ŞANLI TÜRK BAYRAĞIMIZ

0
479

ŞANLI TÜRK BAYRAĞIMIZ

Euzü billahi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve resülüh.

*Selamünaleyküm pirim. Yatsı namazı, farzı kıldım, biter bitmez görüntüde nurdan bir AT pirim. Bismillahirrahmanirrahim. Nurlar içinde, kulakları, vücudu belli, üstüme doğru geliyor. En son yakınıma gelince yeleleri nurlar içinde belli oldu. Estağfurullah tesbihi çekerken CAN PİRİM. Selam es selame. Tüm Zülfikar kardeşlerime selam es selame
*Pirim duamda seni andığımda okul defteri belirdi…3 ciltlik defterden. Şimdi bitti duam… İnşallah sağ devire gireceğim birazdan. Duamda ilk ‘’emsal Hüsna, 99 ismi şerifin hürmetine’’ dediğimde, ufak oyuncak araba tekeri belirdi. Teli de var. Ama ‘’Ayetel kürsi ve kuranı kerim hürmetine duamı niyazımı kabul eyle yarabbi’’ dediğim de büyük araba lastiği belirdi, yuvarlanan, hareket halinde. Selam es selame pirim.

*Sağ devrinde ise havada asılı fener ve havada asılı gri parlak nur içinde anahtar… Takım anahtarı olur ya, tamir için. Anahtar feneri içine alıyor, sıkıyor. Havada nur içinde.

*Salavat çekerken gördüğüm ise ŞANLI TÜRK BAYRAĞIMIZ ve arkasında güneş var. Güneş öyle bir vuruyor ki hilalinden tanıdım bayrağımızı. Selam olsun tüm ümmeti Muhammed’e. Ellerinden öperim pirim. Selam olsun Zülfikarlara, can kardeşlerime. Selam es selame

-Selam es selame muratcan. Maşaallah barikallah. Semada ay ve yıldızı nur halinde gören zatlar, bütün sıfatullah ile tevhidin ilk merhalesini yaşarlar. Bunun anlamı; okudukları zikirlerden bütün sıfatullah etkileniyor, her yaptığı dua ve zikir iki cihanda değişime sebep oluyor demektir. Yani azizim biiznillah sen ümmetin, insanlığın dua erlerinden birisi oldun, rabbimizin dostları arasına adını yazdırdın şükür. Bu mevkiinin sorumluluğunun idrakinde olmanı rabbimizden dilerim. Asla olumsuz dua, celali esma okumamalı, efendimizin sünnetine bağlı kalarak âlemlere rahmet olmalısın. Bütün Zülfikarlara nasihatimiz, vasiyetimiz budur ki kat’iyetle beddua etmeyesiniz. Kâfirlere bile olsa, beddua etmeyesiniz. Türkiye’de edilen her dua öncelikle Türkiye’de tecelli eder. Sınırlar sıradan şeyler değildir. Her milletin velileri vardır.

*Euzü billahi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve resülüh. Selamünaleyküm pirim. Ağlıyorum şu an. Mutluluk mu desem ne desem, bilmiyorum… Kelime bulamıyorum… Rabbime sığındım, her daim nefsime karşı güç ver Yarabbi diyorum, pirim.

-<Duamda ilk esma ül hüsna, 99 ismi şerifin hürmetine dediğimde, ufak oyuncak Araba tekeri belirdi, oyun teli de var. Ama Ayetel kürsi, kuran kerim hürmetine duamı niyazımı kabul eyle yarabbi dediğim de büyük araba lastiği belirdi yuvarlanan hareket halinde> diye yazdığın bu keşfinden anlamalıyız ki 99 esmayı çekmek tarafsız etki eder, yani etkisizdir. Bir şeyi değiştirmeye herhangi bir gelişmeyi sağlamaya yetmez. Küçük sevabı olur. Çocukların oynamasından hâsıl olan gibi… Olsa da olur, olmasa da. Ama kuran ve Ayetel kürsinin etkisi bambaşka. Çünkü değişim hayra dönük olarak istenmiş olur. Bu her aklıselim kardeşimize ibretlik bir keşiftir. Bunu ben söylesem şeytan vesvese verir, imanı zedelerdi. Dikkat ederseniz rabbimiz benim sizlere aktarmam gerekenleri yine sizin keşiflerinizle her yerden, her candan, her makamdan bildiriyor ki bu bir kişinin fikri, keşfi değildir. Her birimizin kalpleri yed kudretinde olan rabbimiz bize işleri kolaylıyor. İblisi gelişmelerinizden uzak tutuyor.

*İyi kötü nefisi naçizane bir nebze olsun tanımaya başladık inşallah. Rabbim katından, didarından, hak yolundan, ilminden, hikmetinden, tarikatından, şeriatından, sohbetinden, muhabbetinden ayırmasın bizi CAN PİRİM.

-Sanırım ya latifin zikrindesin. Doğru mu?

*Doğru pirim, ya latiyfun zikrindeyim.

-Maşaallah üç fasikül beyaz defteri almanız, beratınızı aldığınız anlamına geliyor. Müjdeler olsun. Artık sana süfliler, bana ve herkese yapabildiği kadar eziyet edebilir. Celalin elinden kurtuldun elhamdülillah.

*Baya oldu. Kaç 40 okudum saymadım sadece senin dediğini yaptım. Seni duama aldım o zaman Okul defteri olur ya pirim Türkçe defteri gibi beyaz. Kuran ı Kerim çok geliyor, nur olarak gözüme. Estağfurullah.

Nefsimi hayatımı kudret elinde tutan Allah’ım şahit olsun ki sizlerin gayreti yanında bizim nazımız da beratınızı almanızda etkilidir. Her biriniz için, nefisleriniz kadar, başarmanızı istiyorum, nefislerinizi kurtarıp, milletin cemal velileri olmanızı işitiyorum. Celalin elinden kurtulmanızı diliyorum. Gördüğün gibi en güzel örneksin. Nasıl bir maceradan sonra celalden cemale geçtiğini en iyi sen biliyorsun

*Pirim. Bir şey hissediyorum vesvese veriyor namazda, eşime karşı, çok vesvese. Bugünlerde saldırı var. Geçende yazdım sana pirim…2- 3 gün önceden hissediyorum, çakralarım da uyarı veriyor. Duaya sarılıyorum. Vız geziyorlar. Rabbim yardım ediyor, inşallah çok şükür. Bin şükür elhamdülillah.

-Keşke edebi yanın, hikâye yazarlığın üstün olsa da kendi hikâyeni ibret olarak yazabilsen, zihinlere kazıyabilsen. Ama bu da yeter elhamdülillah. Arkadaşlarımız bilmiyorlar ikimiz arasında ne kadar paylaşım yaptığımızı. Sadece senin maceran bir kitap olurdu, vaktimiz olsa, temizletip, editleyip yayınlasaydık. On binlerse sayfa var, sizlerle yaptığımız yazılardan oluşan. On tane editörüm olsa yetişemez. Ne hikâyeler var… Ya rabbi sen bize ne büyük, muhteşem bir hayat bahşettin. Birçoğunu yazsak bize deli derler, akıllar hayrete düşer. Allah’ın mucizelerini saklamak zorunda kalıyorum. Uçuk kaçık bulurlar, okumazlar diye. Zülfikar kardeşlerim bizim gurupta paylaştıklarımızı bile okumuyorlar. İlim arayışları zayıf maalesef. Kendimle kıyaslayınca her birinizi çok tembel buluyorum. Bu kadar kolay bilgi varken, nasıl olur da kaçırırlar, diyorum. Demek ki ilme karşı herkes aynı açlığı duymuyor.

*Pirim darına durdum. 2 kez. İlkinde rabbime sığındım, yalvardım, kışın hatırlarsın beni. Muskaları sayende nur içinde yaktık. Muska taşıyordum yani. Rabbime şirk koşmuştum. Ama bilmiyordum. Günah çok büyük günah. Aynen pirim aslında admin diyorlar ya. El verir gibi, birkaç Zülfikar cana belki görev verebilirsiniz, Rabbim bilir. Sana inanıyorum pirim… İnancım tam. İlk başta yazılarınız bana tuhaf, deli saçması geliyordu. İnan pirim. Ama sen kırmadan, dökmeden kapına gelene yardım ettin. Allah rızası gözeterek her şeyi bir ölçüde yürüttün… Hak senden razı olsun, şahsım ve zülfikârlar can kardeşlerim adına.

-Hiç birinin de editörlük yapacağına kalbim itimat etmiyor. Yetişemezler. Tembeller. Bir editörüm var altın kalpli, ona da özelleri gönderiyorum. Ona gönderip temizlettiklerimi çok özel yetişenlere vermeyi düşünüyorum. Kabullenmesi zor tecellilerin, ilimlerin toplamı olacak en sonunda.

*Sen ne diyorsan odur pirim. Kalbin, yüreğin doğru söyler, can pirim. Arınan kardeşlerimize mi vermeyi düşünüyorsunuz. Bu kadar emek, yorulmuyor musun pirim, gecen gündüzün belli değil maşaallah. Hatırlarsınız inşallah beni engelleyecektiniz nerede ise. Nereden nereye ışık oldun bize pirim.

-Allah’ın izniyle zikrimizi değiştiriyoruz. Muratcan. Bundan böyle ilim irfan ve tahkiki iman dileyelim rabbimizden… Genelde herkese temizlenir temizlenmez verdiğim ”Rabbi zidni ilmen ve fehmen ve imanen ” ayetini okumaya başla inşaallah. Latıfün zikrini aklına düştükçe zikretmeyi az da olsa sürdürürsün.

*Geçen cuma namazımda gördüğüm o 2 nur pirim, neydi o can pirim. Tamam, pirim inşallah rabbimin izniyle. Rabbi zidni ilmen ve fehmen ve imanen…

-Allah’ın izniyle ümmetin ve milletin kurtuluşuna kilitledim kendimi. Zamanla anladım ki gerçek zafer binlerce dua eri yetiştirmekten geçiyor. Kendimi kopyalamak istiyorum sanki. Biz gittikten sonra da meydan iblise kalmasın istiyorum. Marifetullah ile hizmet eden bir evliya ordusuna teslim etmek istiyorum, ülkemizi ve ümmetin hak ve hukuklarını… Allah bize gayret veriyor, azim veriyor. Bu dileğim rabbimiz dileğidir inşaallah.

*zikrim bu kadar mı pirim.

-evet. Zikirin bu kadar… Salavata devam, istiğfara devam. Sağ devirleri devam. Yedi vakit namazdan asla taviz yok. Allah korusun tedenni (yavaş yavaş düşmek),nüzul(hızla düşmek) ve sukut(sıfırlanmak, susmak)a izin vermemelisin.

*İnşallah pirim inşallah. Sadece ya latiyfun değişiyor.

-Evet. Sadece zikir bölümü değişir, niyetin bile aynıdır. Genel cümledir, her güzelliği içinde barındıran bir niyettir.

*Sabah kalkamadım. Pişman oluyorum. Bugünlerde 24 saat çalışıyorum. Bazen Mesa-i. Senelik izinleri var güvenlik arkadaşların. Bünyem altüst oldu.

-Rabbim yar ve yardımcın olsun. Allah kolaylık ve inşirah versin. İsteğin, allah yolundaki azmin, iraden azami derece olsun, inşaallah.

*Dikkat ediyorum. Arada teheccüd kılıyorum. Sabaha bugün kalkamadım. Utanıyorum. Hemen abdest alıp kalkar kalkmaz kılıyorum, inşallah.

-Sonunda yakayı celalden kurtardın inşaallah. O bizi hiç terk etmez ama işin kolaylaştı inşaallah.

*Âmin. İnşallah şimdi yükümüz daha çok pirim, yeni başlıyoruz, inşallah… Hasbiyallahu ve nimle vekil.

Vesveseye karşı nasıl davranacağımızı bir yazımızla açıklamıştık. Onu bul ve oku. Her zaman uygula. İblise karşı daha güçlüsün artık. Yoksa makam ilerledikçe iş yükü artar.

*Hangisi pirim. Eşimi kırıyorum, vesvese bugünlerde.

-Yazılarımızın arasında var. Sayfaya gir ara. Çok yakın zamanda yeniden paylaşmıştım. İzninle seccademe girmem gerekiyor. Görüşmek üzere. Malum seherler değerli vakitlerdir.

*Allah cc her zaman razı olsun senden. Pirim beni mutlu ettin, gönül köşküme Hakk’ı yerleştirdin. Müsaade senin pirim. Himmet senden. Dualarından eksik etme bizi. Duamdasın pirim.

-Şükür namazı kılabilirsin.

*Kaç rekât…

-İki rekât olarak kevser ve ihlas ile kıl… Allah kabul etsin.11 ihlas… Selam es selame

*Aleykûm selam pirim

01:32
*Euzü billahi mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve resülüh… Sl. M aleykûm pirim. Yeni zikrimi eda ettim Rabbim kabul eyler inşallah. Rum 31 ve 32 Ve müntehine 5.ayete okumaya devam edeyim mi. Ya latifuna ilave olarak vermiştiniz. Duamda gazete sayfaları açıldı pirim sayfa sayfa biri açıyordu sayfaları bir el. Sl. M es selame. Can pirim. Evet, ehlibeytin ehlisünnet in Nuru aşkına, ashabı kiram, evliyaların nuru aşkına dediğimde gazete sayfaları belirdi açılmaya başladı. Duamdasın pirim. Havada asılı bir suru CD pirim dönüyor larp. Bilgisayar CD si… Yalazada. Selamünaleyküm pirim.

-Hayırlı, nurlu sabahlar. Selam es selame
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

CEVAP VER