O aşk çoktan başladı

0
1525

O aşk çoktan başladı

human46-1İyi akşamlar hocam, nasılsınız. mübarek ellerinizden öpüyorum. Zikirlerimi yaptıkça size de kalben bağlandığımı hissediyorum. Duacınızım.

Hocam teheccud namazı sonra uykuyu daldığımda rüyamda bana 5 tane zikiri, yazılı olarak verdiler. Ama ben sadece ikisini hatırlayabildim. SübhanAllah ve la ilahe illallah.

Sizinle tanışmadan önce de Hızır aleyhisselamı görmüştüm. Kendisini değil ama varlığı bana birçok sır göstermişti. İlk uyandığımda sevinçten kalbim deli gibi atıyordu. Sonrasında tekrar uyuyup uyandığımda ne olup bittiğini hatırlayamadım. Hatırlamak için yapabileceğim bir şey var mı, dikkat etmem gerekenler var mı?

Birde geceleri karanlıkta gözümün önünde Şimşek çakması gibi görüntüler oluyor. Dualarınızı eksik etmeyin. Emanetleri kaybolmayan Rabbime emanetsiniz. Selam es selame

faviconHayırlı akşamlar fulya, selam üzerine olsun. Rüyanda verilen zikirleri aklında tut. İlk kırkından sonra hatırlat… O zaman verelim. Şimdilik sadece önerileni yap.

human46-1Tamam, hocam siz ne derseniz kabulümdür.

faviconNur gördüğünü farkettin değil mi… Nur görenler velayet mertebesine adım atmışlar demektir. İnşaallah her gördüğün nur kalbini arındıracak ve mümin mertebesine seni taşıyacak. İmanın güçlenecek, şeytanın imanını çalması ihtimali zayıflayacak.

human46-1Âmin inşallah hocam zikir sonrasında ruhumun bedenimde olmadığını hissettiğim oluyor. Ağır bir ceset yığını gibi kaldığımı zikri bırakınca anlıyorum. Birçok şey değişiyor farkındayım. Allah derken, Muhammed (s.a.s) derken bir titreme, kalbimde bir ince sızı hissediyorum. Bir kerede secdedeyken bu ışık çakmasını gördüm. Tarif edilemez bir lezzetti. İnşaAllah sizin yardımınızla ilerleyeceğim. Oruç tutmaya devam ediyorum. Zikrim hep ağzımda, dilimde. Sizi karşıma çıkaran Rabbime sonsuz şükürler olsun.

faviconSizden de Rabbim razı olsun. Ürpermelerin duan kabul anlamı taşır. Kendini bitkin hissetmen de çektiğin zikirden kaynaklanır. İlacın ya etkisi gibi düşün. Kalbindeki sızı da duanın kabul edildiğine işarettir. Gördüğün nur da öyledir..Belki de zikri çoktan kabul buldu da sen yine  de kırk güne tamamla..sadece senin değil ümmetin geçmiş günahları da affedilsin inşaallah.Gökler nurlansın melekler ülkemizi ve islam alemini koruyacak enerjiler yüklensinler..

human46-1Sizi tanımadan önceki bir kaç rüyamı da sizinle paylaşmak istiyorum. Bir keresinde bir dağın tepesindeyim. Etrafta hiç bir şey yok, bana seslenen biri var, bakıyorum ki gül kokulu peygamberimiz karşımda ki dağın tepesinde, el sallıyor, ismimi söylüyor. İnip yanına gitmeye çalışıyorum, mümkün olmuyor. Ben inmeye çalıştıkça peygamberimizin üzerinde bulunduğu dağ benden uzaklaşıyor. Çırpındım durdum.

Birde ortaokul dayken görmek nasip olmuştu.

Bir keresinde de üzerinde bulunduğum toprağın altı cehennem toprakta ki yarıklardan ateşi görüyorum. Etrafımda da namaz kılan insanlar var. Yanımda iki kişi var, biri annemdi. Onlara diyorum ki şuralara basın yoksa aşağı düşersiniz. Sonra uygun bir yer bulup namaz kılıyoruz. Rabbim inşaallah ilahi aşkı nasip etsin. Ruhum sürekli çırpınışta.

faviconO beklediğin aşk çoktan başladı inşaallah. Durmak yok yola devam.

Hayırlı akşamlar. Selam es

**************************

CEVAP VER