Rabbim El Vahhab’dır demiştim

0
1431

Rabbim El Vahhab’dır demiştim

Hocam selam es selame; Bugüne kadarki zikirlerim ‘’ya latıfün ya latiyf bi lutfikel hafiyyu bil kudretilleti isteveytü biha alel arş’’ . ‘’rabbi zidni ilmen ve fehmen ve imanen’’… son olarak da ‘’allahümme ehated minel envari min külli canibin’’ dir … Bu son zikrin 34. Günündeyim. Bugün sabah kulağımda bir sesle uyandım. Ses bana TUFEYL gibi ol diyordu bende tekrar ediyordum. Tufeyl bin amr’ın sahabeden olduğunu biliyorum. İnternetten hikâyesini okudum. Rabbim onun alnına nur vermiş ama gizlemiş. Çok sevinçliyim. Demek ki Rabbim bana da nur verdi ama gizledi. Bu zikrimde sadece bir kere nur gördüm.3 tane yanana metal para büyüklüğünde ve beyazdı. Namazda rükûdan doğrulduğumda gördüm.

Hocam bu zikre başladığımdan beri eşimle muhabbetimiz ve sevgimiz arttı. Ben tecellisini görmedim diye üzülürken Rabbim beni bu (TUFEYL)sesle uyandırdı. Bundan sonraki zikrimi de yazarsanız sizi tekrar rahatsız etmem.

Hocam sevincimden sizi sormayı unuttum. İyiminsiniz. Önceki mesajları okuyabildiniz mi. Rabbim sizi başımızdan eksik etmesin. Rabbime sitemle dolu mektup yazmıştım. Okudunuz mu? Sonra Rabbim VEHHAB dır demiştim. İşte ispatı. Şükürler olsun.

16:10

Hacı Ali Bayram (Sevgi Yolu)

-Selam es selame Emelcan; maşallah barikallah, çalışmalarına bu şekilde devam ettikçe daha daha ötelerin sırları ve mucizeleri ile de sevindirileceksiniz inşaallah. Sayfamızdaki yazıları okumayı sürdürüyorsanız fark etmiş olmalısınız. He kişi kendi kabiliyet ve gayretleriyle orantılı olarak değişken makam ve mertebelerle şereflendiriliyor, emeklerinin sevgi ve muhabbetlerini karşılığını alıyorlar. ZİKRE İLK ADIM yazımızı okuyarak bizimle bağlantı kurmadan da bu güzelliklere ulaşan, birkaç zikirden sonra, hallerindeki değişimi deneyimleyip mutluluğunu bizlerle paylaşmak için haber veren kardeşlerimizin yazdıklarından anlıyor, seviniyoruz.                                                                                                        ‘Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.” Bütün müminlerin rehberi Efendimiz sa. Ve Kuranı kerimdir. Biz bildiklerimizi çağın nimetlerinden olan bu internet vasıtası ile size ulaştırmaktan başka bir işlev yapmıyoruz. Demem odur ki sizin takip ettiğiniz bu sistemi uygulayan her can yaşadıklarınızın, mutluluklarınızın bir özel şekil ve biçimini yaşayabilirler. İlle de bize ulaşmaları gerekmez.

Gördüğünüz nurlar cemal nurları. Meleklerin asli bedenleridir. Aslında size bir müjde ile geldiler, işareten size rabbimizin bir kereminden bahsettiler, ancak yorumlayamadığınız için, şifreyi çözemediğinizden sadece gönül ferahı ile yetindiniz. Nur dili öylesine geniş ve çözülmesi zaman alan ve tecrübe isteyen bir alan ki burada bahsini etmenin kimseye bir faydası olmaz. Zamanla bu yolun yolcusu bunu biiznillah keşfeder.

Biz bir ay kadar süren bir geçici rahatsızlıktan sonra elhamdülillah şimdilerde iyiyiz. Elhamdülillah yeniden düzenli çalışmalarımıza başlayabildik. Yeni zikrinizi şimdi vermeyelim. Siz bu zikrinizi de kırka tamamlayın, gelişmeleri de içeren, mutluluğunuzu etraflıca anlatan mesajınızı yeniden yazın zaman gelişmelere bakalım ve bir başka ayet veya esma ile devam edelim inşaallah. Başarılarınızın devamı dileğiyle selam sevgi ve saygılarımızı iletiyorum. Dualarımızdasınız. Dualarınızda olmayı dileriz. Selam es selame

Hacı Ali Bayram gönderdi

CEVAP VER