YENİ BİR SAVUNMA EFALİ

0
29
*Eûzû Billahimineşşeytanirraciym. Bismillahirrahmanirrahim. Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasûluhu.
*<Rahman ve Rahim olan Allah ın adıyla. Elif lam mim ra. Bunlar kuran ayetleridir. Bizler hakikat yolunun yolcularıyız. Sizin için yüce Allah ın izniyle, gerekli görülen efali, hakikat yolcusu olan Zeynep kula bizzat yaptırdık .>
*Selam es selame babacım, Rahman ve Rahim olan Allah size bu efali bildirmemi istedi. Çok ama çok önemli olduğunu tekrar tekrar söyledi. Benim sağ ayak orta parmaklarım seğiriyordu 3 gündür, şiddetli bir seğirmeydi. Bu seğirme için sağ devrinde, devri alada son kısımdaki esmaları okurken vücudum öne doğru olabildiğince eğdirildi ve göğüs hizasında birleşik olan ellerim, ayağımın seğiren kısmına konuldu, biraz bastırarak besmele ile başlayıp ” ya maniun ya dafiun ya nafî” esmaları ard arda 7 kere okutuldu. Ve bu eğilip seğiren kısmı tutma bölümünde başımız biraz sert ve hızlı şekilde sallanıyor. 7 kere okunan esmâların son okumasında başımızı sallama efali de duruyor. Bu efaller sağ devrinde ütün yönlerde yapılıyor. Bir yönde yapılan efalden sonra eller gene namaz duruşundaki (ben bayan olduğum için göğüs hizasında) yerine geri konuluyor. Diğer yöne dönünce gene aynı devam ediliyor. Burası da önemli babacım, bu efal, seğirme baş bölgesinde ise namaz duruşu ile bağlı olan ellerimiz o bölgeye konuyor. Ama baş sallanmıyor kesinlikle. (mesela sol üst göz kapağı seğirdi sağ devrinde bu şekilde efal yapılabilir, fakat bağlı eller göze konuluyor, başımız sallanmıyor). Ve babacım, bu efal sol ayaktaki celali seğirmeler için yapılamazmış. Nedenini siz daha iyi bilirsiniz. Sol ayakta Zat’ın kendisi olduğu için midir bilmiyorum. Öyle tahmin ediyorum.
Kısaca
# Olumsuz celali haber veren seğirmeler için, sağ devrinde (devri ala) ya maniun ya dafiun ya nafî esmaları okunurken, bağlı eller seğiren bölgeye konulur ve 7 kere okunur. Okuma sırasında baş sert ve hızlı bir şekilde sallanır, okuma bitiminde başın sallanması da durur.
# Her yönde aynı şekilde okuma yapılır.
# Yön değişiminden önce, okuma bitince, eller ilk yerine, namaz duruşuna geri getirilir.
# Kesinlikle sol taraftaki seğirmeler de belden aşağıda Allah ismi okunmaz (besmele ile başlanmayacak yani esmalara) sol ayak seğirmeleri için de yapılmaz sakıncalıdır.
# Baş bölgesindeki seğirmeler de baş sallanmaz, sabittir. Sadece eller seğiren bölgeye konulur.
***Bu uyarı da çok ciddi babacım. Bu baş sallama efali kesinlikle sağ devrinin dışında yapılmaz. Hiç bir surette sağ devri dışında baş sallama efali yapılmamalı.
*Babacım bana kâfurundan sonra bu efal ile okutuldu. Hikmeti gereği bu şekilde yapılmış.
*Sağ devrinin okumalarında ilk sureden başlayarak da okunabilirmiş, babacım. Fakat yorucu olabiliyor. Onun için esmalar okunurken baş efaline başlamak daha mantıklı. Yada seğirmenin ciddiyetine göre kişinin takati yetebilecek ise bütün okumalar efalle yapılabilir. Kanımca bu çok zor olur baş sallaması yani. Baş dönebilir, denge kaybı yaşanabilir, göz kararması olabilir. (yüce rabbim, en güzelinin efale esmalar okunur iken başlanması olduğunu söyledi, babacım… Yani baş sallama efalini sureler okunurken değil, eller ihtilaç eden azanın üzerinde <ya dafiun veya maniun veya nafî> esmaları yedi kere okunurken sallanır. Okuma bitince de başın hareketi durdurulur. Belki biraz beklenir ki beyin sıvısı sakinleşsin, baş dönmesi riski ortadan kalkmış olsun. )
*Bu kadar babacım, hepsi doğru inşallah. Rahman ve Rahim olan Allah ın size selamı var “hacı Ali’min o gül gözlerinizden öperim” dedi. Zeynep Er tarafından 22:59 itibariyle görüldü.
-Aleykümselam ya rabbelalemiyn ve rahmetullahi ve berakatühü…
Selam on sekizbin âlem üzerine olsun. Zatı alana ve arşın koruyucuları ile hiyerarşinin cümlesine olsun.
Selam Allah’tan Allah’adır. Allah vardır, eşi, benzeri ve ortağı yoktur.
Bütün âlemlerde yaşayan ve yaşatan Allah’tır.
Allah indinde din islamdır. İslamdan başka din asla kabul edilmeyecektir.
Son resul hazreti muhammed Mustafa sav.
Son kitap kuranı kerimdir.
Kıyamete kadar hükmü baki kalacaktır.
Hüküm sadece Allah’a aittir.
Dileyen inanır cennetine talip olur, dileyen inkâr eder cehennemi tercih etmiş olur.
Hayat dediğimiz Allah teâlânın sıfatları arasındaki teshir(dostluk) ila ezdat (düşmanlık)ladan ibarettir.
Bütün savaşlar Allah’tan Allah’adır. Yani sıfatlar arasındadır. Bütün sevişmeler dostluklar da öyledir.
Bir ve tek ilah vardır onun Arapça kuran dilindeki adı Allah, yani el ilah, yani tek ilah demektir. Türkçe de tanrı denek İngilizcede god vs. demek kusur sayılmaz.
Ancak ilahiyatın dili kuran dilidir.
Zülfikarlarım bütün bunları çoktan hazmetmiş olmanıza rağmen bir hatırlatma yaptık ki, şeytan sizlerden umudunu kessin.

Verilen bu efali iyi öğrenin lütfen.

Dikkatli okuyun ki bize açıklamak üzere sorular sormayın.Net, açık Türkçe ile yazdık. Rabbimize emanetimsiniz.
Elhamdülillah. İnşaallah rabbimizin efaller konusunda inayeti devam eder de gelecek şimdiden daha güzel gelir, Sıfatullah, cennet cemali kemali dünyada da yaşamaya başlar. Selam es selame
 
NOT: Bu savunma efali ile rabbimiz bizim hayatımızı kolaylaştırmış oldu..Lutfu keremi bol rabbim,savunulması gereken ihtilaçlarda neler okumalıyım sorusuna tek bir savunma şekli bahşedilmiş oluyor. gelişmekte olan celali tecelliyi def etmek mani olmak nafi esmasının emin ellerine teslim etmek yetiyor.la kederi vela zararı vs gibi özel esma gurupları bilmenize ezberlemenize gerek kalmıyor..devri alaya giriyoruz,okunan sureleri tamamladıktan sonra ihtilaç eden bölgeye damar üzerine sağ elimizi koyuyor ve yedi defa bu üç esma ile rabbimizin korumasına girmiş oluyoruz.Üstelik bunu dört yönde yapmakla belanın geleceği her yönü de okumuş oluyoruz.Artık savunmalarımız daha kolay elhamdülillah..Şimdi bu yazıyı okuyan her zülfikarın inşaallah dört rekat şükür namazı kılmasın vacip hale gelmiş oldu..Kutlu olsun. Rabbim namazlarımızı zikirlerimizi savunmalarımız korunmalarımızı kabul buyursun. amin.
 
Yanıt yaz…
Hacı Ali Bayram gönderdi
 
Zeynep Er tarafından 00:58 itibariyle görüldü
 
 
 
 
 

CEVAP VER