O yer, bence cennetten bir yerdi

0
381

O yer, bence cennetten bir yerdi

Allah’ın selamı üzerinize olsun, değerli büyüğüm,

Allah hayra erdirsin. Çok farklı hoş rüya gördüm. Yağmur yağıyordu; yağmurla birlikte gökyüzünde taze üzüm taneleri de yağıyordu. Öyle çoklardı ki. Salavat dilimdeydi.            Sonra ardıma takılanları gördüm, aynı salavata başladılar.

O yağmurla sular yükseldi. Üzerinde batmıyorduk; kayıyorduk, ıslanmıyorduk. Her iki yanımızda meyveler gördüm. Kırmızı elmalar, nar ağaçları… Bazıları toplanmış camekândalardı.

Uzandım 2 nar kopardım dalından. Birini kızıma verdim… ‘’Anne sonra yerim’’ dedi. Ses geliyordu ‘’tadın, alın, ikramımızdır sizlere’ ’deniyordu.

Suyun içinde büyüyen ağaçlara uzanabiliyordum, oturduğum halde. Bir yanda kızartılmış etler, ‘’kebap alın, yiyin’’ diyorlardı.. O pişmiş dendi. Alıp uzattım 2 çocuğuma, anne yeriz, dediler. Mis gibi kokuyordu. Asla batmadık… O yer, bence cennetten bir yerdi. Sunulanlar farklıydı. Allah’ın isimleri ve sonra salavata başladı, hepsi.

Sonra yürümeye başladım. Islanmadan, su üzerinde yürüdüm, o yer harikaydı. Bir kaç yıl önce hacda vefat eden birisi vardı. PAKETTE 5 SOMUN EKMEK VERDİ. ‘’AL ALLAHIN RESULÜNDEN SANA, EVDEKİLERE, ÇOCUKLARINA DA’’ dedi.

Sonra başka, başka paketler vardı.. ‘’bunlar da hediyeler’’ dendi. Üzerinde kızıma yazılmış fakat isim bendim. Çocuklara da birer tane paket vardı… O halde uyandım. Allah hayır eylesin. SELAM VE DUA İLE. Bacınız…

-Selam es selame azizem. Maşaallah barikallah, baştan sona hayırdır ve o kadar çok müjde var ki insanlığa. Bolluk bereket, ilim irfan, hidayet ve adalet çağının kapıları ardına kadar açıldı demek ki. Rüyan sadece seni değil, kamuyu ilgilendiren bir sahih rüyadır,elhamdülillah.

Gelecek çok güzel gelecek. Bir yıl içinde gerçeğe dönüşür, yaşayarak görürüz, inşaallah. Bu günleri unutturan mevlamız o günleri acısız yaşatır izni keremiyle. Selam es selame

CEVAP VER