Ruhum ağlıyor

0
1312

Ruhum ağlıyor

Rüyamı rüya da yorumlar gibiydiniz. Rüyada gri renk gördüğümü ve ayak bastığımı söylüyorum sanırım siz de bunun bir makama işaret eder diyordunuz. Renklere göre makam söylüyor gibiydiniz, unuttum. Bana bir şeylerden kurtulduğumu söylediniz.

-evet… Bir şeylerden kurtulmaya başladın. Sakın namazını ve zikirimi ihmal etme. Bu arada günde en az bir kere enfal suresini okumayı da ihmal etme. Selam es selame

-Hocam yukarıdaki rüya nedir, bilinçaltı mıdır? Hocam savaş yakın mı?

-Savaş kesin görünüyor. Zaman bilinmiyor. Biz duamızı yaparız. Nasıl tecelli edeceği Allah’a kalır.

-Türkiye’nin içinde olacak mı?

-Savaşın nasıl, ne kadar olacağı bilinir mi güzelim. Savaş dünya çapında olacak hazırlıklar tamam görünüyor. Gelecek ayrıntılı bilinmez. Bilinse denmez.

-Hocam sağ devrinde yanlışlıkla sağ ayakla çıkılır ise ne yapılsın? Hocam daralıyorum bunalıyorum. Dua beklerim.

-Yaptığın mücadeleye direnen bir nefis ve musallat var. Artık bunu çok iyi biliyorsun. Onlar diretiyorsa sen de direteceksin. Başka bir yol yok. Nefsine karşı ek olarak oruç tutabilirsin. Musallata karşı ise sabır sebat ile onu güçsüz bırakmaktan başka çaren yok. Ek olarak bir şey daha yapabilirsin ki bu her gün tevbe namazı kılarak geçmişine tövbe etmektir. <Dertleriniz günahlarınızdan ötürüdür tevbe> ediniz hükmünü yerine getirmektir.  Sağ devrinden sağ ayakla çıkarsan geri dönüşü olmayan bir kusur işlemiş olursun ki tedavisi bir daha aynı hataya düşmemektir. Elini ateşe değdirirsen yanar ve acı çekersin, tövbesi bir daha yapmamaktır. Yeniden yanmamaktır. Din bilimi dahi fizik kadar, diğer fen bilimleri kadar net kanunlar içerir. Günah cezayı getirir, hem de istinası yoktur. Allah torpil yapmaz. Melekler irade sahibi değildirler. Makine gibidirler, elini testerenin çalıştığı yere yaklaştırırsan o sadece keser. Müslüman elidir diye sistem değişmez. Selam es selame

-Hocam ablam da musallat var ben ona öğretmiştim yanlışlıkla sağ ayakla çıktı. O zor durumda Rabbim korusun söyleyeyim bir daha sağ devri yapmasın böyle olacaksa. O da geri daireye girdi sol ayakla çıktı o an hemen. Hiç iyi değilim,dua buyurun,nefsim beni yakıyor.

-Savaşıyorsun. Zafere kadar ara ara zorlanman normal değil mi? Neler olup bittiğini anlatacak mısın?

-Sol ayağımda seğirme var.Bir de ibadet konusunda çok zorlanıyorum.Namaz konusunda.Nefsimin kafirliği,daimi.

-sol ayağının neresi ihtilaç etti..

-Ayak kısmı ve altı. Oldu. Tam tarif edemiyorum. Parmak kısımlarında da oldu.Hocam ben nefsimle savaşamıyorum

-istersen bırak cehenneme gitsin demem mi gerekiyor. Kim savaşacak senin yerine. her nefis savaşını kendisi verecek. Kimse kimsenin günahını üslenmeyecek. oruç tut..

-Savaşın gelmesinden de korkuyorum. Hocam en büyük savaş iman ve küfür savaşı farkındayım.Fakat dışarıda olacak olan savaşı da merak ediyorum, TÜRKİYE ye girilecek mi. Kendime gelmem için Rabbime gelmem için,bana bir şey deyin hocam. Ya kuddusün ya tahirun Ya latıfün ya latıyf bi lutfikel hafiyyü bil kudretilletiy isteveytü biha alel arş.NE BU…bunun açıklaması yok mu? Ben Hz Hüseyin efendimiz soyundan gelenler zat mertebesine mi yükselirler. Hocam alnım hareketleniyor.

…………….

Hocam Bir rüya gördüm,Bir zaman önce…Son günlerde savaş olma hissiyatı beni çok huzursuz ediyor. İçimde nefsi ve ruh savaşı, dışarıda ise gerçek savaş bekliyor. Daralıyorum. Rüyamda dünya karmakarışık, her yer savaş ve kapı kapanacak, ben girdim son anda bana silah verin dedim, dünyanın merkezi nerde dedim Ve bir yere girdim. Sakallı sarıklı şalvar lı zatlar vardı. Ve bana büyük tepside bir tesbih gösteriler, getirdiler. Dünyanın merkezi burası dediler Ve silah da tesbih. Dünya bu merkezden yönetiliyormuş.

-Ne zaman görmüştün sen bu rüyayı.

-Kaç sene oldu bilmiyorum. Hocam nefsimden bıktım. Anlatamıyorum. Çok çaresizim.

-evet,sanırm tam anlatamıyorsun.. tespih silahdır…dua müminin silahıdır, buyuran efendimiz sav. tespihin silah olduğunu söylemiş olmuyor mu?

-Orası ricallerin olduğu yerdi.

-şimdi sen de nefsinle savaşıyorsun. Dış dünyada ise kafiler topyekun dünyanın neresinde bir mülüman varsa katlediyorlar. İşte savaş. bize uzak olsa da katliamlar sürüyor. Biz de terör adı altında kafirlerle içimizde savaşıyoruz. Hainlerin FETÖ ve PKK yandaşlarının yaptıklarıyla savaştayız. verdiğim sistem ile namazında ve zikrinde sebat et. günde iki kere sağ devri ile korunmaya devam et. Giderek saldırı azalacak ve son bulacaktır. Kaç gün oldu zikre başlayalı

-Yapamıyorum. Onu da çekemiyorum. Ne olacağım bilmiyorum. Cehennem azabı yaşıyorum. Ruhum ağlıyor

-bu yaşadıkların geçmişte çektiğin yanlış zikirlerin etkileridir.

-Allah af ederek emanetini alsın

-yanlış zikirler seni bu hale getirmiş.

-Nefsimin Allaha karşı asi olmasına dayanamıyorum.

-ya latıfün zikirine devam et..başka çıkar yol yok. günde iki rekat tevbe namazı kıl. sağ devirlerini sabah akşam yap.

-Ölüm hak ise bu emaneti af ile alsın.Hocam ne olur dua edin

-ölmek istemekle ölünmez.

-Ağlayarak yazıyorum

-ölüm talep edilmez.

-Kendime dayanmıyorum

-bu darlığın bir de bolluğu olacak. Sadece namazlarına ara verme zikirlerini az bile olsa okumaya devam et. Bütün bunlar 21 günü tamamlayınca azalacak kırk gün sonunda rahata ereceksin inşaallah allah yar ve yardımcın olsun. Bir kaşık üzüm sirkesi karıştırılmış su iç her gün. Banyo suyuna sirke karıştırarak yakan..

-Çalışacağım. Beceremesem de çalışacağım

-hayırlı geceler. Rabbim yardımcın olsun. Unutma allah yaşadıklarından haberdar.

CEVAP VER