SAVAŞTA ŞEYTANI KULLANMAK

4
22

ölüm anında görülenler, ölüm anında neler olur, ölüm anında şeytan, ölüm yaklaşırken neler olur, ölüm hali nasıl anlaşılır, ölüm anında azrail, ölüm anında

SAVAŞTA ŞEYTANI KULLANMAK

Hocam selam es selame. Hayırlı sabahlar.
Rabbim sabah namazından sonra dua ederken beni görmek ister misin dedi.
Ben de dayanabilir miyim Ya Rabbi dedim. Dayanabileceğin şekilde görüneceğim dedi. Peki, Ya Rabbi dedim. Sonra seccademin karsısında Annemin suretinde göründü gülümseyerek bana, çok şükür Elhamdülillah.
Tek tek oğlum, karım, anam, babam, kardeşim için benden istediğin var mı diye sordu. Ben de istedim. Tamam, kabul oldu dedi, çok şükür elhamdülillah. Görünmeden önce biraz konuşmuştuk orda sunu söylemişti. Sen hep sağ tarafımda olacaksın Hacı Âlimin de sağ kolu olacaksın.
Zülfikarların sağında bulunacaksın. Çok şükür elhamdülillah. Selam es selame Hocam.
-Selam es selame. Maşaallah barikallah. Hayırlı sabahlar. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Elhamdülillah. Rabbimiz seni büyük bir müjde ile müjdelemiş. Bizi de seninle müjdelemiş oldu şükür. Lütfen benim için daha çok dua et. Zülfikarların başarısı için daha çok dua et. Gençsiniz, aklınızın da bedeninizin de zirvesindesiniz. Sizlerden gelen kerametleri edit edip hepinizin bilgisine sunmak için çok zaman harcıyorum. Ayrıca rabbim dinlenmemi emretti. Bu nedenle dua erleri olarak sizlere daha çok ödev verildiğini bilin. Seçilmişliğin değerini iyi bilin inşaallah. Rabbimizin bizlerin duaları ile muradını gerçekleştireceğinin bilincindeyiz inşaallah değil mi?
*Hocam beni bugünlere getiren Rabbimin vesilesi sizsiniz. Ben sizin için dua etmez miyim? Rabbim iki cihanda da ne muradınız varsa versin inşallah. Ben size çok teşekkür ederim. Öğrenciniz olmak benim en güzel nasiplerimdendir. Hocam görevi verdiğiniz vakit inşallah layıkıyla yapmaya çalışırım. Evet, hocam, dua konusunda size soracaktım, siz konuyu açtınız sorayım inşallah.
-Rabbim celal ve cemal yetkileri verdi zülfikârlara. Görev de imkân da kudret te kuvvet te her şey ama herşey rabbimizden geldi, gelecek. Bizler birer bahaneyiz. Rabbimizin her birimize biçtiği rolleri onun izniyle oynarız. İnşaallah adım adım her zafere yürüyeceğiz. Bu rabbimizin ezeli takdiridir. Neleri hangi efaller ile okuyacağımızı bize rabbimiz bir şekilde bildirecek. Merak etme. Şeytanda bize hizmet edecek artık. Teslim olmamız hiçlik makamında kalmamız yeterli.
*Rabbimin izniyle peki savaşta kâfirin üstüne şeytanı göndermek için dua etme konusunda tereddüt ettim, dua edemedim. Şeytani kullanacak mıyız?
-Kâfirler zulüm yaptıkça yaptıkları zulme eş değer cezalar zaten gitmiyor mu, elbette gidiyor.
*Müminin şeytanla isi olur mu Hocam bu tereddütüm oldu. Sonra size sormam gerekir diye düşündüm.
-Biz bize bildirilen esmaları ayet veya sureleri okumakla yükümlü olacağız. Rabbimiz celal esmaları ve efalleri yapmamızı emrederse elbette emre uyacağız.
*Tamam Hocam. Zaman yakin sanırım celali kullanma konusunda çünkü bugün karşımda melekler ve şeytanlar duruyordu.
-O cümleyi şöyle anlamalısınız. Rabbimiz buyurdu ki celalımla da cemalımla ve kamalımla da size yardım edeceğim. Yani her esmayı ve her efali yapmakta sizi yetkili kıldım, tevhidin doğal sonucudur.
-Ayetel kürsi okuyunca şeytanlar gitti ve bu soru kalbime geldi.
-Şeytanları kullanacaksan nasıl kullanacağımızı öğretecek Rabbim sanırım. Ancak şimdilik bizi kuranı kerimin helal ve haramları bağlar. Bir de ledün sırları içinde Marifetullah’ın esma evkat ve efal sırları bağlar. Bu ilmi de ihtiyaçlar belirler. Elli yıla yakın zamandır, celale karşı savunma harbi yaptık.
*Evet, Hocam celali de cemali de kullanacağımız gün yakındır. Buna hazırlamaya başladı Rabbim.
-Şimdi rabbimiz zülfikârlar vasıtası ile gerektiği yer ve zamanda saldırı yapmamıza da izin vereceğini, sonunda ezelden murat ettiği NURUNUN TAMAMLANMASI hakikatini gerçekleştireceğini bildirmiş müjdelemiş oldu. Özetle size sık sık hatırlattığım ‘’OL derseniz OLACAK, öl derseniz ölecektir’’ hükmü gerçek olacak. Zafer Allah’ındır. Sefer Zülfikarların. Hüküm ortağı şeriki olmayan bir ve tek olan Allah’ındır. Ayetel kürsiyi okuyunca neler yaşadın ayrıntıya girerek anlat.
*Anlatacaktım, sildim. Sordunuz şimdi, Hocam. Serkan kardeşimiz bu gün günlük elli Ayetel kürsi okumak üzere yetkilenrildiğini yorumlara yazdı. Ve zülfikârları da davet etti. Ben Ayetel kürsi okuyunca şeytanlar kaçtı melekler kaldı sadece. Tek Ayetel kürsi okudum.
-Şimdi sildiklerini daha bir sarih, yanlış anlamaya meydan vermeyecek şekilde yaz lütfen.
*Sonra şöyle duşundum. Peki, şeytanı kullanacaksam onlar kaçırmadan nasıl kullanıcam. Ayetel kürsiyi okumamam gerek diye düşündüm. Sonra kâfirle savaşta celali kullanırken, nasıl kullanacağım düşüncesi hâsıl oldu. Rabbim gündüz şeytan dâhil tüm meleklerim emrinizde demişti.
-Ameller niyetlere göredir. Esmalar ve efallerle melekiyete harekete geçer. Hikmette kıyam, teali, Uruç, tedenni, nüzul, sükût, hubut ilimleri var. Ayrıca evkatlarda da benzer ilimler var. Vakti gelince sizlere inşallah direktifler gelecek, siz de şimdiye kadar olduğu gibi emirleri harfiyen uygulayacaksınız. Sabredin, şu andaki zikirlerinize devam edin. Sizden istenen bir vakit bile olsun zikirleriniz ihmal etmemek, namaz vakitlerine riayet etmek, elden geliyorsa yedi vakti sekize dokuza çıkarmaktır.
*Tamam, Hocam inşallah bekliyoruz Rabbimden. Peki, Hocam elimden geleni yapacağım inşallah.
-Görüşmek üzere hayırlı sabahlar. Gelişmeleri yazmayı sürdür. Selam es selame
*Hayırlı sabahlar, ellerinizden öperim. Selam es selame, Hocam.
-Madem rabbimiz bu vesile ile bazı konuları yazdırdı, editleyip yayınlamam gerekiyor. Henüz uyumadım ama yine gerekeni söylemeden edemedim. Selam ve dua ile sevgi ile kal
Konuşma Sonu
Bir mesaj yaz…

 

4 YORUMLAR

  1. Selam es selam Değerli Büyüğüm
    Yıllardır seğirmelerim olur ve bunları adlandırmak için internette sizinle tanıştım. Bazı konuları kavramak zor ama en dışardan da olsa takip etmeye anlamaya çalışıyorum.
    Geçenlerde bir rüya gördüm karanlıktı sanki Texas kasabası gibi bir yer çok köhne kahverengi rengi hakim alacakaranlık gibi tahtadan ev var 2 kişi var biri uzakta çok kötü bakıyor sanki yaklaşsam çok büyük kötülük yapacak gibi
    üstü açık bir arabayla diğer adamın yanına yaklaşıyoruz sağımda ve solumda kahverengi giyimli iki kişi var solumdaki bayan direksiyonu kullanıyor diğer adam evin önünde arabayı önünde durduruyor ben gidelim diyorum araba duruyor sağımdaki adamı dışarıda evin önündeki ayakta duran adam mükerrer kez bıçaklıyor daha sonra bende elimdeki sivri bir metali bu kötü adama Galiba Allahu Ekber diyerek saplıyorum.Hatta bunu yaparken sağ elimi kaldırdığımı farkettim soldan sağa doğru kolum oynadı uyur uyanık
    Arabadaki 2 kişi sanki beni bu kötülüğün olduğu yere götürdüler ve korudular. Tüm kötülüklerden Allah’a sığınıyorum Rabbim hepimizi korusun. Dualarınızda yer almak dileğiyle.

CEVAP VER