SAVAŞ SANILDIĞINDAN DA YAKIN

0
61

SAVAŞ SANILDIĞINDAN DA YAKIN

Es selamun aleyküm Nur hocam, dün gece Zuhal saatinde ben namaza verdiğiniz niyet üzerine başladım.
*Hocam üzerime Deccal’e dâhil, daha önceden bildiğim gezegen varlıklarından, elflere, marid’lere, demonlara kadar topluca saldırdılar. Saldırılar olunca nasıl oldu bilmiyorum başımda ki beyaz örtü yüzüme kapandı. Lanet kör şeytan deyip namazı bozmadım. Selam verdikten sonra etrafıma 7 kez eûzû besmele okudum. Devam ettim namazıma, baktım gülsuyu kokusu geliyor, başımdaki örtüden.
*Hocam dün gündüz zaten haber gelmişti, gece toplantı var, gel diye. Namaz arasında salavat çekerken baktım bir yerdeyim. Bu kez toplantı bir dağ başında, bir mağarada. Sağım da solumda 5er kişi duruyor. Önümde, en önde 1 zat var. İmam Ali ks. Hazretleri. Onu cismani bedende de tanıyorum, gerçekte.
*Hocam imamın önünde bir tül ipek perde, görkemli bir taht. Ama dünya yüzünde gördüğümüz tüm mücevherler ile bezeli. ‘’Başını eğ, bakmak yasak’’ dediler. Yol açtılar bana… Önümde sadece imam Ali ks… Duruyordu. O da başı eğik bekledi. 
İstesek de istemesekte Allah’ın gazabının ineceği söylendi. İnme Sebepleri vaaz edildi.
1*Lût kavmi gibi insanoğlu şaşırdı…
2 *insanoğlu Ümmet yerine millet diyor, unutuyorlar Müslümanlar İbrahim’in milletindendirler.
3*insanlar yasaklı oldukları halde şeytâni varlıkları yer altının kapılarını açtılar, yeryüzüne çıkarıp birbirlerine zulüm ediyorlar.
4*insanlar, Kuranı Azimüşşan’ı Âlemlerin sultanın, Melikinin kelamullahını idrak edemeyecekleri beyinleri ile farklı farklı yorumluyorlar.
5*İnsanlar arasında ben yaptım, ben bilirim diyerek, kendine güven adı altında şirk koşuyorlar.
6*insanlar şeytanın onlara İmamlık ettiğini bilerek, nefis şeytanları ile beraber Rüku’ya duruyorlar. Allah’ın celâl sıfatları tecelli edecek, umduğumuzdan da yakın zamanda. En başta şuan sayıları iyice azalan insanların, evlerinde onlarla beraber yaşayan yakaza kabilesi temizlemeye başlandı, neredeyse %10 luk kısmı kaldı.
*Diğer yandan her gece gerçek keşif sahipleri ve iki cihan serveri muhammed Mustafa’dan görevi almış olanlar, Allahü ekber nidalarını işitiyorlar. Keşfimiz açıldı sananların çoğu şeytanın hilesine, kanıyor, tuzağına düşüyor.
*Hocam; gazabın nasıl ineceği de gösterildi. Bu gazap ne Lût kavmine inene, ne de Nûh Tufanına benziyor. Bu çok acı, anlatacak kelime bulamıyorum. Durum öylesine ağır ki istesem de anlatamam. Hâlâ şoktayım. Çok savaş gördüm ama böylesini görmedim.
-Her zorluğuna rağmen anlatmaya çalış Safiye Sultancan. Rabbim dilinin bağını çözsün, izni keremi ile masumlara ışık olacak şekilde açıklamaya çalış… Lütfen.
*İnsanlar şirk denizinde yüzüyorlar. Milyonlarca cehennem var. Herkes kendi cehennemini ve odununu sırtına yüklüyordu. Tüm uzuvlar, dile geliyordu.
*Cenabı haktan bir nida! Azrail Aleyhisselam ve Malik orada odununu toplayanlara bakıyorlardı. Malik in elinde 9 başlı bir kopek, diğer elinde bir meşale tutuyordu. ’Ne yapıyorsun ya malik’ ’dedim. Malik i önceden biliyorum, cehennemin bekçisi, müekkel meleğidir. Dedi ki; gazap var, gazabın ateşi elimdeki, sonsuz yanacak bunlar. Bunlar müşrik ve fasıllardır. İnsanoğlu eşrefi mahlûkattır. Akıl verilmiş. Bunlar düşünmediler mi hiç, herşeyin yegâne, tek sâhibi kim, kim onları yarattı’’
*Sonra beyinleri açılmış ve içine ateşten kor konulmuş olanlar, kendi etlerini çiğneyenler, kendi bağırsaklarını yiyenler. Beni en çok etkileyen Elestü meclisinde doğması için söz alınmış, ama dünya yüzündeki biyolojik annesi babası tarafından parça parça doğranarak, Allah’ı zikretmekten mahrum bırakılan, hakkı ile kulluk edebilme ihtimali varken bu imkân elinden alınan insanların, yani kürtajla yaşama hakları ellerinden alınanların kısas hakkı olarak, kendileri nasıl parça parça edildiyse, anne ve babalarına aynı şeyi yapmaları oldu.
*Hocam unutmadan sizden bi ricam olacak, ismimi yayınlamadan bunları paylaşınız. Bunları görünce ağlamaya başladım. Kızdılar, gözyaşı bir tek Allah için akmalı, sen ağladıkça bu hallere inen gazap artacak, dil sussun, gönül coşsun’’ dediler.
-Safiye sultan olarak yayınlayabilir miyim?
*Olur.
-Teşekkür ederim. Âmin. Âmin. Âmin.
*<HU ALLAH diyerek nefisler Hakkı zikretsin. Hak gelecek, Batıl gidecek. İnsanlara söyle; onlar Allah’ın kulları, İbrahim’in milleti, Hak peygamberi Habibimiz Ahmet’in, Ruhul Alif’ in ümmetinden olduklarını unutmasınlar. Dualarını doğru etsinler, ırk ayırıp, şu millet bu millet diyenler, Firavun dan beter olacaklar.> buyuruldu.
*Sonrasında 7 bölge tespit edildi. Yeryüzü 7 bölgeye ayrıldı.
Ve Cenabı RabbulAlemi’nin lütfudur. ‘’Kudüs sana haktır, senindir. Eğitimin bitince En son Kudüs fethedilecek Ve fetih suresi 7.ayeti öğren Zülfikar’ın güçlensin’’ dediler. Belimdeki 2 Kılıç’ı tekrar getirip taktılar. Daha parlaktı. Sonra bir ara kafamı hafiften kaldırdım. Yemyeşil parlak, zümrüt gibi, kocaman ALLAH yazıyordu.
-Fetih suresi 7.ayet.<Göklerin ve yerin orduları Allah’ındır. Allah güçlüdür, hikmet sahibidir.’’
*Bir de hocam Zülfikarlara söyleyin; Lütfen nur gördüklerinde <Sübhânallahi ve bi hamdihi velâ ilahe illallahu vallahü ekber. Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyül aziym> Okusunlar. Üç kez, gördüklerine karşı huhhhlasınlar. Eğer gördükleri duman olup gitmezse, bilsinler ki gördükleri gerçekten nurdur. Ve unutmasınlar, İbrahim Aleyhisselam’ın neslinden, ırkındanız ve iki cihan serveri ruhul Alif muhammedin el emin sallallâhu aleyhi ve sellemin ümmetindeniz.
-Elhamdülillah. SubhanAllah. ŞükrAllah. Allahu ekber. La havle vela kuvvete illa billahül aliyyül azıym.
*Hocam sonrasında siz zikir vermiştiniz ya, dün nasip oldu, 2 rekât namaz kılıp başladım. Ve daha okur okumaz 4 kişi geldi. Beşincisi elinde büyük, kocaman bir kuran ile geldi. İki eli ile başında taşıyordu. ‘’Sana hediyedir’’ dediler.
-Maşaallah. Barekallah. Elhamdülillah.

*Şimdi hocam ben bu zikri devam edeyim değil mi? Bir de unutuyordum; bana bir Taç getirdiler, ortasında bir gül vardı.
-Ne idi bahse konu zikir azizem.
*İsra suresi 80 ayet. Rabbi edhilni….ayeti. Ama bir de hocam denildi ki ‘’bu zikrin sonunda rabbi yessir velâ tuassir rabbi temmim bil hayr’ ’de. Anlamadım, size sormadan okumak istemedim.
Bir süre daha <rabbi yessir velâ tuassir rabbi temmim bil hayr> la birlikte Rabbi edhılni muthale sıdkın ve ahricni muhrace sıtkın. Vec alli min ledünke sultanen nasira’’ ayetini oku lütfen. Pek yakında toplu zikrimizi değiştirmek için izin verildi. Gurupta duyuracağım. O duyuru ile birlikte esas zikrini değiştirirsin de bu zikiri dualarının sonuna eklersin. Daimi zikir olarak ta vereceğim zikri yaparsın. Bütün zülfikârlar olarak ortak zikre geçeceğiz. Rabbimiz izin verdi. ‘’Vakti geldi kulum, hacı Ali’’ buyuruldu. Hep birlikte mi zikredelim cemaat mı olalım diye sorduğumda cemaat olmayı emretti. Türk Milletimize ve ümmeti Muhammedin cümlesine Zafer vaat etti rabbimiz. ‘’Korkmayın dedi. Bütün kafirler ve zalimler püüfff olacaklar buyurdu. Zalimler yaptıkları ile karşılanacaklar. Cemal kemalimle sevin birbirinizi, her şeyde ben varım. Sevdiğiniz benim’’ buyurdu.

*Hocam, hocam. İnşaAllah. Biz her şeyden önce Türk milleti olmadan önce Muhammed ümmetiyiz. Duamızda yer değiştirsek, Muhammed ümmeti ve Türk milleti desek. ‘’İşte o sebepten denildi, dua doğru edilmiyor.’’ Yakup aleyhisselâm Ve Yusuf aleyhisselâm misal gerildi.
-Kıyametten önce din Türklere kalacak buyurdu, Hz Ali efendimiz.
*Bu doğrudur Ama önce Muhammed ümmetiyiz tüm milletçe.
-Tamam azizem, bundan böyle cümle kurarken önce ümmet sonra millet diyeceğiz. Aslında ümmet kelimesi de millet kelimesi ile eş anlamlı. Ve bütün resuller, nebiler milletim dediler.
*Hocam affınıza sığınıyorum n’olur affedin. Gazap inmeyen tek milletiz. Neden mi, biliyor musunuz, bizim ceddimiz önce Allah’ı, sonra habibini, sonra kendilerini ve soylarını zikretmişler.
-Dosdoğrudur, elhamdülillah. Onların duaları suyu hürmetine rabbimizin sancağı olan Türk bayrağını gönderde tutabiliyoruz. Keşiflerinde görmüş olmalısın. Başka bayrak gördün mü. Efendimizin sancağından maada ve ay ve yıldız …ay islam milleti, yıldız zamanın zatı. Allah’ın zatını temsildir.
*Amenna ve saddakna bir bizim bayrağımız dalgalanıyor. O Sebeplerle Kudüs verildi.7 bölgeden 7 lider, Hz zülkarneyn Ve Hıdır Aleyhisselamın önderliğinde…Keşifler de gördüğüm 3 hilal li yeşil sancak… Sadece yeşil sancağın üzerine yıldız gölgesi düşüyor, dalgalanırken.
-Evet…yine hilal ve kemal. Zemin değişir hilal ve yıldız hep vardır. Zemin kırmızı olur, yeşil olur, bir de üç hilalli Osmanlı bayrağı vardır. Yedi bölgeyi tamamlar mısın lütfen. biri Kudüs …ya diğerleri
*İzin verilmedi söylememe. Ancak kabaca diyebilirim ki biri Afrika’da, biri okyanusun üzerinde Ve Asya ikiye bölünmüş Ve İstanbul tek bölge, Sonuncu da Kâbe.
Maşaallah. Barikallah. Sen bunları yazdıkça efendimizin kokusu sarıyor çevremi. Elhamdülillah.

Komutanlara bildiriler, hüküm emirleri gönderilmesine başlandı. Ondan dedim, bir ses duyduklarında Ve bir şey gördüklerinde <Sübhânallahi ve bi hamdihi velâ ilahe illallahu vallahü ekber lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyül aziym.> 3 kez okusunlar. Gördükleri hak ise kaybolmaz. Her ayın belli günlerinde toplantı oluyor. Farklı yerlerde görevli olanlara bunlar bildiriliyor.
-Çok güzel bir karine. Ne büyük bir hediye Zülfikarlara..
*Onlar, hz Mehdi cihada İstanbul’da başladığında selâ sesini duyup, Kılıçları ile ona katılacaklar. Sayısı 12 bini geçmeyecek insanlardır. O yüzden hocam naçizane tavsiyem size, lütfen bu gruba sizin haricinizde davet yapılmasını engelleyiniz. Sizden ve keşfi her yönden açık bir kardeşimiz, İmam Muhammed gibi mesela, Ondan geçmeden olmasın. Arada Deccalın çocukları dolanıyor. İki bayan yakaladılar dün gece. Onlar musallatı olanlardı. Hani size birşey demiştim….
-Merak etme Azizem, guruba benden başka kimse giriş izni veremez. Meğer ki bekleme olmasın. Allah korsun. İnşaallah güvence verildi. Gurubumuzda değiller değil mi?
*Gruptalardı Hocam. Onlar şiddetli ağrı çektiler dün gece, kendilerini bilirler. Musallatlar temizlendi kısmen ama kontrolleri gerekiyor.
-Tövbe ettiler mi bari. Çıkarmamız icap ediyor mu?
*Ettiler.
-maşaallah barikallah .elhamdülillah
*Tövbe ettiler, ayrıca etraflarında koruma koydum. Gruptakilere deseniz, her gün bakara 137 nin son kısmı suya okuyup içseler ve eşlerine çocuklarında içirseler gizli saklı bir şey kalmaz. Yani musallat kalmaz.
-Paylaştığımızda okumuş olacaklar inşaallah hepsi de bunu harfiyen yaparlar. İnşaallah bu uyarı akıllarını başlarına getirir.
*Ve lütfen hocam tekrar uyarın Deccalın 12 çocuğu Zülfikarları oyuna getirmeye çalışıyorlar. Nefislerini besleyerek, demesinler hiçbir şeyde, sakın sakın…Ben böyle okudum böyle yaptım, böyle oldu, işte dağıtım ortalığı, kestim…Egolarına, nefislerine yenilmesinler. Unutmasınlar ki bunlar Allah’ın lütfudur. Sizin sözlerinizi unutmasınlar. Ve Sırları ifşa edenler gazabı uğrarlar, unutmasınlar. Hocam izninle 2 gündür yemek dahi yiyemedim ayakta duramıyorum, anlatacak çok şey var, tek tek anlatacağım inşaallah. Ama cismani beden zorluyor…
-Bu uyarı daha önce yapıldı. Rabbim korusun her birini. Çok emeğimiz var, rabbimizin izniyle her birinde. yeniden görüşelim. Dinlenin lütfen. Rabbim izin verir yeni bir görüşmede anlatırsınız. İnşaAllah.
*Hocam tekrar tekrar deyin tövbeyi eksik etmesinler. Ve nefsin oyununa gelmesinler. Sevdiğimin sevdiklerine selam ve dua ile.
-Hem yazımız uzun olmamış olur.
*Siz kesip kesip parça parça yayınlayan hocam sıkılmadan okusunlar.
-Rabbimize hamdolsun, selam sizin ve cümle müminler ile Zülfikarların üzerine olsun. ve başta resulullah olmak üzere hiyerarşinin cümlesine olsun…Arşın ve kürsinin meleklerine olsun. 
*Amin. Üç yüzlere selam olsun. 300 ler zülfikârlar, Hocam.
-Selam ve dua ile ya rahimAllah ve ya kerimallah ve ya muciypallah ve ya Nurullah. Selam es selame💝💘💝AŞK OLSUN,MÜJDELER OLSUN ..ZAFERİMİZ MUBAREK OLSUN. Âmin.💝💘💝
*Allâhumme. Aminnnnn.
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

CEVAP VER