Görelim mevla neyler, neylerse güzel eyler

0
1302

human46-1Hocam iyisiniz inşaAllah ellerinizden öperim saygıyla. Daha önce gökyüzünde noktalar halinde gördüklerimden bahsetmiştim. Yaklaşık bir hafta on gündür, gökyüzüne her baktığımda, binlerce uçuşan nokta görmeye devam ediyorum. Son üç dört gündür de namaz kılarken de ufak noktalar halinde parıltılar görmeye başladım.

Dün akşam yatsı namazımı kılarken fazlalaştı. Hatta bir ara birleşip ay yıldız şeklini aldılar, seccademin üstünde.

Hemen sonrasında çarmıha gerilmiş, boynu öne doğru düşmüş, ölü mü, baygın mı anlayamadığım bir siluet gördüm. Devamında bir kadın yüzü belirdi. Saçları kıvırcık, kısa, çok üzgün görünüyordu sanki ama yarımdı, yüzün tamamını göremedim. Bu arada noktalar halinde parıltıları sürekli görmeye devam ettim, namaz boyunca. Ara ara birleşip nohut büyüklüğü kadar oldular. Nurlar olduğunu düşündüm ama sonrasında aklıma geldi ki ben henüz sizi dahi rüyamda göremedim.

Çok dua ediyorum ‘’kalbimi aydınlat Allah’ım’’ diye. Ama sanırım Rabbim in rızasını henüz kazanamadım. Size bahsetmiştim gördüğüm bir rüyayı arkadaşımla paylaştığımı, tövbe et azizem demiştiniz. Sürekli tövbedeyim, dilim sussa kalbim susmuyor. Hala çok eksiğim var herhalde ki bayram babacım keşiflerim açılmadı. Rüyalar görüyorum aslında ama hatırlayamıyorum. Hatta geçenlerde oruçla ilgili bir şey gördüm ama emin olamıyorum gördüklerimden.

Bir de unutmadan iki gün önce ikindi namazımı kılarken iki kürek arası kemiğim bir kez seğirdi. Tüm bunlar ne manaya geliyor? Yardımlarınızı, fikirlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum babacım. Bu arada kalemim normalde iyidir ama size yazarken heyecandan mı bilemiyorum, güzel ifade edemiyorum kendimi, kusuruma bakmayın.

faviconSelam üzerine Olsun Azizem; Maşaallah barikallah, ne güzel ilerliyorsun, duraksamadan devam edersin inşaallah. Nur âleme terfi ettin, âlemi melekûtta seyrüsefer ediyorsun, keşiflerin açıldı, gözün aydın olsun. Gördüklerin şeksiz şüphesiz ilahi nurlardır.

Ay ve yıldızı seccademin üzerinde görmen öyle büyük bir mertebe ki buraya yazamam. Yüz yüze gelirsek bir gün inşaallah kimsenin olmadığı bir ortamda saklaman gereken bir sır olarak söylerim inşaallah. İki kürek arası efendimizin sav. Nübüvvet mührünün olduğu yerdir. O bölgenin ihtilacı TERFİ ETTİĞİN, Allah teala indinde MAKAMINI ARTTIĞI, manen yüceldiğin anlamına gelir. Gök ehli indinde derecen teali etmiş, duaların kabul edilir olmuştur. Esasen nur görmeye başlayan her mümin cümle islam âleminin, mü’minlerin velisi, şefaatçisi(veliyyllah) durumuna gelmiş demektir. ”Mü’minler birbirlerinin velisidirler” Bundan böyle artık hiç kimseye beddua etmeyeceksin, inşaallah. Bizler Âlemlere Rahmet bir Resulün ümmetiyiz. Bize rahmet duaları etmek farz, beddua etmek yasaktır. Çevrende bulunun, bulunacak olan herkese hayır dualar etmelisin. Olumsuz cümleler kurmamalı, olup bitenleri hayra yormalısın. Daha fazla yazarsam ileri sırları ifşa etmiş olurum. Gözlerinden öperek seni kutlarım kızım, en emin rabbime emanet ederim. Hiçbir konuda acele etme. ‘’Görelim mevla neyler, neylerse güzel eyler’’de. Ve verilen görevleri hakkiyle yerine getirmeye odaklan. Selam es selame…

CEVAP VER