumaya da dinlemeye de gayret ediyorum. Fazla sinirli olmaya başladim. Baş ağrısı tahammülsüzlük, sebepsiz gerginlik aşırı yorgunluk hali ve daha fazlası… Bir insan kendisine hased edeni hissedebilir mi? Çünkü benim bu yönde sezgilerim var. Bakışlardaki nefsi hissediyorum ve nedense bu kişiler genelde esniyorlar karşimda iste t tam da o an benim enerjim aşağı çekiliyor. Sanki pilimi emiyorlar gibi. Bitap haldeyim. Yaşayamıyorum böyle. Çok yoruldum. Ne yapabilirim? (O insanlardan uzaklaşmam mümkün değil) Teşekkürler.

  5. Selamun Aleyküm Hocam
    Üzerimde nazar veyahut hased olduğu kanaatindeyim. Kur’an okumaya da dinlemeye de gayret ediyorum. Fazla sinirli olmaya başladim. Baş ağrısı tahammülsüzlük, sebepsiz gerginlik aşırı yorgunluk hali ve daha fazlası… Bir insan kendisine hased edeni hissedebilir mi? Çünkü benim bu yönde sezgilerim var. Bakışlardaki nefsi hissediyorum ve nedense bu kişiler genelde esniyorlar karşimda iste t tam da o an benim enerjim aşağı çekiliyor. Sanki pilimi emiyorlar gibi. Bitap haldeyim. Yaşayamıyorum böyle. Çok yoruldum. Ne yapabilirim? (O insanlardan uzaklaşmam mümkün değil) Teşekkürler…

CEVAP VER