”orası (dünya) ölüler diyarı”

0
121

”orası (dünya) ölüler diyarı”

Bir ses ”orası ölüler diyarı” dedi.

*Selamün aleyküm hocam, ben ‘’Selamünkavlemmirrabbirrahiym’’ zikrini birkaç aydır çekiyorum.

Dün gece rüyamda bir kayanın üzerine çıktım sağ ayağımla. Sonra baktım gökyüzündeyim. Aşağı inmek istiyorum. Bir ses ”orası ölüler diyarı” dedi. ”sen oraya istesen de gidemezsin.”                                   Dedim ki;’’ aşağıdakiler yaşıyor, evlatlarım orda, onlara gitmek istiyorum ‘’Hayır dediler gidemezsin istesen de  gidemezsin’’ sonra fil suresi okunmaya başlandı.

Aşağı bak dediler. Filler vardı, evlere insanlara doğru ilerleyen. Sordum bu kaya ebabil kuşlarının attıkları taşlardan galiba… Hayır dediler. Kaya parlak sapsârıydı, güneşe yaklaştıkça serinledim, etrafım bembeyaz oldu. Güneş serindi. Ama fil suresi hala okunuyordu ve filler ilerliyordu.

Ve hocam bir de sürekli bakara suresi 137. ayeti kerimeyi duyuyorum. Cinlenmiş, musallatlatlı insanlara oku bu ayetin son kısmını deniliyordu.

Ayrıca hocam bu zikirden önce ‘’el kuddusün el tahirun’’ zikrini çekerken de sağ elime 3 tane ok ucu verdiler. Hocam ben ne yapmalıyım bilmiyorum. Ve bi salavat duyuyorum sürekli. Ama hiç duymadığım bir salavattı. Bir de bazı geceler tekbir sesleri duyuyorum.

Lütfen, benim kafam çok karıştı. Fil suresi tehlikeli bir süre okuduğum kadarı ile ne yapmalıyım. Yardım edin yol gösterin, Allah rızası için…selam es selame

-Selam es selame Semracan; vatsaptan yazdığında adını sâliha olarak veren kişi misiniz? Bu mesajı kendiniz mi yazdınız bir arkadaştan mı yararlandınız, aracı olarak. Cinlenmiş kişilere okunması istenilen bakara suresi 137 ayetin sonu mu? ‘’Onlara karşı Allah sana yetecektir. İşiten ve bilen o’dur.’’ <Feseyekfikehümullah ve hüvessemiul aliym…>

Bunları doğrulayan bir mesaj daha yaz lütfen. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Selam es selame

*Evet, hocam Whatsappta yazan kişiyim. Bir arkadaşım bana hesap açtı. Size ulaşmam lazımdı. İki adım var, Semra S…..Semra 11:44 itibariyle görüldü.

Selam es selame Semracan. Harika keşifler yaşamaya başlamışsınız. Maşaallah barikallah. Efendimiz ‘’uyku bir nevi ölümdür’’ buyurdu. Ayrıca ‘’insanlar uykudadırlar, öldükleri zaman uyanırlar’’ buyurdu.

Yani senin çıktığın o mükemmel mertebeden, insanlar ölüdürler veya uykudadırlar. Uykudaki insanın bilinçli yaşaması nasıl imkânsız ise kendilerini uyanık sandıkları şu hallerinde de bilinçsiz yaşamaktadırlar. Kuran bu uykudan uyandırmanın müfredatı, sünnete uygun yapılan doğru zikir ise yolu yöntemidir. İnşaallah şu anda yaptığın sistemle doğru yolda olduğundan uyandın, bu keşifleri yaşar oldun. İleri mertebeleri de var. Uyanık rüya tabir edilir. Dilediğin yerlere, dilediğinde gidersin. O günleri de nasip etsin rabbimiz. Zikirimi izninle değiştiriyorum.

< rabbi edhılni muthale sıdkın ve ahricni muhrace sıtkın vec alli min ledünke sultanen nasira.> ayeti yeni zikrindir. Anlamı <rabbim! girdiğim yerlere doğrulukla girdir, çıktığım yerlerden doğrulukla çıkar. Ve bana katından özel bir güç kudret ver>. Demektir. Rabbim kolaylık versin yar ve yardımcın olsun.

Bu ayeti tecelli ettirdiğinde ister dünya hayatında isterse keşiflerde kolaylık ve yardım görürsün. Gelişmeleri sadece bana yaz. Sakın kimselere anlatma.

Selam es selame

CEVAP VER