Öbür Dünyayı Anlat Dedim

3
3159

Öbür Dünyayı Anlat Dedim

human46-1Her zaman dualarımdasınız hocam;
Rabbim razı olsun sizden, ne çok şey kattınız bana. Bu yeteneğimden dolayı irtibata geçtiğim anlarda bazen çok korkuyorum. Bir kere konuşmak istemediğimi söylediğimde (korkmuştum) evimdeki elektrik kesilmeleri ve avizeden gelen seslerle konuşmaya ikna oldum. Zamanla buna da alışır mıyım acaba?
Bir de olur olmaz zamanlarda görünüyorlardı. Sordum; bana ruhların gözleri olmadığını hissederek yaşadıkları söylendi. Sizin bir bilginiz var mı? Ben asıl gerçek dünyanın orası olduğuna inanıyorum ve merak ediyorum.

faviconGörüşmelerinden birsini bana teferruatla anlat lütfen.

human46-1Tabii ki; Bir arkadaşımın eski bir arkadaşı vefat etmiş. Arkadaşım rüyasında görüp duruyordu. Benim durumumu bilen kişi, ne söylemek istediğini, bizden ne istediğini öğrenmemi istedi. Birçok defa iletişime geçtim. Dua istedi, ilettim arkadaşıma. Sonra tekrar geldi. bu rahmetlinin de dâhil olduğu bir borç mevzusu varmış. İsim verdi bana, bunlarla görüşsün arkadaşım diye. Fakat hep uygunsuz hallerde görünüyordu bana; wc de, ya da giyinip soyunurken. Sinirlendim ve çık dışarı git diye kızdım, bir kaç gün böyle oldu.
Sonra yatsı namazını kılarken tepemdeki lambadan vızır vızır cızır cızır sesler geldi. Namazı bitirince ”burda biri mi var diye seslendim”, göründü tekrar. Göründü dediğim, karartı sadece. Bize kızma, ben seni görmüyorum, gözüm yok benim, hissederiz biz sadece dedi. Öbür dünyayı sordum, merak ediyorum anlat dedim. Sen fanisin olmaz dedi. ”Benden bi isteğin var mı” dedim, son kez. <Evlatlarımı özledim, telefonundan bul(Facebook) aç resimlerini ben görürüm,> dedi ve gitti. Dun gece oldu bütün bunlar
Bu varlık, bana musallat olan bir varlık olur mu? Bundan endişeleniyorum ben

faviconŞu anda okuduğun esma tecelli edince sana süfliler asla yaklaşamazlar Allah’ın izniyle; Nurdan bir zırh kuşanmış olacaksın. Üstelik sadece dışın değil, için de nurlanacak.

O gördüğün kişinin tuvalette yahut başka uygunsuz hallerle görünmesi, öteki âlemde yerinin iyi olmadığını gösteriyor. Ayrıca borçlu gitmiş baksana. Kul hakkı kalmış üzerinde.
Bu tür tecrübeler, haberler Kuran_ı kerimin bildirdiklerinin ne kadar büyük gerçekler olduğuna işaret değil mi. Kişi ölür ölmez, kabir ya cehennem çukurlarından bir çukur olur yahut cennet bahçelerinden bir bahçe.
Hem dua istiyor, hem borcundan bahsediyor, hem de hali uygunsuz işaretler veriyor.
Demek ki ızdırapta… Eza ve cefa çekiyor… Bu görüştüğün böyledir diye hepsi böyle olacak değil.
Belki sen de biliyorsun başka görüşmeler böyle olmayabilir. Bir de sen görüşme talep etmişsin ve bunun doğru olmadığı bildirilmiş. Öyleyse olur olmaz kişilerle görüşme talep etme, rabbimizin izin verdikleri seninle görüşsün ve inşaallah bundan bir hizmet çıksın. Hiç meraklanma sana sen büyük günah işlemedikçe asla kimse ve hiçbir şey zarar veremez. Maşaallah rızaullah dairesimdesin. Umarım böyle devam edersin. Ruhların gözleri olmaz değil. Yasaklılar bu âlemi göremezler. Üstelik seni göremedi ama anne rahmeti nedeniyle mevlamız çocuklarının resimlerini görmesine izin verdi. Çocuklarının kendilerini göremiyor ,resimlerini görüyor..Mevlam seni ebeden korusun. Selam es selame

3 YORUMLAR

  1. Bu yazıları okuyunca şaşırdım kaldım ! Bunlar gerçek olamaz değil mi ? Yani esma okuyarak ruhlar görünemez yani o Zaman herkes aynı işlemi yapar ve istediği özlediği her ruh ile iletişime geçer !? Aklım mantığım almıyor ruhların işi gücü yokta bir fani ile irtibata geçmesini. Hocam bu konuyu lütfen biraz açarak anlatın lütfen…ruhlar dolaşıyor mu ? Arafta değiller mi ? Kıyamete kadar suskun olmaları gerekmez mi ŞEHİT’ler hariç böyle biliyorum ben. Bu tür konular o kadar çok yazılıp çizildi ki neyin doğru neyin yanlış olduğunu kestiremez hale geldik. Çok rica ediyorum konuyu aydınlatırsanız sevinirim…ölümden sonra ruhlar nereye gidiyor hangi alemde yaşıyor ve Nasıl irtibata geçebiliyorlar öte taraftan buraya herhangi bir insanla ?

    • burada yazılan hir bir yazıya bir kelimelik bile müdahale edilmemiştir.Herkes inanmak zorunda değil.dilersen sen de namaz kıl zikir yap ve gör .yahut çok saçma de geç.mana da madde kadar deneyime açıktız. aziz arkadaşım.gir labaratuara sen de gör..yahut geç git..olamaz olmaz deme, olmaz olmaz.

CEVAP VER