Size çok şey borçluyum

0
1175

Size çok şey borçluyum

human46-1Sevgili hocam; sayenizde yakaladığım huzur ki hem de nasıl bir huzur. İki haftadır yaşadığım olumsuz olaylara sıkıntılara rağmen bendeki dinginliğin ve rahatlığın sebebi huzur. çünki artık ne yaşarsam yaşayım aslolan hayatı ve orda yaşanması muhtemel sıkıntıları düşünüp çokta problem etmeyişime sebep huzur. Bu huzurun mimarı sizsiniz hocam, ellerinizden öper dualarınızı beklerim. Selam es selame.

human46-1Selam es selame hocam, yine ben. Rabbim iyilikler güzellikler nasip etsin size, ömrünüze ömür katsın can hocam. Yoğunsunuz, fırsat buldukça paylaşımlarınızı okuyorum. Bana bir nebze de olsa sizinle muhabbet ediyormuşum hissi veriyor o yazılar, kalbim rahatlıyor. Yazdıklarınızdan kendime paylar dersler çıkarıyorum.

Hocam derslerime devam ediyorum. Bu aralar dünya işlerim sıkıntılı, saygıdan anlayıştan en önemlisi de merhametten yoksun insanlarla uğraşıyorum, daha doğrusu uğraşmıyor, bulaşmıyorum. rabbime efendim gibi yalvarıyorum “ya rabbi merhametsizlerle karşılaştırma beni “ diye şerlerinden rabbime sığınıyorum. Üç evladımla özellikle geceleri yalnızım, endişem onlardan yana. Bana dua edin lütfen. Bu durumdan bir an önce kazasız belasız kurtulayım. Sizin dualarınız her seferinde çarçabuk kabul olundu. çok ihtiyacım var can hocam. Ellerinizden hasretle öperim.

faviconRabbim yardımcın olsun. Merak etme sana bir şey yapamazlar sen rabbinle konuşup yalvarmayı öğrendin. Sana sığınırım rabbim de. Selam es selame

human46-1Selam es selame hocam. Can hocam, önümüzdeki günlerde taşınma işlerimden dolayı fırsat bulamam diye yazmak istedim. Kendimdeki değişimleri size bildirmek istedim.

Hocam zikirlerime başladığım günden itibaren yufka yürekli, sulu gözlü bir insana dönüştüm. Kendi günahlarıma ağladığım gibi başkalarının günahlarına da ağlar oldum, son günlerde. Günah işleyen birini duyunca, görünce, kendi günahına bakmayıp başkalarını ayıplayan ben artık o insana üzülür, ona dua eder oldum.

Hele bedduaya hiç yanaşamaz oldum. En kötü ihtimal allah mustahakını versin diyip geçebiliyorum artık. Annem ve babam için hayırlar yapmaya çalışıyor, onları çok özlüyorum. Artık hatalarımı kabullendim, suçlu aramıyorum. Kızdığım kin duyduğum insanlara karşı haklıysam hakkımı helal ettim, değil isem suçumu kabul ettim, itiraf eder oldum. En önemlisi de artık ne yaşarsam yaşıyım huzurum devam ediyor, şükür. Size çok şey borçluyum can hocam. Hakkınızı helal edin bana ve dualarınızda bu evladınızı, talebenizi unutmayın. Allah’a emanet olun. Ellerinizden hasretle öperim.

faviconSelam es selame, işte Ayşe hanım islam budur. İbadetlerin emredilme sebebi budur.

Doğru zikirin ürünü budur. Herkese, her şeye lanet okuyan, panikatak bir psikopattan bir ayda merhamet deryası, yukarıdakileri samimi cümleleri huzur ve güven içinde yazan insan haline getirir… Anne babasına düşman evladı, anne baba kadrini bilen ve özleyen hayırlı evlada dönüştürür. Sağlık afiyete ulaştırır da başkalarına dua etmeye başlar.

Yeni yerinde evinde daha da huzurlu olursun inşaallah. Yeni gelişmeleri de yazmanı istiyorum. Zikrin tamamlanınca haber ver… Daha işin elifbasındasın ama okuldan mezun olmuş gibi edep ve hayâ sahibi, yufka yürekli, dili dualı bir merhamet abidesi olmuşsun maşaallah. Gözlerinden öpüyorum dualarımız seninledir. Sen de bizi dualarında anmaya devam et lütfen. Selam es selame.

CEVAP VER